„Panasonic“ prisiėmė naujus aplinkosauginius įsipareigojimus Europoje
Įvairenybės
Penktadienis, 03 Rugsėjis 2010 20:18
„Panasonic“ yra pasiryžusi remti aplinką tausojančias inovacijas visose savo veiklose. Kompanija ekologinius įsipareigojimus suskirstė į dvi pagrindines sritis – „Ekologiško gyvenimo inovacijos“ ir „Ekologiško verslo inovacijos“. Pirmoji yra susijusi su idėjomis, kurios padėtų sukurti ekologišką gyvenimo būdą. Antroji apima siekius iki didžiausio laipsnio sumažinti pačios „Panasonic“ veiklos poveikį aplinkai ir tokio verslo rekomendacijas visoje visuomenėje.

Pagrindiniai europiniai „Panasonic“ įsipareigojimai aplinkosaugoje, kuriuos užsibrėžta pasiekti iki 2012 kompanijos finansinių metų pabaigos (2013 m. kovo 31 d.) yra šie:
-    Ekologiškos idėjos (‘eco ideas’) gyvenimo būdui: visame pasaulyje mes skatinsime tokį gyvenimo būdą, kuris iš esmės nelemia anglies dvideginio dujų išmetimo į atmosferą:
o    30 proc. visų kompanijos pardavimų sudarys gaminiai su ekologiško gaminio sertifikatais. Tai apima tiek rinkos mastu pripažįstamus sertifikatus, tokius kaip ES gėlelė, „Mėlynasis angelas“ („Blue Angel“), „Šiaurės gulbė“ („Nordic Swan“), bei vidinį kompanijos „ekologiškų idėjų“ (eco ideas) žymėjimą, kuris suteikiamas gaminiams, pirmaujantiems rinkoje pagal savo aplinkosauginius rodiklius.
-    Prisidėti prie anglies dvideginio dujų išmetimo sumažinimo 3,5 mln. tonų, tam panaudojant energijos sprendimus (saulės energijos kolektoriai, kuro baterijos, šilumos siurbliai, LED ir energiją tausojančios lempos).
-    Apmokyti 100 tūkst. vaikų aplinkosaugos temomis
-    Ekologiškos idėjos (‘eco ideas’) verslui: mes sukursime ir laikysimės verslo principų, kurie leidžia geriausiai išnaudoti esamus resursus:
-    99 proc. atliekamų medžiagų Europos gamybos grandyje bus perdirbama; tai reiškia, kad tik mažiau nei 1 proc. bus leidžiama patekti į sąvartynus.
-    Iš viso 1000 tonų sumažinti anglies dvideginio dujų išmetimą „Panasonic“ biuruose visoje Europoje.
-    7000 tonų sumažinti anglies dvideginio išmetimą gamybos grandyje.

„Panasonic“ verslo vizijoje visada buvo įsišaknijęs tikėjimas, kad pirmutinė kiekvienos kompanijos pareiga – įnešti savo indėlį į visuomenę. Mums artėjant prie kompanijos 100 metų jubiliejaus 2018 metais, postūmis tvarios visuomenės link tapo itin dideliu, pasaulinio masto rūpesčiu. Kitai žmonių kartai visame pasaulyje mes norime būti šio ekologinio judėjimo priešakys, kad ekologija įsitvirtintų kasdieniame gyvenime ne tik mūsų darbuotojams ar klientams, bet ir visoje visuomenėje“, – teigė „Panasonic Europe“ valdybos pirmininkas ir vykdantysis direktorius Paurent Abadie.

Prane6imas žiniasklaidai
 


Susijusios naujienos:

 • Kaip tinkamai apsaugoti namus nuo vaikų ir išvengti traumų? (2023-08-07)

  Ne paslaptis, kad vaikų auginimas bei priežiūra kelia ne tik daug džiaugsmo, bet ir tikrai ne vieną iššūkį. Nemažai dėmesio tenka skirti ir tam kad rastumėte atsakymus į klausimus, kaip pakeisti namus ir, kokius sprendimus priimti, kad pavyktų išvengti vaikų traumų. Belieka tik pridurti, kad net ir ši užduotis yra tikrai įveikiama. Taigi, skubame dalintis patarimais, kaip pakeisti namus, kad sumažintumėte traumų tikimybę.

 • Ką reikėtų žinoti apie FM moduliatorius? (2022-06-27)

  Automobilinė antena yra reikalinga kiekvienam automobiliui, jeigu norite klausytis muzikos, kurią transliuoja radijo stotys. Taip pat reikėtų nepamiršti, kad senos sistemos priimdavo kasetes ir kompaktinius diskus, kuriuose būdavo įrašyta muzika.

 • Skani žuvis palia: aprašymas, maisto gaminimo patarimai (2022-05-25)

  Palia – žuvis, kuri dažnai vadinama kitais vardais. Ji gana didelė, pilnai suaugusios žuvies svoris gali siekti 4-5 kilogramus. Virtuvių šefai ypatingai vertina šią žuvį, nes ji turi puikų skonį, nedidelį kiekį kaulų ir yra išskirtinio rausvo atspalvio, todėl apetitas kyla bevalgant.

   

 • Ar laidai ir kiti elektronikos prietaisai namuose gali kelti pavojų Jūsų augintiniui? (2022-05-25)

  Jei į jūsų namus netrukus atvyks naujas augintinis, pirmiausia turėtumėte pasirūpinti saugios erdvės sukūrimu. Jauni gyvūnai yra labai smalsūs, todėl jie gali neatsispirti pagundai paragauti laidų ar kitų nevalgomų daiktų. Judrūs augintiniai gali užkliūti už laidų ir nuversti įvairius elektronikos prietaisus, ir tai gali baigtis ne vien tik dideliais nuostoliais, bet taip pat ir gyvūno sveikatos sutrikdymu. Kad taip nenutiktų, vertėtų pasinaudoti keliais paprastais patarimais.

 • Pagrindinės priežastys, kodėl katė nesinaudoja draskykle (2022-05-04)

  Apdraskyti baldai – vienas didžiausių kačių augintojų siaubų, tačiau šios problemos tikrai bus galima išvengti, jei pasirūpinsite tinkama draskykle. Dažnas šeimininkas yra pasiryžęs tokiai „įrangai“ skirti tikrai nemažą pinigų sumą, tačiau ne taip ir retai tenka susidurti su viena ta pačia problema: katė vengia galąsti nagus tam paskirtoje vietoje... Kartais taip nutinka dėl labai paprastų priežasčių, todėl svarbu jas identifikuoti ir atlikti tam tikrus pakeitimus. Taigi, kodėl katei gali nepatikti jos draskyklė?


Komentarai

Reklaminis skydelis

Naudingos nuorodos

ManoIT.lt

Mūsų draugai

It naujienos

Deviceinformed