„Samsung Electronics“ IFA 2010 parodoje pristatė platesnę trimačių produktų liniją Europos rinkai
Įvairenybės
Ketvirtadienis, 09 Rugsėjis 2010 10:46
„Samsung Electronics“ IFA2010 elektronikos parodoje pristatė platesnę trimačių produktų liniją, skirtą Europos rinkai. Parodoje pristatytas 65 colių „Full HD 3D LED“ televizorius, du 3D plazminiai HD televizoriai, „Blu-ray“ namų kino teatro sistema, 3D vaizdo projektorius ir HD/3D „Blu-ray“ grotuvas. Pristatytoje trimačių produktų linijoje įdiegtos pažangiausios „Samsung“ technologijos.

„Samsung“ siekia stiprinti pirmaujančias pozicijas trimačių televizorių rinkoje. Tai patvirtina ir šių metų pradžioje gauti rezultatai, kuriais remiantis per pirmąjį pusmetį visame pasaulyje buvo parduota daugiau nei 600 tūkst. „Samsung“ trimačių televizorių.

„Įsigiję šiuos produktų linijos gaminius, vartotojai galės džiaugtis neišdildomais įspūdžiais žiūrinėdami televizorių namuose. Be to, pramogaudami namuose, vartotojai praleis daugiau laiko su šeima ir artimaisiais“, – sakė BK Yoon, „Samsung“ vizualinių ekranų padalinio prezidentas.

Didžiausias pasaulyje „Full HD 3D LED“ televizorius

Naujasis „Samsung LED C8000“ – tai pasaulyje didžiausias „Full HD 3D LED“ televizorius turintis ypač ploną 65 colių įstrižainės ekraną. Televizoriuje įdiegtas „Samsung“ procesorius, „Precision Dimming“ technologija ir 800 CMR judančių objektų vaizdo atkūrimas. Televizoriuje įdiegta bevielio ryšio „WiFi“ sistema ir prieiga prie „Samsung Apps“.

„Full HD 3D“ plazminis televizorius sunaudoja mažiau energijos ir užtikrina platesnį matymo kampą

Naujos kartos „Samsung“ trimačiai plazminiai televizoriai C680 ir C490 – naujovė „Samsung“ trimačių televizorių linijoje. Naujos kartos „Plasma+“ ekranuose įdiegta „Clear Image Panel“ technologija, todėl vaizdas ypač kokybiškas, o televizorius sunaudoja iki 40 proc. mažiau elektros energijos. Tai pirmasis ir vienintelis plazminis ekranas, kuriam Europos Sąjungos institucijos skyrė oficialų „ECO Flower“ ženklą.
Įdiegtas procesorius „3D Hyper Real engine“ tiksliai atkuria spalvas, trimačių vaizdų kontrastą ir judančių objektų vaizdą. „AllShare“ funkcija leidžia keistis informacija su kitais DLNA ryšį turinčiais įrenginiais.

„Blu-ray“ namų kino teatro sistema

Išskirtinio dizaino „Samsung“ HTS-9950W „Blu-ray“ namų kino teatro sistema turi lietimui jautrų valdymo pultelį ir informacijos atkūrimo įrenginį. Keturios ant grindų statomos kolonėlės, dvi erdvinio garso kolonėlės, centrinė ir aktyvioji žemųjų dažnių kolonėlė su vibraciją slopinančia sistema sukuria erdvinio garso įspūdį. Šiame modelyje įdiegtas belaidžio LAN ryšio adapteris, kuris užtikrina lengvą prieigą prie „Samsung Apps“. „AllShare“ funkcija leidžia keistis informacija su kitais DLNA ryšį turinčiais įrenginiais.

„3D Blu-ray“ grotuvas su integruotu HDD disku

„Samsung“ trimatis „Blu-ray“ grotuvas BD C8900 yra paskutinis produktas šioje papildytoje linijoje. BD C8900 įrašo iki 120 valandų trukmės HD raiškos vaizdo įrašus. Visa informacija talpinama 500GB / 250GB standžiajame diske. „AllShare“ ir USB 2.0 sąsaja leidžia keistis informacija su kitais DNLA ryšį turinčiais įrenginiais.

Pranešimas žiniasklaidai
 


Susijusios naujienos:

 • Kaip tinkamai apsaugoti namus nuo vaikų ir išvengti traumų? (2023-08-07)

  Ne paslaptis, kad vaikų auginimas bei priežiūra kelia ne tik daug džiaugsmo, bet ir tikrai ne vieną iššūkį. Nemažai dėmesio tenka skirti ir tam kad rastumėte atsakymus į klausimus, kaip pakeisti namus ir, kokius sprendimus priimti, kad pavyktų išvengti vaikų traumų. Belieka tik pridurti, kad net ir ši užduotis yra tikrai įveikiama. Taigi, skubame dalintis patarimais, kaip pakeisti namus, kad sumažintumėte traumų tikimybę.

 • Ką reikėtų žinoti apie FM moduliatorius? (2022-06-27)

  Automobilinė antena yra reikalinga kiekvienam automobiliui, jeigu norite klausytis muzikos, kurią transliuoja radijo stotys. Taip pat reikėtų nepamiršti, kad senos sistemos priimdavo kasetes ir kompaktinius diskus, kuriuose būdavo įrašyta muzika.

 • Skani žuvis palia: aprašymas, maisto gaminimo patarimai (2022-05-25)

  Palia – žuvis, kuri dažnai vadinama kitais vardais. Ji gana didelė, pilnai suaugusios žuvies svoris gali siekti 4-5 kilogramus. Virtuvių šefai ypatingai vertina šią žuvį, nes ji turi puikų skonį, nedidelį kiekį kaulų ir yra išskirtinio rausvo atspalvio, todėl apetitas kyla bevalgant.

   

 • Ar laidai ir kiti elektronikos prietaisai namuose gali kelti pavojų Jūsų augintiniui? (2022-05-25)

  Jei į jūsų namus netrukus atvyks naujas augintinis, pirmiausia turėtumėte pasirūpinti saugios erdvės sukūrimu. Jauni gyvūnai yra labai smalsūs, todėl jie gali neatsispirti pagundai paragauti laidų ar kitų nevalgomų daiktų. Judrūs augintiniai gali užkliūti už laidų ir nuversti įvairius elektronikos prietaisus, ir tai gali baigtis ne vien tik dideliais nuostoliais, bet taip pat ir gyvūno sveikatos sutrikdymu. Kad taip nenutiktų, vertėtų pasinaudoti keliais paprastais patarimais.

 • Pagrindinės priežastys, kodėl katė nesinaudoja draskykle (2022-05-04)

  Apdraskyti baldai – vienas didžiausių kačių augintojų siaubų, tačiau šios problemos tikrai bus galima išvengti, jei pasirūpinsite tinkama draskykle. Dažnas šeimininkas yra pasiryžęs tokiai „įrangai“ skirti tikrai nemažą pinigų sumą, tačiau ne taip ir retai tenka susidurti su viena ta pačia problema: katė vengia galąsti nagus tam paskirtoje vietoje... Kartais taip nutinka dėl labai paprastų priežasčių, todėl svarbu jas identifikuoti ir atlikti tam tikrus pakeitimus. Taigi, kodėl katei gali nepatikti jos draskyklė?


Komentarai

Reklaminis skydelis

Naudingos nuorodos

ManoIT.lt

Mūsų draugai

It naujienos

Deviceinformed