Iš anksto užsisakius Mass Effect 3...
Žaidimai
Pirmadienis, 09 Sausis 2012 05:36

Mass-Effect-3Mass-Effect-3Nors fantastinis veiksmo/vaidmenų žaidimas Mass Effect 3 parduotuvių lentynų nepasieks iki kovo 6 dienos, žaidimo kūrėjai – BioWare – jau pradėjo reklaminę akciją, skatinančią žaidėjus užsisakyti būsimą žaidimą iš anksto. Kūrėjai patvirtino, kad iš anksto užsisakę Mass Effect 3 kopiją, žaidime gaus daug įvairių papildomų gėrybių.

Pradėkime nuo priėjimo prie M55 Argus Assault Rifle šautuvo, kuris šaudo smulkiom šūvių salvėm, ko pasėkoje padidėja taiklumas ir sutaupoma šovinių. Žaidėjai, žaidimą užsisakę iš GameStop portalo, papildomai gaus N7 šarvų bei N7 automato rinkinį. Tuo tarpu, užsakymą atlikę Electronic Arts Origin sistemoje, žaidėjai papildomai gaus automatinį šratinį šautuvą AT-12 Raider.

Mass Effect 3 pasakos istoriją apie Žemės planetą, siaubiamą priešiškų ateivių rasės, vadinamos Reapers. Užuomina apie Reapers sugrįžimą buvo pateikta antrojoje Mass Effect trilogijos dalyje kartu su internetu parsiunčiamu papildymo paketu, kuris vadinosi Arrival.

 

 

Šaltinis: altalt

 


Susijusios naujienos:

 • Kada atsirado kompiuteriniai žaidimai? (2021-12-03)

  Kompiuteriniai (PC) žaidimai yra virtualios realybės rūšis, kuri akimirksniu gali sukurti daugybę skirtingų potyrių. Jame gali būti adrenalino, jaudulio, džiaugsmo, liūdesio ir net ekstazės laimėjus mūšį ar išsprendus dešimto lygio galvosūkį. Sunku patikėti, kad žaidimus, kaip kadaise, daugelis vis dar laiko vaikų veikla. Nepaisant to, kompiuterinių žaidimų istoriją galima atsekti daugiau nei 50 metų. Grįžkime į praeitį, kad suprastume šios pramogos kilmę ir raidą.

 • Viskas, ką privalo žinoti „Pokemon Go“ gerbėjai (2016-08-09)

  Pastaruoju metu nieko nebestebina miesto aikštėse ir parkuose susibūrę žmonės. Retas kuris su nuostaba nužvelgia gatve bėgiojančius paauglius su telefonu rankose — juk tai normalu — visi gaudo pokemonus! „Pokemon Go“ — žaidimas užvaldęs visą pasaulį ir savo populiarumu pralenkęs net tokius socialinius tinklus kaip „Facebook“, „Twitter“ ir „Instagram“.

 • Populiariausi 2016 metų kompiuteriniai žaidimai (2016-07-18)

  Kompiuteriniai žaidimai nuo amžių amžinųjų buvo ir yra vienas populiariausių laisvalaikio praleidimo būdų. Kiekvienais metais kompiuterinių žaidimų mėgėjai renka geriausius ir mėgstamiausius žaidimus, dalinasi mintimis ir įžvalgomis apie jų realizaciją ir tobulintinus dalykus. Šie metai taip pat nėra išskirtiniai.

 • „Minecraft“ keliasi į mokyklų klases (2016-01-21)

  Šią vasarą JAV programinės ir techninės įrangos gamintoja „Microsoft“ pristatys specialų populiariojo žaidimo „Minecraft“ leidimą, skirtą švietimui. „Minecraft: Education Edition“ leis moksleiviams bei studentams tobulinti savo kūrybiškumo, komandinio darbo bei problemų sprendimo įgūdžius 100 mln. žaidėjų pažįstamoje žaidimo aplinkoje.

 • Windows XP nepalaikys Call of Duty: Black Ops II (2012-09-07)

  Šiandien žaidimų leidėjai, Activision, patvirtino, kad pirmojo asmens šaudyklės, Call of Duty: Black Ops II, PC versija nebus palaikoma Windows XP operacinėje sistemoje. Kompanija oficialioje žaidimo internetinėje svetainėje pasidalino minimaliais PC reikalavimais šiam žaidimui.

  Ten parašyta, kad Call of Duty: Black Ops II veiks tik Windows Vista arba naujesnėse operacinėse sistemose. taip yra todėl, kad Windows XP nepalaiko DirectX11 grafinės tvarkyklės, kurią naudoja patobulintas Black Ops II grafinis varikliukas.


Komentarai

Reklaminis skydelis

Naudingos nuorodos

ManoIT.lt

Mūsų draugai

It naujienos

Deviceinformed