Electronic Arts prikels Alisą
Žaidimai
Penktadienis, 27 Vasaris 2009 13:29
Las Vegase Electronic Arts vadovas paskelbė kad kompanija planuoja išleisti 2000 metais pasirodžiusio ir visus šokiravusio siaubo/veiksmo/nuotykių žaidimo, American McGee‘s Alice, tęsinį.
Nors naująją Alisą kurs Rogue Entertainment studija, originalus žaidimų kūrėjas American McGee stebės procesą ir jį koordinuos, užtikrindamas nenutolimą nuo žaidimo šaknų.
American McGee‘s Alice sutiksite gerai žinomą Lewis Carroll pasakos „Alisa stebuklų šalyje“ veikėją Alisą. Tačiau jei pamenate ją kaip gražią, draugišką, šviesiaplaukę mergaitę mėlyna suknele, pamirškite tai. Čia Alisa jau suaugusi ir kraupiai pamišusi. Taip ją paveikė keisti vaikystės įvykiai, kurių mergaitė taip niekad ir nesugebėjo suprasti ,ir priimti. Bėgdama nuo vaikystės demonų, Alisa įstringa savo nemielame fantazijų pasaulyje...
American McGee turbūt vieninteliai žaidimų kūrėjai, taip beširdiškai išdarkantys gražias vaikystės pasakas. Pernai pasirodė daugiaepizodinis jų žaidimas Grimm, savyje kombinuojantis ir daug tamsesnėmis spalvomis nudažantis visą komplektą kitų garsių pasakų. Galite paklausti, kas skatina toki tamsų American McGee požiūrį į pasakas? Kažkada šie kūrėjai kūrė tokius žaidimus kaip Doom II, Quake ir Quake II. Matyt senus įpročius labai sunku keisti...
 
Šaltinis: pcgames.lt
 


Susijusios naujienos:

 • Kada atsirado kompiuteriniai žaidimai? (2021-12-03)

  Kompiuteriniai (PC) žaidimai yra virtualios realybės rūšis, kuri akimirksniu gali sukurti daugybę skirtingų potyrių. Jame gali būti adrenalino, jaudulio, džiaugsmo, liūdesio ir net ekstazės laimėjus mūšį ar išsprendus dešimto lygio galvosūkį. Sunku patikėti, kad žaidimus, kaip kadaise, daugelis vis dar laiko vaikų veikla. Nepaisant to, kompiuterinių žaidimų istoriją galima atsekti daugiau nei 50 metų. Grįžkime į praeitį, kad suprastume šios pramogos kilmę ir raidą.

 • Viskas, ką privalo žinoti „Pokemon Go“ gerbėjai (2016-08-09)

  Pastaruoju metu nieko nebestebina miesto aikštėse ir parkuose susibūrę žmonės. Retas kuris su nuostaba nužvelgia gatve bėgiojančius paauglius su telefonu rankose — juk tai normalu — visi gaudo pokemonus! „Pokemon Go“ — žaidimas užvaldęs visą pasaulį ir savo populiarumu pralenkęs net tokius socialinius tinklus kaip „Facebook“, „Twitter“ ir „Instagram“.

 • Populiariausi 2016 metų kompiuteriniai žaidimai (2016-07-18)

  Kompiuteriniai žaidimai nuo amžių amžinųjų buvo ir yra vienas populiariausių laisvalaikio praleidimo būdų. Kiekvienais metais kompiuterinių žaidimų mėgėjai renka geriausius ir mėgstamiausius žaidimus, dalinasi mintimis ir įžvalgomis apie jų realizaciją ir tobulintinus dalykus. Šie metai taip pat nėra išskirtiniai.

 • „Minecraft“ keliasi į mokyklų klases (2016-01-21)

  Šią vasarą JAV programinės ir techninės įrangos gamintoja „Microsoft“ pristatys specialų populiariojo žaidimo „Minecraft“ leidimą, skirtą švietimui. „Minecraft: Education Edition“ leis moksleiviams bei studentams tobulinti savo kūrybiškumo, komandinio darbo bei problemų sprendimo įgūdžius 100 mln. žaidėjų pažįstamoje žaidimo aplinkoje.

 • Windows XP nepalaikys Call of Duty: Black Ops II (2012-09-07)

  Šiandien žaidimų leidėjai, Activision, patvirtino, kad pirmojo asmens šaudyklės, Call of Duty: Black Ops II, PC versija nebus palaikoma Windows XP operacinėje sistemoje. Kompanija oficialioje žaidimo internetinėje svetainėje pasidalino minimaliais PC reikalavimais šiam žaidimui.

  Ten parašyta, kad Call of Duty: Black Ops II veiks tik Windows Vista arba naujesnėse operacinėse sistemose. taip yra todėl, kad Windows XP nepalaiko DirectX11 grafinės tvarkyklės, kurią naudoja patobulintas Black Ops II grafinis varikliukas.


Komentarai

Reklaminis skydelis

Naudingos nuorodos

ManoIT.lt

Mūsų draugai

It naujienos

Deviceinformed