Assault on Dark Athena išleidimo data
Žaidimai
Penktadienis, 27 Vasaris 2009 13:35
Jau gana ilgai nebuvo jokių tikslių žinių apie The Chronicles of Riddick: Assault on Dark Athena išleidimo datą. Tačiau tik iki šiandien. Tik suaugusiems žaidėjams rekomenduojamas veiksmo žaidimas Šiaurės Amerikoje turėtų pasirodyti jau balandžio 7 dieną. Po dviejų, trijų savaičių žaidimas pasieks ir Europos žaidėjus. The Chronicles of Riddick: Assault on Dark Athena platins Atari leidybinė kompanija.
The Chronicles of Riddick: Assault on Dark Athena yra išplėtota originalaus ir sėkmingo 2005 metų žaidimo, The Chronicles of Riddick: Escape From Butcher Bay, versija. Pirmą kartą apie naują serijos dalį prabilta 2007 metais. Žaidime rasite visai naują istoriją, kuri papasakos, kas atsitiko prieš įvykius 2004 metų filme su Vin Diesel. Raumeningoji Fast and Furious žvaigždė įgarsins pagrindinį žaidimo veikėją.
The Chronicles of Riddick: Assault on Dark Athena patobulinta stipriai grafika, kuri pritaikyta moderniausioms žaidimų konsolėms ir PC vaizdo plokštėms. „tai ne tas atvejis, kai mes paimame originalų žaidimą, truputį prie jo pasikrapštome ir išleidžiame kaip naują.“ 2007 metais sakė Atari atstovas Pete Wanat. „Visos tekstūros sukurtos visiškai iš naujo, todėl grafika atitinka naujausius standartus.“

Šaltinis: pcgames.lt
 


Susijusios naujienos:

 • Viskas, ką privalo žinoti „Pokemon Go“ gerbėjai (2016-08-09)

  Pastaruoju metu nieko nebestebina miesto aikštėse ir parkuose susibūrę žmonės. Retas kuris su nuostaba nužvelgia gatve bėgiojančius paauglius su telefonu rankose — juk tai normalu — visi gaudo pokemonus! „Pokemon Go“ — žaidimas užvaldęs visą pasaulį ir savo populiarumu pralenkęs net tokius socialinius tinklus kaip „Facebook“, „Twitter“ ir „Instagram“.

 • Populiariausi 2016 metų kompiuteriniai žaidimai (2016-07-18)

  Kompiuteriniai žaidimai nuo amžių amžinųjų buvo ir yra vienas populiariausių laisvalaikio praleidimo būdų. Kiekvienais metais kompiuterinių žaidimų mėgėjai renka geriausius ir mėgstamiausius žaidimus, dalinasi mintimis ir įžvalgomis apie jų realizaciją ir tobulintinus dalykus. Šie metai taip pat nėra išskirtiniai.

 • „Minecraft“ keliasi į mokyklų klases (2016-01-21)

  Šią vasarą JAV programinės ir techninės įrangos gamintoja „Microsoft“ pristatys specialų populiariojo žaidimo „Minecraft“ leidimą, skirtą švietimui. „Minecraft: Education Edition“ leis moksleiviams bei studentams tobulinti savo kūrybiškumo, komandinio darbo bei problemų sprendimo įgūdžius 100 mln. žaidėjų pažįstamoje žaidimo aplinkoje.

 • Vilniuje svečiuojasi žaidimų kūrėjai iš Seulo (2015-05-13)

  Šią savaitę į Vilnių atvyko svečiai iš Pietų Korėjos. Žaidimų kūrėjų kompanijos NOLGONG atstovai keliauja po Europą pristatydami naujausią premjerą – interaktyvų žaidimą „Being Faust – Enter Mephisto“, kurio scenarijus paremtas klasikiniu vokiečių literatūros kūriniu „Faustas“.

  Kompanija NOLGONG, kuriai vadovauja Peteris Lee, įkurta 2010 m. Jos tikslas – kurti žaidimus kasdienei mokyklų ir verslo aplinkai. Be komercinių projektų, sukurtų tarptautinių koncernų užsakymu, kompanijos NOLGONG veikla apima ir tokių literatūros kūrinių kaip „1984“, „Romeo ir Džiuljeta“ ar „Ana Karenina“ adaptacijas.

 • Nauja Epic Games studija Sietle dirbs su Unreal Engine 4 (2012-09-10)

  Gears of War kūrėjai, Epic Games, plečia savo veiklos sritį. Nauja, Sietle (JAV) atidaroma studija orientuosis tik į darbą, naudojant žaidimų varikliuką Unreal Engine 4. Taip pat kompanija savo naujai studijai ieško gabių IT specialistų.

  „Sietle įsikūrę daug pasaulinio lygio talentų, dėl to šį vieta yra labai patraukli mums vystyti Epic Games Vakarinio Kranto operacijas.“ sako Epic Games prezidentas Dr. Michael Capps. Pasak jo, senesnis studijos žaidimų varikliukas, Unreal Engine 3, nuo 2006-ųjų iki šiol veikia 9 žaidimų platformose, jo pagrindu sukurta daugiau nei 300 žaidimų. Tuo tarpu žinios apie Unreal Engine 4 pirmą kartą pasirodė šių metų pradžioje, tačiau pirmasis žaidimas, pilnai sukurtas naudojant šį varikliuką bus kitąmet pasirodysiantis Fortnite (viršuje nuotrauka iš žaidimo).


Reklaminis skydelis

Mūsų draugai

It naujienos

Deviceinformed