Electronic Arts prikels Alisą
Žaidimai
Penktadienis, 27 Vasaris 2009 13:29
Las Vegase Electronic Arts vadovas paskelbė kad kompanija planuoja išleisti 2000 metais pasirodžiusio ir visus šokiravusio siaubo/veiksmo/nuotykių žaidimo, American McGee‘s Alice, tęsinį.
Nors naująją Alisą kurs Rogue Entertainment studija, originalus žaidimų kūrėjas American McGee stebės procesą ir jį koordinuos, užtikrindamas nenutolimą nuo žaidimo šaknų.
American McGee‘s Alice sutiksite gerai žinomą Lewis Carroll pasakos „Alisa stebuklų šalyje“ veikėją Alisą. Tačiau jei pamenate ją kaip gražią, draugišką, šviesiaplaukę mergaitę mėlyna suknele, pamirškite tai. Čia Alisa jau suaugusi ir kraupiai pamišusi. Taip ją paveikė keisti vaikystės įvykiai, kurių mergaitė taip niekad ir nesugebėjo suprasti ,ir priimti. Bėgdama nuo vaikystės demonų, Alisa įstringa savo nemielame fantazijų pasaulyje...
American McGee turbūt vieninteliai žaidimų kūrėjai, taip beširdiškai išdarkantys gražias vaikystės pasakas. Pernai pasirodė daugiaepizodinis jų žaidimas Grimm, savyje kombinuojantis ir daug tamsesnėmis spalvomis nudažantis visą komplektą kitų garsių pasakų. Galite paklausti, kas skatina toki tamsų American McGee požiūrį į pasakas? Kažkada šie kūrėjai kūrė tokius žaidimus kaip Doom II, Quake ir Quake II. Matyt senus įpročius labai sunku keisti...
 
Šaltinis: pcgames.lt
 


Susijusios naujienos:

 • Viskas, ką privalo žinoti „Pokemon Go“ gerbėjai (2016-08-09)

  Pastaruoju metu nieko nebestebina miesto aikštėse ir parkuose susibūrę žmonės. Retas kuris su nuostaba nužvelgia gatve bėgiojančius paauglius su telefonu rankose — juk tai normalu — visi gaudo pokemonus! „Pokemon Go“ — žaidimas užvaldęs visą pasaulį ir savo populiarumu pralenkęs net tokius socialinius tinklus kaip „Facebook“, „Twitter“ ir „Instagram“.

 • Populiariausi 2016 metų kompiuteriniai žaidimai (2016-07-18)

  Kompiuteriniai žaidimai nuo amžių amžinųjų buvo ir yra vienas populiariausių laisvalaikio praleidimo būdų. Kiekvienais metais kompiuterinių žaidimų mėgėjai renka geriausius ir mėgstamiausius žaidimus, dalinasi mintimis ir įžvalgomis apie jų realizaciją ir tobulintinus dalykus. Šie metai taip pat nėra išskirtiniai.

 • „Minecraft“ keliasi į mokyklų klases (2016-01-21)

  Šią vasarą JAV programinės ir techninės įrangos gamintoja „Microsoft“ pristatys specialų populiariojo žaidimo „Minecraft“ leidimą, skirtą švietimui. „Minecraft: Education Edition“ leis moksleiviams bei studentams tobulinti savo kūrybiškumo, komandinio darbo bei problemų sprendimo įgūdžius 100 mln. žaidėjų pažįstamoje žaidimo aplinkoje.

 • Vilniuje svečiuojasi žaidimų kūrėjai iš Seulo (2015-05-13)

  Šią savaitę į Vilnių atvyko svečiai iš Pietų Korėjos. Žaidimų kūrėjų kompanijos NOLGONG atstovai keliauja po Europą pristatydami naujausią premjerą – interaktyvų žaidimą „Being Faust – Enter Mephisto“, kurio scenarijus paremtas klasikiniu vokiečių literatūros kūriniu „Faustas“.

  Kompanija NOLGONG, kuriai vadovauja Peteris Lee, įkurta 2010 m. Jos tikslas – kurti žaidimus kasdienei mokyklų ir verslo aplinkai. Be komercinių projektų, sukurtų tarptautinių koncernų užsakymu, kompanijos NOLGONG veikla apima ir tokių literatūros kūrinių kaip „1984“, „Romeo ir Džiuljeta“ ar „Ana Karenina“ adaptacijas.

 • Nauja Epic Games studija Sietle dirbs su Unreal Engine 4 (2012-09-10)

  Gears of War kūrėjai, Epic Games, plečia savo veiklos sritį. Nauja, Sietle (JAV) atidaroma studija orientuosis tik į darbą, naudojant žaidimų varikliuką Unreal Engine 4. Taip pat kompanija savo naujai studijai ieško gabių IT specialistų.

  „Sietle įsikūrę daug pasaulinio lygio talentų, dėl to šį vieta yra labai patraukli mums vystyti Epic Games Vakarinio Kranto operacijas.“ sako Epic Games prezidentas Dr. Michael Capps. Pasak jo, senesnis studijos žaidimų varikliukas, Unreal Engine 3, nuo 2006-ųjų iki šiol veikia 9 žaidimų platformose, jo pagrindu sukurta daugiau nei 300 žaidimų. Tuo tarpu žinios apie Unreal Engine 4 pirmą kartą pasirodė šių metų pradžioje, tačiau pirmasis žaidimas, pilnai sukurtas naudojant šį varikliuką bus kitąmet pasirodysiantis Fortnite (viršuje nuotrauka iš žaidimo).


Reklaminis skydelis

Mūsų draugai

It naujienos

Deviceinformed