Assault on Dark Athena išleidimo data
Žaidimai
Penktadienis, 27 Vasaris 2009 13:35
Jau gana ilgai nebuvo jokių tikslių žinių apie The Chronicles of Riddick: Assault on Dark Athena išleidimo datą. Tačiau tik iki šiandien. Tik suaugusiems žaidėjams rekomenduojamas veiksmo žaidimas Šiaurės Amerikoje turėtų pasirodyti jau balandžio 7 dieną. Po dviejų, trijų savaičių žaidimas pasieks ir Europos žaidėjus. The Chronicles of Riddick: Assault on Dark Athena platins Atari leidybinė kompanija.
The Chronicles of Riddick: Assault on Dark Athena yra išplėtota originalaus ir sėkmingo 2005 metų žaidimo, The Chronicles of Riddick: Escape From Butcher Bay, versija. Pirmą kartą apie naują serijos dalį prabilta 2007 metais. Žaidime rasite visai naują istoriją, kuri papasakos, kas atsitiko prieš įvykius 2004 metų filme su Vin Diesel. Raumeningoji Fast and Furious žvaigždė įgarsins pagrindinį žaidimo veikėją.
The Chronicles of Riddick: Assault on Dark Athena patobulinta stipriai grafika, kuri pritaikyta moderniausioms žaidimų konsolėms ir PC vaizdo plokštėms. „tai ne tas atvejis, kai mes paimame originalų žaidimą, truputį prie jo pasikrapštome ir išleidžiame kaip naują.“ 2007 metais sakė Atari atstovas Pete Wanat. „Visos tekstūros sukurtos visiškai iš naujo, todėl grafika atitinka naujausius standartus.“

Šaltinis: pcgames.lt
 


Susijusios naujienos:

 • Kada atsirado kompiuteriniai žaidimai? (2021-12-03)

  Kompiuteriniai (PC) žaidimai yra virtualios realybės rūšis, kuri akimirksniu gali sukurti daugybę skirtingų potyrių. Jame gali būti adrenalino, jaudulio, džiaugsmo, liūdesio ir net ekstazės laimėjus mūšį ar išsprendus dešimto lygio galvosūkį. Sunku patikėti, kad žaidimus, kaip kadaise, daugelis vis dar laiko vaikų veikla. Nepaisant to, kompiuterinių žaidimų istoriją galima atsekti daugiau nei 50 metų. Grįžkime į praeitį, kad suprastume šios pramogos kilmę ir raidą.

 • Viskas, ką privalo žinoti „Pokemon Go“ gerbėjai (2016-08-09)

  Pastaruoju metu nieko nebestebina miesto aikštėse ir parkuose susibūrę žmonės. Retas kuris su nuostaba nužvelgia gatve bėgiojančius paauglius su telefonu rankose — juk tai normalu — visi gaudo pokemonus! „Pokemon Go“ — žaidimas užvaldęs visą pasaulį ir savo populiarumu pralenkęs net tokius socialinius tinklus kaip „Facebook“, „Twitter“ ir „Instagram“.

 • Populiariausi 2016 metų kompiuteriniai žaidimai (2016-07-18)

  Kompiuteriniai žaidimai nuo amžių amžinųjų buvo ir yra vienas populiariausių laisvalaikio praleidimo būdų. Kiekvienais metais kompiuterinių žaidimų mėgėjai renka geriausius ir mėgstamiausius žaidimus, dalinasi mintimis ir įžvalgomis apie jų realizaciją ir tobulintinus dalykus. Šie metai taip pat nėra išskirtiniai.

 • „Minecraft“ keliasi į mokyklų klases (2016-01-21)

  Šią vasarą JAV programinės ir techninės įrangos gamintoja „Microsoft“ pristatys specialų populiariojo žaidimo „Minecraft“ leidimą, skirtą švietimui. „Minecraft: Education Edition“ leis moksleiviams bei studentams tobulinti savo kūrybiškumo, komandinio darbo bei problemų sprendimo įgūdžius 100 mln. žaidėjų pažįstamoje žaidimo aplinkoje.

 • Windows XP nepalaikys Call of Duty: Black Ops II (2012-09-07)

  Šiandien žaidimų leidėjai, Activision, patvirtino, kad pirmojo asmens šaudyklės, Call of Duty: Black Ops II, PC versija nebus palaikoma Windows XP operacinėje sistemoje. Kompanija oficialioje žaidimo internetinėje svetainėje pasidalino minimaliais PC reikalavimais šiam žaidimui.

  Ten parašyta, kad Call of Duty: Black Ops II veiks tik Windows Vista arba naujesnėse operacinėse sistemose. taip yra todėl, kad Windows XP nepalaiko DirectX11 grafinės tvarkyklės, kurią naudoja patobulintas Black Ops II grafinis varikliukas.


Komentarai

Reklaminis skydelis

Naudingos nuorodos

ManoIT.lt

Mūsų draugai

It naujienos

Deviceinformed