Batman: Arkham City PC versija vėluos
Žaidimai
Ketvirtadienis, 22 Rugsėjis 2011 08:27

Super herojų darbas – tai netik įmantrūs prietaisai ir muštynės. Jie taip pat ilgai ir ramiai laukia bei stebi. To turės išmokti PC žaidėjai, laukiantys fantastinio nuotykių/veiksmo žaidimo,  Batman: Arkham City.Warner Bros. Interactive Entertainment šiandien pranešė, kad Batman: Arkham City PC versija nebus išleista kartu su Xbox 360 ir PlayStation 3 versijomis spalio 18 dieną. Vietoj to, leidėjai nustūmė žaidimo PC versijos išleidimo datą į lapkritį. Tiksli diena dar nežinoma.

Kaip ir paskutinė žmogaus-šikšnosparnio žaidimų serijos dalis, Batman: Arkham City įmes Batman‘ą į keistą kalėjimą. Tačiau skirtingai nei praeitoje dalyje, kur žaidėjai turėjo blaškytis po Joker‘io ir jo pakalikų valdomas psichiatrinės ligoninės apylinkes, Arkham City nukels jus į uždarą Gotham City priemiestį Arkham City, kuriame, kaip visuomenės atmatos, yra sugrūsti visi kriminaliniai miesto elementai.

Nusikaltėlius čia prižiūri paslaptingasis Dr. Hugo Strange, kuris žino tikrąją Batman‘o asmenybę. Daktaras Arkham City priemiesčio gyventojams leidžia daryti bet ką, tik ne bėgti iš zonos. Be Dr. Hugo Strange, žaidime Batman‘as sutiks ir tokius piktadarius, kaip Two-Face ir Joker.

Šaltinis: 

 


Susijusios naujienos:

 • Kada atsirado kompiuteriniai žaidimai? (2021-12-03)

  Kompiuteriniai (PC) žaidimai yra virtualios realybės rūšis, kuri akimirksniu gali sukurti daugybę skirtingų potyrių. Jame gali būti adrenalino, jaudulio, džiaugsmo, liūdesio ir net ekstazės laimėjus mūšį ar išsprendus dešimto lygio galvosūkį. Sunku patikėti, kad žaidimus, kaip kadaise, daugelis vis dar laiko vaikų veikla. Nepaisant to, kompiuterinių žaidimų istoriją galima atsekti daugiau nei 50 metų. Grįžkime į praeitį, kad suprastume šios pramogos kilmę ir raidą.

 • Viskas, ką privalo žinoti „Pokemon Go“ gerbėjai (2016-08-09)

  Pastaruoju metu nieko nebestebina miesto aikštėse ir parkuose susibūrę žmonės. Retas kuris su nuostaba nužvelgia gatve bėgiojančius paauglius su telefonu rankose — juk tai normalu — visi gaudo pokemonus! „Pokemon Go“ — žaidimas užvaldęs visą pasaulį ir savo populiarumu pralenkęs net tokius socialinius tinklus kaip „Facebook“, „Twitter“ ir „Instagram“.

 • Populiariausi 2016 metų kompiuteriniai žaidimai (2016-07-18)

  Kompiuteriniai žaidimai nuo amžių amžinųjų buvo ir yra vienas populiariausių laisvalaikio praleidimo būdų. Kiekvienais metais kompiuterinių žaidimų mėgėjai renka geriausius ir mėgstamiausius žaidimus, dalinasi mintimis ir įžvalgomis apie jų realizaciją ir tobulintinus dalykus. Šie metai taip pat nėra išskirtiniai.

 • „Minecraft“ keliasi į mokyklų klases (2016-01-21)

  Šią vasarą JAV programinės ir techninės įrangos gamintoja „Microsoft“ pristatys specialų populiariojo žaidimo „Minecraft“ leidimą, skirtą švietimui. „Minecraft: Education Edition“ leis moksleiviams bei studentams tobulinti savo kūrybiškumo, komandinio darbo bei problemų sprendimo įgūdžius 100 mln. žaidėjų pažįstamoje žaidimo aplinkoje.

 • Windows XP nepalaikys Call of Duty: Black Ops II (2012-09-07)

  Šiandien žaidimų leidėjai, Activision, patvirtino, kad pirmojo asmens šaudyklės, Call of Duty: Black Ops II, PC versija nebus palaikoma Windows XP operacinėje sistemoje. Kompanija oficialioje žaidimo internetinėje svetainėje pasidalino minimaliais PC reikalavimais šiam žaidimui.

  Ten parašyta, kad Call of Duty: Black Ops II veiks tik Windows Vista arba naujesnėse operacinėse sistemose. taip yra todėl, kad Windows XP nepalaiko DirectX11 grafinės tvarkyklės, kurią naudoja patobulintas Black Ops II grafinis varikliukas.


Komentarai

Reklaminis skydelis

Naudingos nuorodos

ManoIT.lt

Mūsų draugai

It naujienos

Deviceinformed