Kingdoms of Amalur: Reckoning ir Mass Effect 3 mainai
Žaidimai
Pirmadienis, 16 Sausis 2012 00:42

Kingdoms of Amalur: Reckoning ir Mass Effect 3 yra du vaidmenų žaidimai, abu leidžiami Electronic Arts leidėjų, tačiau abiejų pasauliais visiškai skiriasi. Šiandien EA pradėjo savo naują reklaminę kampaniją, suartinančią šiuos du pasaulius.Sausio 17 dieną pasirodys Kingdoms of Amalur: Reckoning demo versija (pilną žaidimą tikimasi išleisti vasario 7 dieną), iš kurios žaidėjai galės parsisiųsti virtualių gėrybių, kurias vėliau panaudos pilname Mass Effect 3 žaidime. Pavyzdžiui, Kingdoms of Amalur: Reckoning pagalba, Mass Effect 3 žaidėjai įgis The Reckoner Knight Armor kovinį kostiumą bei Chakram Launcher šautuvą. Šiuos daiktus gaus tik žaidėjai, perėję Kingdoms of Amalur: Reckoning demo versiją ir peržiūrėję žaidimo pabaigos filmuką.

Panaši situacija ir su būsimu Mass Effect 3 demo (kurio išleidimo data dar nepaskelbta). Perėję Mass Effect 3 demo, žaidėjai būsimoje pilnoje Kingdoms of Amalur: Reckoning versijoje įgis priėjimą prie N7 Armor ir Omniblade Daggers. Pilna Mass Effect 3 versija turėtų būti išleista kovo 6 dieną.

Šaltinis: 

 


Susijusios naujienos:

 • Kada atsirado kompiuteriniai žaidimai? (2021-12-03)

  Kompiuteriniai (PC) žaidimai yra virtualios realybės rūšis, kuri akimirksniu gali sukurti daugybę skirtingų potyrių. Jame gali būti adrenalino, jaudulio, džiaugsmo, liūdesio ir net ekstazės laimėjus mūšį ar išsprendus dešimto lygio galvosūkį. Sunku patikėti, kad žaidimus, kaip kadaise, daugelis vis dar laiko vaikų veikla. Nepaisant to, kompiuterinių žaidimų istoriją galima atsekti daugiau nei 50 metų. Grįžkime į praeitį, kad suprastume šios pramogos kilmę ir raidą.

 • Viskas, ką privalo žinoti „Pokemon Go“ gerbėjai (2016-08-09)

  Pastaruoju metu nieko nebestebina miesto aikštėse ir parkuose susibūrę žmonės. Retas kuris su nuostaba nužvelgia gatve bėgiojančius paauglius su telefonu rankose — juk tai normalu — visi gaudo pokemonus! „Pokemon Go“ — žaidimas užvaldęs visą pasaulį ir savo populiarumu pralenkęs net tokius socialinius tinklus kaip „Facebook“, „Twitter“ ir „Instagram“.

 • Populiariausi 2016 metų kompiuteriniai žaidimai (2016-07-18)

  Kompiuteriniai žaidimai nuo amžių amžinųjų buvo ir yra vienas populiariausių laisvalaikio praleidimo būdų. Kiekvienais metais kompiuterinių žaidimų mėgėjai renka geriausius ir mėgstamiausius žaidimus, dalinasi mintimis ir įžvalgomis apie jų realizaciją ir tobulintinus dalykus. Šie metai taip pat nėra išskirtiniai.

 • „Minecraft“ keliasi į mokyklų klases (2016-01-21)

  Šią vasarą JAV programinės ir techninės įrangos gamintoja „Microsoft“ pristatys specialų populiariojo žaidimo „Minecraft“ leidimą, skirtą švietimui. „Minecraft: Education Edition“ leis moksleiviams bei studentams tobulinti savo kūrybiškumo, komandinio darbo bei problemų sprendimo įgūdžius 100 mln. žaidėjų pažįstamoje žaidimo aplinkoje.

 • Windows XP nepalaikys Call of Duty: Black Ops II (2012-09-07)

  Šiandien žaidimų leidėjai, Activision, patvirtino, kad pirmojo asmens šaudyklės, Call of Duty: Black Ops II, PC versija nebus palaikoma Windows XP operacinėje sistemoje. Kompanija oficialioje žaidimo internetinėje svetainėje pasidalino minimaliais PC reikalavimais šiam žaidimui.

  Ten parašyta, kad Call of Duty: Black Ops II veiks tik Windows Vista arba naujesnėse operacinėse sistemose. taip yra todėl, kad Windows XP nepalaiko DirectX11 grafinės tvarkyklės, kurią naudoja patobulintas Black Ops II grafinis varikliukas.


Komentarai

Reklaminis skydelis

Naudingos nuorodos

ManoIT.ltMūsų draugai

It naujienos

Deviceinformed