Kvapai namams – ar verta įsigyti?
Įvairenybės
Antradienis, 25 Rugpjūtis 2020 17:48

Daugelis iš mūsų norime kvepėti ne tik patys, tačiau išlaikyti tvarkingus namus, ofisą ar automobilį, kuriuo važinėjame. Aromatai yra labai svarbūs kiekvieno iš mūsų gyvenimuose, kadangi gali priversti žmones žiūrėti į mus palankiau, romantiškiau, o galbūt atvirkščiai – norėti pabėgti ir vengti mūsų kiek įmanoma labiau. Visgi, net jeigu patys perkame prabangiausius kvepalus, turbūt neretai pamirštame pasirūpinti ir namų vidumi, kurie neretai būna neutralaus kvapo ir nesužadina jokių teigiamų emocijų. Galbūt tai atrodo nereikalinga ir nereikšminga prekė, tačiau yra visai atvirkščiai – kvapai namams ne tik sužadins malonų aromatą, tačiau bus ir puiki interjero detalė.

Nors įsigyjant panašias prekes, pirmiausiai telkiamės į skleidžiamą kvapą, tai nėra vienintelis šios priemonės akcentas. Taip, jis išties prisidės prie geresnės nuotaikos bei atmosferos namų erdvėje, ypatingai, jeigu kvapai bus parinkti tinkamai. Pavyzdžiui, virtuvėje reikėtų rinktis kiek intensyvesnius kvapus, kurie galėtų neutralizuoti viską, kas pasklis po gaminimo proceso arba pamiršus išplauti vakarykščius indus. O štai miegamajame ar vonioje, verčiau pasirinkti ką nors lengvo bei gaivaus, jog vos įžengę į kambarį jaustumėte ramybę, komfortą bei švarą.

Visgi, aromatą skleidžiančios žvakės ar purškikliai gali pasitarnauti ir kaip puikios dekoro detalės. Nors neretai perkame įvairias gėles, vazas, įrėminame nuotraukas, pamirštame apie visai paprastą, bet šiuolaikišką dekoraciją, tokią, kaip įvairūs kvapai namams. Ši interjero detalė suteiks Jūsų gyvenamajai vietai modernumo bei jaukumo, beveik neištuštindama piniginės, mat namų kvapų kainos išties mažos, o pats daiktas kuo puikiausiai panaudojamas.

Jeigu nežinote ką padovanoti artimiesiems, kokios nors artėjančios šventės proga – namų kvapai taipogi gali būti Jūsų išeitis. Tai neprivalo būti pagrindinė dovana, tačiau yra puiki detalė, kuri apie Jus primins dar ilgą laiką, skleisdama malonų kvapą bent kelis mėnesius. Jeigu keliaujate į įkurtuves – tai nuostabus akcentas namams bei puiki staigmena būtent šia proga, kadangi rinkdami dovaną siekiate suteikti kažką jaukaus bei komfortiško naujajam artimųjų būstui. Be to, šie kvapukai tiks ir pasimatymams, mat tam tikri aromatai sužadina romantiką bei aistrą, todėl yra nuostabi išeitis siekiant sukurti gerą nuotaiką bei atmosferą.

Taigi, kvapai namams gali būti ne tik puiki priemonė sukurti gaivos bei švaros pojūtį, tačiau ir moderni interjero detalė, kurią galite pateikti ir kaip dovaną, ypatingai, jeigu keliaujate į įkurtuves ar norite surengti nuostabų pasimatymą. Pasitelkite fantaziją, gerai atsirinkite kvapus ir mėgaukitės jų skleidžiama ramybe, romantika bei jaukumu.

 


Susijusios naujienos:

 • Kaip nustebinti vaikus, artėjančių švenčių proga, kad dovanos būtų tinkamos ir atitiktų šeimos biudžetą? (2021-10-26)

  Tėvams tikrai nereikia įtikti savo vaikams net ir per didžiąsias metų šventes. Anot specialistų, tėvai turi duoti savo atžaloms tuomet, kai tai leidžia finansinės sąlygos, ir apie dovanas, jų kilmę turi kalbėti anksčiau, o ne tik atėjus šventėms. Nors dovanos vaikams dažniausiai aktualios kokių nors švenčių metu, tačiau mes siūlome tiek savus, tiek kitus mylimus vaikus nustebinti kasdien, be jokios priežasties. Juk gyvenimas – nuostabus, tad reikia juo džiaugtis kuo labiau!

 • Kaip planuojant namų remontą „nenuskausminti“ savo piniginės? (2021-07-29)

  Galima sakyti, kad namų remontas yra sudėtinga užduotis, kuriai reikalingi valdymo įgūdžiai, ir kiekvienas, norintis atnaujinti nekilnojamąjį turtą, turi jausti šį vaidmenį. Viena vertus, tai tampa džiaugsmingu ir kūrybingu procesu, kita vertus, reikia pereiti kryžiaus kelią ir galiausiai palikti statybvietę po ilgos priežiūros. Atsakingai rinkitės remontininkus, prižiūrėkite projektą, atlikite sąmatas-visa tai turi būti suderinta ir tikslinga, kad tikrai išvengtumėte tokio remonto, kuris reikalauja ... pakartotinio remonto.

 • Įdomūs dalykai, kuriuos galima veikti lietingą dieną namuose (2021-07-29)

  Orų prognozė negarantuoja gerų žinių: lietus ir vėsus oras mūsų nepaliks dar kurį laiką.  O ką tokiu oru veikti, nei nesinori kojos kelti iš namų? Yra daugybė veiklų, kuriomis galima užsiimti, tačiau kartais pritrūksta idėju, ypač jei blogas oras tęsiasi ištisas savaites.

 • Vyriškas diržas - kaip išsirinkti stilingą aksesuarą? (2021-05-06)

  Diržas - yra vienas iš pagrindinių aksesuarų, leidžiančių kiekvienam vyrui paįvairinti savo išvaizdą, todėl tokį stiliaus elementą reikėtų išsirinkti kruopščiai. Laimei, šiais laikais vyriškų diržų pasirinkimas tikrai yra didelis ir už prieinamą daugeliui kainą. Džinsai, klasikinės kelnės, ar bet kokios kitos kelnės gali vizualiai pasikeisti su šiuo aksesuaru, svarbiausia atkreipti dėmesį į diržo detales. Reikėtų nepamiršti, kad vyriška mada yra konservatyvesnė nei moterų, vyrų spinta atnaujinama rečiau, kiekvienas daiktas parenkamas skrupulingai, įsivaizduojant kur ir kada bus naudojamas.

 • Rinkitės jums įdomias paslaugas internetu (2020-04-30)

  Šiandieninis pasaulis yra kupinas pasirinkimų. Žmonės gali pirkti ne tik fizinėse parduotuvėse, o taip pat ir internetinėse, jiems nereikia niekur važiuoti iš namų, nes norimas paslaugas jie gali rasti ir įsigyti vos keliais mygtuko paspaudimais. Rinktis paslaugas internetu yra labai patogus ir laiko sutaupantis sprendimas, tuo labiau jas galima ne tik išsirinkti, bet ir pasiskaityti daugiau, sužinoti naujos ir dar negirdėtos informacijos, palyginti siūlomas paslaugas su konkurentų siūlomomis paslaugomis ir galiausiai išsirinkti labiausiai tinkantį ir patinkantį variantą.


Reklaminis skydelis

Mūsų draugai

It naujienos

Deviceinformed