Kinai „klonavo“ žaidimų konsolę „Sony PlayStation Vita“ dar prieš jos išleidimą
Žaidimai
Penktadienis, 16 Gruodis 2011 02:24

Kinijoje „klonuota“ žaidimų konsolę „Sony PlayStation Vita“, kuri dar nepasirodė prekyboje. Ji pavadinta „Yinlips YDPG18“, o išoriškai labai primena „Sony PlayStation Vita“.Įrenginys turi 5 colių įstrižainės 800 x 480 taškų raiškos sensorinį ekraną, 512 MB operacinė atminties, 1,2 GHz procesorių, judesių jutiklius, dvi kameras ir galimybę žiūrėti 1080р formato video.

Aparatas taip pat turi Wi-Fi modulį, USB bei HDMI jungtis. Nuo originalios konsolės kinų kopija skiriasi tuo, kad pastaroji turi tik vieną manipuliatorių ir neturi galinės sensorinės panelės.

Paleisti „PlayStation“ ir „PlayStation Vita“ žaidimų iš „Yinlips YDPG18“ neišeis, tačiau „klonas“ turės „NES“, „Gameboy“, „SNES“, „Gameboy Advance“, „N64“ ir „PlayStation One“ emuliatorius.

Originali „Sony Playstation Vita“ konsolė prekyboje Japonijoje pasirodys gruodžio 17-ąją. Kartu bus pristatyti 26 naujos konsolės žaidimai. JAV ir Europos rinkose „Sony Playstation Vita“ atsiras 2012-ųjų vasario 22-ąją.

Parengė: redakcija

 


Susijusios naujienos:

 • Kada atsirado kompiuteriniai žaidimai? (2021-12-03)

  Kompiuteriniai (PC) žaidimai yra virtualios realybės rūšis, kuri akimirksniu gali sukurti daugybę skirtingų potyrių. Jame gali būti adrenalino, jaudulio, džiaugsmo, liūdesio ir net ekstazės laimėjus mūšį ar išsprendus dešimto lygio galvosūkį. Sunku patikėti, kad žaidimus, kaip kadaise, daugelis vis dar laiko vaikų veikla. Nepaisant to, kompiuterinių žaidimų istoriją galima atsekti daugiau nei 50 metų. Grįžkime į praeitį, kad suprastume šios pramogos kilmę ir raidą.

 • Viskas, ką privalo žinoti „Pokemon Go“ gerbėjai (2016-08-09)

  Pastaruoju metu nieko nebestebina miesto aikštėse ir parkuose susibūrę žmonės. Retas kuris su nuostaba nužvelgia gatve bėgiojančius paauglius su telefonu rankose — juk tai normalu — visi gaudo pokemonus! „Pokemon Go“ — žaidimas užvaldęs visą pasaulį ir savo populiarumu pralenkęs net tokius socialinius tinklus kaip „Facebook“, „Twitter“ ir „Instagram“.

 • Populiariausi 2016 metų kompiuteriniai žaidimai (2016-07-18)

  Kompiuteriniai žaidimai nuo amžių amžinųjų buvo ir yra vienas populiariausių laisvalaikio praleidimo būdų. Kiekvienais metais kompiuterinių žaidimų mėgėjai renka geriausius ir mėgstamiausius žaidimus, dalinasi mintimis ir įžvalgomis apie jų realizaciją ir tobulintinus dalykus. Šie metai taip pat nėra išskirtiniai.

 • „Minecraft“ keliasi į mokyklų klases (2016-01-21)

  Šią vasarą JAV programinės ir techninės įrangos gamintoja „Microsoft“ pristatys specialų populiariojo žaidimo „Minecraft“ leidimą, skirtą švietimui. „Minecraft: Education Edition“ leis moksleiviams bei studentams tobulinti savo kūrybiškumo, komandinio darbo bei problemų sprendimo įgūdžius 100 mln. žaidėjų pažįstamoje žaidimo aplinkoje.

 • Windows XP nepalaikys Call of Duty: Black Ops II (2012-09-07)

  Šiandien žaidimų leidėjai, Activision, patvirtino, kad pirmojo asmens šaudyklės, Call of Duty: Black Ops II, PC versija nebus palaikoma Windows XP operacinėje sistemoje. Kompanija oficialioje žaidimo internetinėje svetainėje pasidalino minimaliais PC reikalavimais šiam žaidimui.

  Ten parašyta, kad Call of Duty: Black Ops II veiks tik Windows Vista arba naujesnėse operacinėse sistemose. taip yra todėl, kad Windows XP nepalaiko DirectX11 grafinės tvarkyklės, kurią naudoja patobulintas Black Ops II grafinis varikliukas.


Komentarai

Reklaminis skydelis

Naudingos nuorodos

ManoIT.lt

Mūsų draugai

It naujienos

Deviceinformed