Kvapai namams – ar verta įsigyti?
Įvairenybės
Antradienis, 25 Rugpjūtis 2020 17:48

Daugelis iš mūsų norime kvepėti ne tik patys, tačiau išlaikyti tvarkingus namus, ofisą ar automobilį, kuriuo važinėjame. Aromatai yra labai svarbūs kiekvieno iš mūsų gyvenimuose, kadangi gali priversti žmones žiūrėti į mus palankiau, romantiškiau, o galbūt atvirkščiai – norėti pabėgti ir vengti mūsų kiek įmanoma labiau. Visgi, net jeigu patys perkame prabangiausius kvepalus, turbūt neretai pamirštame pasirūpinti ir namų vidumi, kurie neretai būna neutralaus kvapo ir nesužadina jokių teigiamų emocijų. Galbūt tai atrodo nereikalinga ir nereikšminga prekė, tačiau yra visai atvirkščiai – kvapai namams ne tik sužadins malonų aromatą, tačiau bus ir puiki interjero detalė.

Nors įsigyjant panašias prekes, pirmiausiai telkiamės į skleidžiamą kvapą, tai nėra vienintelis šios priemonės akcentas. Taip, jis išties prisidės prie geresnės nuotaikos bei atmosferos namų erdvėje, ypatingai, jeigu kvapai bus parinkti tinkamai. Pavyzdžiui, virtuvėje reikėtų rinktis kiek intensyvesnius kvapus, kurie galėtų neutralizuoti viską, kas pasklis po gaminimo proceso arba pamiršus išplauti vakarykščius indus. O štai miegamajame ar vonioje, verčiau pasirinkti ką nors lengvo bei gaivaus, jog vos įžengę į kambarį jaustumėte ramybę, komfortą bei švarą.

Visgi, aromatą skleidžiančios žvakės ar purškikliai gali pasitarnauti ir kaip puikios dekoro detalės. Nors neretai perkame įvairias gėles, vazas, įrėminame nuotraukas, pamirštame apie visai paprastą, bet šiuolaikišką dekoraciją, tokią, kaip įvairūs kvapai namams. Ši interjero detalė suteiks Jūsų gyvenamajai vietai modernumo bei jaukumo, beveik neištuštindama piniginės, mat namų kvapų kainos išties mažos, o pats daiktas kuo puikiausiai panaudojamas.

Jeigu nežinote ką padovanoti artimiesiems, kokios nors artėjančios šventės proga – namų kvapai taipogi gali būti Jūsų išeitis. Tai neprivalo būti pagrindinė dovana, tačiau yra puiki detalė, kuri apie Jus primins dar ilgą laiką, skleisdama malonų kvapą bent kelis mėnesius. Jeigu keliaujate į įkurtuves – tai nuostabus akcentas namams bei puiki staigmena būtent šia proga, kadangi rinkdami dovaną siekiate suteikti kažką jaukaus bei komfortiško naujajam artimųjų būstui. Be to, šie kvapukai tiks ir pasimatymams, mat tam tikri aromatai sužadina romantiką bei aistrą, todėl yra nuostabi išeitis siekiant sukurti gerą nuotaiką bei atmosferą.

Taigi, kvapai namams gali būti ne tik puiki priemonė sukurti gaivos bei švaros pojūtį, tačiau ir moderni interjero detalė, kurią galite pateikti ir kaip dovaną, ypatingai, jeigu keliaujate į įkurtuves ar norite surengti nuostabų pasimatymą. Pasitelkite fantaziją, gerai atsirinkite kvapus ir mėgaukitės jų skleidžiama ramybe, romantika bei jaukumu.

 


Susijusios naujienos:

 • Kaip tinkamai apsaugoti namus nuo vaikų ir išvengti traumų? (2023-08-07)

  Ne paslaptis, kad vaikų auginimas bei priežiūra kelia ne tik daug džiaugsmo, bet ir tikrai ne vieną iššūkį. Nemažai dėmesio tenka skirti ir tam kad rastumėte atsakymus į klausimus, kaip pakeisti namus ir, kokius sprendimus priimti, kad pavyktų išvengti vaikų traumų. Belieka tik pridurti, kad net ir ši užduotis yra tikrai įveikiama. Taigi, skubame dalintis patarimais, kaip pakeisti namus, kad sumažintumėte traumų tikimybę.

 • Ką reikėtų žinoti apie FM moduliatorius? (2022-06-27)

  Automobilinė antena yra reikalinga kiekvienam automobiliui, jeigu norite klausytis muzikos, kurią transliuoja radijo stotys. Taip pat reikėtų nepamiršti, kad senos sistemos priimdavo kasetes ir kompaktinius diskus, kuriuose būdavo įrašyta muzika.

 • Skani žuvis palia: aprašymas, maisto gaminimo patarimai (2022-05-25)

  Palia – žuvis, kuri dažnai vadinama kitais vardais. Ji gana didelė, pilnai suaugusios žuvies svoris gali siekti 4-5 kilogramus. Virtuvių šefai ypatingai vertina šią žuvį, nes ji turi puikų skonį, nedidelį kiekį kaulų ir yra išskirtinio rausvo atspalvio, todėl apetitas kyla bevalgant.

   

 • Ar laidai ir kiti elektronikos prietaisai namuose gali kelti pavojų Jūsų augintiniui? (2022-05-25)

  Jei į jūsų namus netrukus atvyks naujas augintinis, pirmiausia turėtumėte pasirūpinti saugios erdvės sukūrimu. Jauni gyvūnai yra labai smalsūs, todėl jie gali neatsispirti pagundai paragauti laidų ar kitų nevalgomų daiktų. Judrūs augintiniai gali užkliūti už laidų ir nuversti įvairius elektronikos prietaisus, ir tai gali baigtis ne vien tik dideliais nuostoliais, bet taip pat ir gyvūno sveikatos sutrikdymu. Kad taip nenutiktų, vertėtų pasinaudoti keliais paprastais patarimais.

 • Pagrindinės priežastys, kodėl katė nesinaudoja draskykle (2022-05-04)

  Apdraskyti baldai – vienas didžiausių kačių augintojų siaubų, tačiau šios problemos tikrai bus galima išvengti, jei pasirūpinsite tinkama draskykle. Dažnas šeimininkas yra pasiryžęs tokiai „įrangai“ skirti tikrai nemažą pinigų sumą, tačiau ne taip ir retai tenka susidurti su viena ta pačia problema: katė vengia galąsti nagus tam paskirtoje vietoje... Kartais taip nutinka dėl labai paprastų priežasčių, todėl svarbu jas identifikuoti ir atlikti tam tikrus pakeitimus. Taigi, kodėl katei gali nepatikti jos draskyklė?


Komentarai

Reklaminis skydelis

Naudingos nuorodos

ManoIT.lt

Mūsų draugai

It naujienos

Deviceinformed