Kamščius mažinanti Vilniaus miesto vairuotojų informacinė sistema populiarėja lėtai (video)
Įvairenybės
Antradienis, 07 Rugsėjis 2010 17:16

Internete nuo pernai metų veikia Vilniaus miesto vairuotojų informacinė sistema. Puslapyje sviesoforai.lt vairuotojai gali sužinoti, kokiu maršrutu patogiausia nuvykti automobiliu iš vieno miesto taško į kitą. Puslapyje spalvomis „gyvai“ parodomas eismo intensyvumas, tad vien iš pirmo žvilgsnio galima įvertinti „karštuosius“ regionus.


Sprendžiant iš www.alexa.com svetainėje pateikiamų statistinių duomenų, projektas www.sviesoforai.lt nėra ypatingai dažnai lankomas. Žinoma, tai mažai ką sako apie pačią projekto kokybę – galbūt menkas paslaugos populiarinimas ir prastas marketingas stabdo greitesnį žygį į rinką.

Kaip projekto teikiamos paslaugos atrodo „iš arti“ nusprendė pasiaiškinti televizijos laidos „Pinigų karta“ žurnalistai. Žemiau galite peržiūrėti kaip jiems sekėsi testuoti informacinę sistemą.


Laidos autorių atveju eksperimentas pavyko - gal tikrai sistema turi daugiau potencialo, nei yra išnaudojama dabar? Tokiu atveju jos populiarėjimas būtų labai sveikintinas, nes jau nuo rudens Vilniuje kamščiai vėl padidėjo, tad bet kokios priemonės, galinčios juos sumažinti, tikrai būtų sveikintinos.

O gal sistema turi laidoje neatskleistų trūkumų, kurie stabdo jos populiarėjimą? Žinoma, geriausiai sistemos pliusus ir minusus galima nustatyti dažnai ja naudojantis. Galbūt mūsų skaitytojų tarpe atsiras tokių vairuotojų, kurie ne kartą ją išbandė ir jau susidarė tikslesnę nuomonę?

Šaltinis:
 


Susijusios naujienos:

 • Kaip tinkamai apsaugoti namus nuo vaikų ir išvengti traumų? (2023-08-07)

  Ne paslaptis, kad vaikų auginimas bei priežiūra kelia ne tik daug džiaugsmo, bet ir tikrai ne vieną iššūkį. Nemažai dėmesio tenka skirti ir tam kad rastumėte atsakymus į klausimus, kaip pakeisti namus ir, kokius sprendimus priimti, kad pavyktų išvengti vaikų traumų. Belieka tik pridurti, kad net ir ši užduotis yra tikrai įveikiama. Taigi, skubame dalintis patarimais, kaip pakeisti namus, kad sumažintumėte traumų tikimybę.

 • Ką reikėtų žinoti apie FM moduliatorius? (2022-06-27)

  Automobilinė antena yra reikalinga kiekvienam automobiliui, jeigu norite klausytis muzikos, kurią transliuoja radijo stotys. Taip pat reikėtų nepamiršti, kad senos sistemos priimdavo kasetes ir kompaktinius diskus, kuriuose būdavo įrašyta muzika.

 • Skani žuvis palia: aprašymas, maisto gaminimo patarimai (2022-05-25)

  Palia – žuvis, kuri dažnai vadinama kitais vardais. Ji gana didelė, pilnai suaugusios žuvies svoris gali siekti 4-5 kilogramus. Virtuvių šefai ypatingai vertina šią žuvį, nes ji turi puikų skonį, nedidelį kiekį kaulų ir yra išskirtinio rausvo atspalvio, todėl apetitas kyla bevalgant.

   

 • Ar laidai ir kiti elektronikos prietaisai namuose gali kelti pavojų Jūsų augintiniui? (2022-05-25)

  Jei į jūsų namus netrukus atvyks naujas augintinis, pirmiausia turėtumėte pasirūpinti saugios erdvės sukūrimu. Jauni gyvūnai yra labai smalsūs, todėl jie gali neatsispirti pagundai paragauti laidų ar kitų nevalgomų daiktų. Judrūs augintiniai gali užkliūti už laidų ir nuversti įvairius elektronikos prietaisus, ir tai gali baigtis ne vien tik dideliais nuostoliais, bet taip pat ir gyvūno sveikatos sutrikdymu. Kad taip nenutiktų, vertėtų pasinaudoti keliais paprastais patarimais.

 • Pagrindinės priežastys, kodėl katė nesinaudoja draskykle (2022-05-04)

  Apdraskyti baldai – vienas didžiausių kačių augintojų siaubų, tačiau šios problemos tikrai bus galima išvengti, jei pasirūpinsite tinkama draskykle. Dažnas šeimininkas yra pasiryžęs tokiai „įrangai“ skirti tikrai nemažą pinigų sumą, tačiau ne taip ir retai tenka susidurti su viena ta pačia problema: katė vengia galąsti nagus tam paskirtoje vietoje... Kartais taip nutinka dėl labai paprastų priežasčių, todėl svarbu jas identifikuoti ir atlikti tam tikrus pakeitimus. Taigi, kodėl katei gali nepatikti jos draskyklė?


Komentarai

Reklaminis skydelis

Naudingos nuorodos

ManoIT.lt

Mūsų draugai

It naujienos

Deviceinformed