Microsoft Flight ieško pilotų bandytojų
Žaidimai
Penktadienis, 09 Gruodis 2011 00:42

Microsoft leidėjų skrydžio simuliatorių serija tūnojo šešėlyje nuo 2006 metų, kai buvo išleistas Flight Sim X. Dabar kompanija ruošiasi atgaivinti skrydžio jausmą, tačiau būsimam žaidimui, pavadinimu Microsoft Flight, trūksta pilotų bandytojų.Microsoft jau priima savanorių registracijas būsimo žaidimo beta testavimo programai, kuri prasidės sausį. Komanda iki to laiko tikisi atrinkti tinkamiausius būsimo žaidimo testuotojus, kurie gaus pilną priėjimą prie Microsoft Flight beta versijos.

Microsoft Flight žaidėjams teks vykdyti įvairias misijas – nuo greito skrydžio laikui iki akrobatinių triukų padangėje. Lengvos, istorija paremtos užduotys įpareigos žaidėjus leistis į dingusių asmenų paieškas, pergabenti įvairius krovinius ar keleivius. Kūrėjai žada ir daugiau panašių scenarijų.

Neseniai pasirodę reklaminiai žaidimo video perša „laisvo skrydžio“ filosofiją, kurią puikiai apibūdina Viljamo Šekspyro žodžiai: „Mano siela danguje“. Lengvos muzikos tonas ir maži, propeleriu varomi, lėktuvėliai iš tiesų sukuria laisvės ir lengvumo jausmą.

Microsoft Flight simuliatorius bus pritaikytas Games for Windows Live paslaugai. Tai reiškia, kad žaidimas turės ir vienam žaidėjui skirtą kampaniją, ir daugelio žaidėjų režimą. Kol kas žaidimo išleidimo data dar nežinoma.

Šaltinis: 

 


Susijusios naujienos:

 • Kada atsirado kompiuteriniai žaidimai? (2021-12-03)

  Kompiuteriniai (PC) žaidimai yra virtualios realybės rūšis, kuri akimirksniu gali sukurti daugybę skirtingų potyrių. Jame gali būti adrenalino, jaudulio, džiaugsmo, liūdesio ir net ekstazės laimėjus mūšį ar išsprendus dešimto lygio galvosūkį. Sunku patikėti, kad žaidimus, kaip kadaise, daugelis vis dar laiko vaikų veikla. Nepaisant to, kompiuterinių žaidimų istoriją galima atsekti daugiau nei 50 metų. Grįžkime į praeitį, kad suprastume šios pramogos kilmę ir raidą.

 • Viskas, ką privalo žinoti „Pokemon Go“ gerbėjai (2016-08-09)

  Pastaruoju metu nieko nebestebina miesto aikštėse ir parkuose susibūrę žmonės. Retas kuris su nuostaba nužvelgia gatve bėgiojančius paauglius su telefonu rankose — juk tai normalu — visi gaudo pokemonus! „Pokemon Go“ — žaidimas užvaldęs visą pasaulį ir savo populiarumu pralenkęs net tokius socialinius tinklus kaip „Facebook“, „Twitter“ ir „Instagram“.

 • Populiariausi 2016 metų kompiuteriniai žaidimai (2016-07-18)

  Kompiuteriniai žaidimai nuo amžių amžinųjų buvo ir yra vienas populiariausių laisvalaikio praleidimo būdų. Kiekvienais metais kompiuterinių žaidimų mėgėjai renka geriausius ir mėgstamiausius žaidimus, dalinasi mintimis ir įžvalgomis apie jų realizaciją ir tobulintinus dalykus. Šie metai taip pat nėra išskirtiniai.

 • „Minecraft“ keliasi į mokyklų klases (2016-01-21)

  Šią vasarą JAV programinės ir techninės įrangos gamintoja „Microsoft“ pristatys specialų populiariojo žaidimo „Minecraft“ leidimą, skirtą švietimui. „Minecraft: Education Edition“ leis moksleiviams bei studentams tobulinti savo kūrybiškumo, komandinio darbo bei problemų sprendimo įgūdžius 100 mln. žaidėjų pažįstamoje žaidimo aplinkoje.

 • Windows XP nepalaikys Call of Duty: Black Ops II (2012-09-07)

  Šiandien žaidimų leidėjai, Activision, patvirtino, kad pirmojo asmens šaudyklės, Call of Duty: Black Ops II, PC versija nebus palaikoma Windows XP operacinėje sistemoje. Kompanija oficialioje žaidimo internetinėje svetainėje pasidalino minimaliais PC reikalavimais šiam žaidimui.

  Ten parašyta, kad Call of Duty: Black Ops II veiks tik Windows Vista arba naujesnėse operacinėse sistemose. taip yra todėl, kad Windows XP nepalaiko DirectX11 grafinės tvarkyklės, kurią naudoja patobulintas Black Ops II grafinis varikliukas.


Komentarai

Reklaminis skydelis

Naudingos nuorodos

ManoIT.lt

Mūsų draugai

It naujienos

Deviceinformed