„Kaspersky Lab“ produktas blokuoja visas eksploitų grėsmes
Virusai
Penktadienis, 02 Gegužė 2014 08:46

Nepriklausomame testavime, kurį nuo 2013 m. lapkričio iki 2014 m. vasario atliko laboratorija „MTG Effitas“, patvirtintas „Kaspersky Lab“ apsaugos sprendimo verslo klientams „Kaspersky Security for Business“ eksploitų blokavimo efektyvumas.

 

Eksploitai kelia didžiulę grėsmę verslo klientams, nes į bendrovės kompiuterius nukreipta ataka gali sujaukti verslo procesus, sudaryti finansinių nuostolių ir pakenkti reputacijai – būtent dėl to jie dažnai naudojami organizuojant tikslines kibernetines atakas. Situaciją apsunkina ir tai, kad kai kurios bendrovės priverstos pasitelkti programinę įrangą, suderinamą tik su senomis ir paprastai lengviau pažeidžiamomis platformos „Java“, į kurią taikoma didžioji eksploitų dauguma, versijomis.

 

Testuojant dalyvavo šešios skirtingos bendrovės. Įdomu, kad palyginti su konkurentų produktais, buvo testuojamos kompleksinės „Kaspersky Lab“ produkto galimybės atjungiant visus apsaugos mechanizmus, išskyrus modulį „Automatinė apsauga nuo eksploitų“ – ši technologija taikoma visuose „Kaspersky Lab“ apsaugos sprendimuose.

 

„MTG Effitas“ ekspertai parengė 110 kenkėjiškų nuorodų su eksploitais rinkinį, iš jų 98 proc. buvo taikomos į platformą „Java“. Testavimas buvo atliekamas dviem etapais. Pirmojo rezultatas rodė, kiek procentų eksploitų buvo užblokuota ankstyvajame etape iki kenkėjiško kodo suveikimo. Antrasis buvo lengvesnių sąlygų – pakako užblokuoti parsiųstą kenkėjišką programinę įrangą.

 

„Kaspersky Lab“ produktas parodė geriausią rezultatą pirmajame etape neutralizavęs 98 proc. eksploitų. Netgi atjungus visas apsaugos posistemes, išskyrus modulį „Automatinė apsauga nuo eksploitų“, sprendimas lenkė didžiąją dalį konkurentų produktų ir, gavęs 95 proc., pasidalijo antrąją vietą su vienu iš varžovų.

 

Antrajame etape „Kaspersky Security for Business“ užblokavo 100 proc. grėsmių. Tarp konkurentų šį rezultatą galėjo pakartoti tik vienintelis produktas, kiti parodė ne aukštesnį kaip 94 proc. efektyvumą. Už testavimo rezultatus „Kaspersky Lab“ gavo apdovanojimą „MRG Effitas Certified“.

 

„Šiandien kiekvienoje kibernetinėje atakoje taikomi eksploitai. Veikdami maksimaliai nepastebimai eksploitai sukčiams suteikia galimybę kontroliuoti kompiuterį, po to paleidžia kenkėjišką kodą, leidžiantį pasiekti atakos tikslą. Todėl daug saugiau eksploitą užblokuoti pirmajame etape, kol jis įdiegs kenkėjišką programą į programinę įrangą. Nepriklausomas testavimas parodė, kad mūsų technologija „Automatinė apsauga nuo eksploitų“ su šia užduotimi susidoroja geriau už konkurentus netgi be kitų produkto apsaugos posistemių pagalbos“, – komentuoja Olegas Išanovas, „Kaspersky Lab“ antivirusinių tyrimų laboratorijos vadovas.

 

Tyrimo laboratorijos tinklalapyje pateikiama išsami testavimo ataskaita: www.mrg-effitas.com/wp-content/uploads/2014/03/MRG-Effitas-Real-World-Enterprise-Security-Exploit-Prevention-Test-February-2014.pdf.

 


Susijusios naujienos:


Komentarai

Reklaminis skydelis

Naudingos nuorodos

ManoIT.lt

Mūsų draugai

It naujienos

Deviceinformed