Kaip sužinoti ar telefone yra virusas?
Virusai
Trečiadienis, 09 Rugpjūtis 2023 09:45

Telefonas jau seniai tapo vienu tų įrenginių, be kurio savo dienos neįsivaizduoja milijonai žmonių visame pasaulyje. Visgi, taip pat nesunku pastebėti, kad mūsų telefonai, nors ir dažniausiai saugiai leidžia savo dienas rankinėse ar kišenėse, turi nemažai priešų. Na, o kai kurie iš jų gali pridaryti ypač daug žalos.

Vienas labiausiai jūsų telefonui galinčių pakenkti dalykų yra virusas. Jeigu nebus imamasi veiksmų, tokiu atveju, virusas ypač gali pažeisti tam tikras telefono dalis ir sukelti nebepataisomus darinius, pavyzdžiui, tokius, kad net nebegalėsite naudotis telefonu. Taigi, labai svarbu nuolat tikrinti situaciją, juo labiau, kad ypač dažnai pasitaiko atvejų, kai virusas jau yra telefone, tačiau savininkas apie tai net nenutuokia. Taigi, labai svarbu reguliariai tikrinti, ar yra virusas jūsų telefone. Na, o kaip tai padaryti? Skubame dalintis patarimais.

Vienas geriausių, o kartu ir paprasčiausių sprendimų, sužinoti, ar jūsų telefone slypi neprašyti svečiai, yra toks: tiesiog įsidiekite programėlę, kuri, kilus pavojui (jei telefone atsirastų virusas), jums rodytų pranešimą apie tai. Belieka tik pridurti, kad įsidiegti tokią programėlę yra visai nesunku ir tai reikalauja vos kelių minučių jūsų laiko. Taigi, tikrai verta paskirti kelias minutes šiam tikslui ir įsidiegti tokio pobūdžio programėlę, kadangi tai tikrai atsipirks laiku sužinosite apie galimą problemą. Tiesa, svarbu akcentuoti ir tai, kad įsidiegti tokią programėlę yra labai paprasta. Taigi, net ir tuo atveju, jei niekada anksčiau nebuvote įdiegę tokios programėlės, galite būti tikri, kad jums nekils jokių sunkumų.

Na, o pabaigai belieka tik pridurti, kad svarbu kontroliuoti, kur ir kokiose svetainėse lankotės – jei lankysitės tik saugiose svetainėse, tokiu atveju, jūs sumažinsite virusų savo telefone tikimybę. Dar daugiau vertingų patarimų galite rasti http://www.kaunogerbuvis.lt/kompiuteriai-internetas/antivirusines-programos/.

 


Susijusios naujienos:


Komentarai

Reklaminis skydelis

Naudingos nuorodos

ManoIT.lt

Mūsų draugai

It naujienos

Deviceinformed