Jau kuriamas Call of Duty: Black Ops 2
Žaidimai
Pirmadienis, 20 Vasaris 2012 00:44

Vis daugėja įrodymų, kad žaidimų leidėjai Activision jau ruošia šiam pasauliui naują Call of Duty serijos dalį - Black Ops 2. Vienas iš konceptualaus meno studijos, Nerve Software, darbuotojų įrašė Call of Duty: Black Ops 2 į savo darbų sąrašą kaip einamąjį projektą.

Nerve Software bendradarbiavo su Activision ir anksčiau. Studijos darbuotojai piešė konceptualius piešinius originaliai Call of Duty: Black Ops šaudyklei bei Džeimso Bondo tematikos žaidimui, Quantum of Solace. Abu žaidimai vėliau buvo perimti žaidimų kūrėjų studijos, Treyarch.

Tai nebe pirmas būsimo žaidimo kūrimo proceso įrodymas. Šios savaitės pradžioje prancūziškoje Amazon aukciono versijoje pasirodė sąrašas greitai pasirodysiančių žaidimų, tarp kurių buvo ir Call of Duty: Black Ops 2. Deja, tas sąrašas greitai buvo išvalytas.

Pernai lapkritį Activision patvirtino, kad nauja Call of Duty šaudyklių serijos dalis parduotuvių lentynas pasieks 2012 metais. Tačiau leidėjai nekonkretizavo būsimos šaudyklės vaizduojamo laikmečio, vietovių bei kitų siužeto aplinkybių.

Originalus Call of Duty: Black Ops nukėlė žaidėjus į Šaltojo karo laikotarpį – karą Vietname, Kubos krizę ir pan., žaidime galėjote išvysti tokius garsius politinius veikėjus kaip John F. Kennedy, Fidel Castro ar Robert McNamara.

Šaltinis: 

 


Susijusios naujienos:

 • Kada atsirado kompiuteriniai žaidimai? (2021-12-03)

  Kompiuteriniai (PC) žaidimai yra virtualios realybės rūšis, kuri akimirksniu gali sukurti daugybę skirtingų potyrių. Jame gali būti adrenalino, jaudulio, džiaugsmo, liūdesio ir net ekstazės laimėjus mūšį ar išsprendus dešimto lygio galvosūkį. Sunku patikėti, kad žaidimus, kaip kadaise, daugelis vis dar laiko vaikų veikla. Nepaisant to, kompiuterinių žaidimų istoriją galima atsekti daugiau nei 50 metų. Grįžkime į praeitį, kad suprastume šios pramogos kilmę ir raidą.

 • Viskas, ką privalo žinoti „Pokemon Go“ gerbėjai (2016-08-09)

  Pastaruoju metu nieko nebestebina miesto aikštėse ir parkuose susibūrę žmonės. Retas kuris su nuostaba nužvelgia gatve bėgiojančius paauglius su telefonu rankose — juk tai normalu — visi gaudo pokemonus! „Pokemon Go“ — žaidimas užvaldęs visą pasaulį ir savo populiarumu pralenkęs net tokius socialinius tinklus kaip „Facebook“, „Twitter“ ir „Instagram“.

 • Populiariausi 2016 metų kompiuteriniai žaidimai (2016-07-18)

  Kompiuteriniai žaidimai nuo amžių amžinųjų buvo ir yra vienas populiariausių laisvalaikio praleidimo būdų. Kiekvienais metais kompiuterinių žaidimų mėgėjai renka geriausius ir mėgstamiausius žaidimus, dalinasi mintimis ir įžvalgomis apie jų realizaciją ir tobulintinus dalykus. Šie metai taip pat nėra išskirtiniai.

 • „Minecraft“ keliasi į mokyklų klases (2016-01-21)

  Šią vasarą JAV programinės ir techninės įrangos gamintoja „Microsoft“ pristatys specialų populiariojo žaidimo „Minecraft“ leidimą, skirtą švietimui. „Minecraft: Education Edition“ leis moksleiviams bei studentams tobulinti savo kūrybiškumo, komandinio darbo bei problemų sprendimo įgūdžius 100 mln. žaidėjų pažįstamoje žaidimo aplinkoje.

 • Windows XP nepalaikys Call of Duty: Black Ops II (2012-09-07)

  Šiandien žaidimų leidėjai, Activision, patvirtino, kad pirmojo asmens šaudyklės, Call of Duty: Black Ops II, PC versija nebus palaikoma Windows XP operacinėje sistemoje. Kompanija oficialioje žaidimo internetinėje svetainėje pasidalino minimaliais PC reikalavimais šiam žaidimui.

  Ten parašyta, kad Call of Duty: Black Ops II veiks tik Windows Vista arba naujesnėse operacinėse sistemose. taip yra todėl, kad Windows XP nepalaiko DirectX11 grafinės tvarkyklės, kurią naudoja patobulintas Black Ops II grafinis varikliukas.


Komentarai

Reklaminis skydelis

Naudingos nuorodos

ManoIT.lt

Mūsų draugai

It naujienos

Deviceinformed