Jau kuriamas Call of Duty: Black Ops 2
Žaidimai
Pirmadienis, 20 Vasaris 2012 00:44

Vis daugėja įrodymų, kad žaidimų leidėjai Activision jau ruošia šiam pasauliui naują Call of Duty serijos dalį - Black Ops 2. Vienas iš konceptualaus meno studijos, Nerve Software, darbuotojų įrašė Call of Duty: Black Ops 2 į savo darbų sąrašą kaip einamąjį projektą.

Nerve Software bendradarbiavo su Activision ir anksčiau. Studijos darbuotojai piešė konceptualius piešinius originaliai Call of Duty: Black Ops šaudyklei bei Džeimso Bondo tematikos žaidimui, Quantum of Solace. Abu žaidimai vėliau buvo perimti žaidimų kūrėjų studijos, Treyarch.

Tai nebe pirmas būsimo žaidimo kūrimo proceso įrodymas. Šios savaitės pradžioje prancūziškoje Amazon aukciono versijoje pasirodė sąrašas greitai pasirodysiančių žaidimų, tarp kurių buvo ir Call of Duty: Black Ops 2. Deja, tas sąrašas greitai buvo išvalytas.

Pernai lapkritį Activision patvirtino, kad nauja Call of Duty šaudyklių serijos dalis parduotuvių lentynas pasieks 2012 metais. Tačiau leidėjai nekonkretizavo būsimos šaudyklės vaizduojamo laikmečio, vietovių bei kitų siužeto aplinkybių.

Originalus Call of Duty: Black Ops nukėlė žaidėjus į Šaltojo karo laikotarpį – karą Vietname, Kubos krizę ir pan., žaidime galėjote išvysti tokius garsius politinius veikėjus kaip John F. Kennedy, Fidel Castro ar Robert McNamara.

Šaltinis: 

 


Susijusios naujienos:

 • Viskas, ką privalo žinoti „Pokemon Go“ gerbėjai (2016-08-09)

  Pastaruoju metu nieko nebestebina miesto aikštėse ir parkuose susibūrę žmonės. Retas kuris su nuostaba nužvelgia gatve bėgiojančius paauglius su telefonu rankose — juk tai normalu — visi gaudo pokemonus! „Pokemon Go“ — žaidimas užvaldęs visą pasaulį ir savo populiarumu pralenkęs net tokius socialinius tinklus kaip „Facebook“, „Twitter“ ir „Instagram“.

 • Populiariausi 2016 metų kompiuteriniai žaidimai (2016-07-18)

  Kompiuteriniai žaidimai nuo amžių amžinųjų buvo ir yra vienas populiariausių laisvalaikio praleidimo būdų. Kiekvienais metais kompiuterinių žaidimų mėgėjai renka geriausius ir mėgstamiausius žaidimus, dalinasi mintimis ir įžvalgomis apie jų realizaciją ir tobulintinus dalykus. Šie metai taip pat nėra išskirtiniai.

 • „Minecraft“ keliasi į mokyklų klases (2016-01-21)

  Šią vasarą JAV programinės ir techninės įrangos gamintoja „Microsoft“ pristatys specialų populiariojo žaidimo „Minecraft“ leidimą, skirtą švietimui. „Minecraft: Education Edition“ leis moksleiviams bei studentams tobulinti savo kūrybiškumo, komandinio darbo bei problemų sprendimo įgūdžius 100 mln. žaidėjų pažįstamoje žaidimo aplinkoje.

 • Vilniuje svečiuojasi žaidimų kūrėjai iš Seulo (2015-05-13)

  Šią savaitę į Vilnių atvyko svečiai iš Pietų Korėjos. Žaidimų kūrėjų kompanijos NOLGONG atstovai keliauja po Europą pristatydami naujausią premjerą – interaktyvų žaidimą „Being Faust – Enter Mephisto“, kurio scenarijus paremtas klasikiniu vokiečių literatūros kūriniu „Faustas“.

  Kompanija NOLGONG, kuriai vadovauja Peteris Lee, įkurta 2010 m. Jos tikslas – kurti žaidimus kasdienei mokyklų ir verslo aplinkai. Be komercinių projektų, sukurtų tarptautinių koncernų užsakymu, kompanijos NOLGONG veikla apima ir tokių literatūros kūrinių kaip „1984“, „Romeo ir Džiuljeta“ ar „Ana Karenina“ adaptacijas.

 • Nauja Epic Games studija Sietle dirbs su Unreal Engine 4 (2012-09-10)

  Gears of War kūrėjai, Epic Games, plečia savo veiklos sritį. Nauja, Sietle (JAV) atidaroma studija orientuosis tik į darbą, naudojant žaidimų varikliuką Unreal Engine 4. Taip pat kompanija savo naujai studijai ieško gabių IT specialistų.

  „Sietle įsikūrę daug pasaulinio lygio talentų, dėl to šį vieta yra labai patraukli mums vystyti Epic Games Vakarinio Kranto operacijas.“ sako Epic Games prezidentas Dr. Michael Capps. Pasak jo, senesnis studijos žaidimų varikliukas, Unreal Engine 3, nuo 2006-ųjų iki šiol veikia 9 žaidimų platformose, jo pagrindu sukurta daugiau nei 300 žaidimų. Tuo tarpu žinios apie Unreal Engine 4 pirmą kartą pasirodė šių metų pradžioje, tačiau pirmasis žaidimas, pilnai sukurtas naudojant šį varikliuką bus kitąmet pasirodysiantis Fortnite (viršuje nuotrauka iš žaidimo).


Reklaminis skydelis

Mūsų draugai

It naujienos

Deviceinformed