Ateiviai palauks iki rudens
Žaidimai
Trečiadienis, 01 Vasaris 2012 13:37

Žaidėjai, svajojantys dar šį pavasarį išbandyti Aliens: Colonial Marines, dabar nukabins nosis. Sega leidėjai bei Gearbox Software kūrėjai vakar pranešė, kad ši fantastinė pirmojo asmens šaudyklė atidedama rudeniui.

„Aliens: Colonial Marines - tai išradingumo bei kūrybingumo procesas, ne visada sekantis sustruktūruoto laiko intervalus.“ rašoma kompiuterinių žaidimų naujienų žurnale Game Informer. „Nors konkrečių tikslų ir jų įgyvendinimo datų nusistatymas yra naudingas, dažnai tai būna labai subjektyvu. Mes nenorime aukoti kūrybinio proceso vien dėl planavimo tikslumo. Mums labiau patinka kūrybinė laisvė, o ne planavimas, nes siekiame sukurti puikų žaidimą. Tai mūsų prioritetas, viršesnis už anksčiau nustatytą žaidimo išleidimo datą.“

Žaidimas papasakos istoriją, nutikusią netrukus po įvykių 1986-ųjų fantastiniame filme „Aliens“. Žaidėjai prisijungs prie elitinių kosmoso karių, kurie skrenda kosminiu laivu USS Sulato. Pakeliui laivas užpuolamas priešiškų ateivių ir kova greitai persimeta ant LV-426 planetos paviršiaus. Žaidimo aplinkos, ginklai bei scenarijus įkvėpti originalaus kino filmo.

Šaltinis: 

 


Susijusios naujienos:

 • Kada atsirado kompiuteriniai žaidimai? (2021-12-03)

  Kompiuteriniai (PC) žaidimai yra virtualios realybės rūšis, kuri akimirksniu gali sukurti daugybę skirtingų potyrių. Jame gali būti adrenalino, jaudulio, džiaugsmo, liūdesio ir net ekstazės laimėjus mūšį ar išsprendus dešimto lygio galvosūkį. Sunku patikėti, kad žaidimus, kaip kadaise, daugelis vis dar laiko vaikų veikla. Nepaisant to, kompiuterinių žaidimų istoriją galima atsekti daugiau nei 50 metų. Grįžkime į praeitį, kad suprastume šios pramogos kilmę ir raidą.

 • Viskas, ką privalo žinoti „Pokemon Go“ gerbėjai (2016-08-09)

  Pastaruoju metu nieko nebestebina miesto aikštėse ir parkuose susibūrę žmonės. Retas kuris su nuostaba nužvelgia gatve bėgiojančius paauglius su telefonu rankose — juk tai normalu — visi gaudo pokemonus! „Pokemon Go“ — žaidimas užvaldęs visą pasaulį ir savo populiarumu pralenkęs net tokius socialinius tinklus kaip „Facebook“, „Twitter“ ir „Instagram“.

 • Populiariausi 2016 metų kompiuteriniai žaidimai (2016-07-18)

  Kompiuteriniai žaidimai nuo amžių amžinųjų buvo ir yra vienas populiariausių laisvalaikio praleidimo būdų. Kiekvienais metais kompiuterinių žaidimų mėgėjai renka geriausius ir mėgstamiausius žaidimus, dalinasi mintimis ir įžvalgomis apie jų realizaciją ir tobulintinus dalykus. Šie metai taip pat nėra išskirtiniai.

 • „Minecraft“ keliasi į mokyklų klases (2016-01-21)

  Šią vasarą JAV programinės ir techninės įrangos gamintoja „Microsoft“ pristatys specialų populiariojo žaidimo „Minecraft“ leidimą, skirtą švietimui. „Minecraft: Education Edition“ leis moksleiviams bei studentams tobulinti savo kūrybiškumo, komandinio darbo bei problemų sprendimo įgūdžius 100 mln. žaidėjų pažįstamoje žaidimo aplinkoje.

 • Windows XP nepalaikys Call of Duty: Black Ops II (2012-09-07)

  Šiandien žaidimų leidėjai, Activision, patvirtino, kad pirmojo asmens šaudyklės, Call of Duty: Black Ops II, PC versija nebus palaikoma Windows XP operacinėje sistemoje. Kompanija oficialioje žaidimo internetinėje svetainėje pasidalino minimaliais PC reikalavimais šiam žaidimui.

  Ten parašyta, kad Call of Duty: Black Ops II veiks tik Windows Vista arba naujesnėse operacinėse sistemose. taip yra todėl, kad Windows XP nepalaiko DirectX11 grafinės tvarkyklės, kurią naudoja patobulintas Black Ops II grafinis varikliukas.


Komentarai

Reklaminis skydelis

Naudingos nuorodos

ManoIT.lt

Mūsų draugai

It naujienos

Deviceinformed