Microsoft Flight ieško pilotų bandytojų
Žaidimai
Penktadienis, 09 Gruodis 2011 00:42

Microsoft leidėjų skrydžio simuliatorių serija tūnojo šešėlyje nuo 2006 metų, kai buvo išleistas Flight Sim X. Dabar kompanija ruošiasi atgaivinti skrydžio jausmą, tačiau būsimam žaidimui, pavadinimu Microsoft Flight, trūksta pilotų bandytojų.Microsoft jau priima savanorių registracijas būsimo žaidimo beta testavimo programai, kuri prasidės sausį. Komanda iki to laiko tikisi atrinkti tinkamiausius būsimo žaidimo testuotojus, kurie gaus pilną priėjimą prie Microsoft Flight beta versijos.

Microsoft Flight žaidėjams teks vykdyti įvairias misijas – nuo greito skrydžio laikui iki akrobatinių triukų padangėje. Lengvos, istorija paremtos užduotys įpareigos žaidėjus leistis į dingusių asmenų paieškas, pergabenti įvairius krovinius ar keleivius. Kūrėjai žada ir daugiau panašių scenarijų.

Neseniai pasirodę reklaminiai žaidimo video perša „laisvo skrydžio“ filosofiją, kurią puikiai apibūdina Viljamo Šekspyro žodžiai: „Mano siela danguje“. Lengvos muzikos tonas ir maži, propeleriu varomi, lėktuvėliai iš tiesų sukuria laisvės ir lengvumo jausmą.

Microsoft Flight simuliatorius bus pritaikytas Games for Windows Live paslaugai. Tai reiškia, kad žaidimas turės ir vienam žaidėjui skirtą kampaniją, ir daugelio žaidėjų režimą. Kol kas žaidimo išleidimo data dar nežinoma.

Šaltinis: 

 


Susijusios naujienos:

 • Viskas, ką privalo žinoti „Pokemon Go“ gerbėjai (2016-08-09)

  Pastaruoju metu nieko nebestebina miesto aikštėse ir parkuose susibūrę žmonės. Retas kuris su nuostaba nužvelgia gatve bėgiojančius paauglius su telefonu rankose — juk tai normalu — visi gaudo pokemonus! „Pokemon Go“ — žaidimas užvaldęs visą pasaulį ir savo populiarumu pralenkęs net tokius socialinius tinklus kaip „Facebook“, „Twitter“ ir „Instagram“.

 • Populiariausi 2016 metų kompiuteriniai žaidimai (2016-07-18)

  Kompiuteriniai žaidimai nuo amžių amžinųjų buvo ir yra vienas populiariausių laisvalaikio praleidimo būdų. Kiekvienais metais kompiuterinių žaidimų mėgėjai renka geriausius ir mėgstamiausius žaidimus, dalinasi mintimis ir įžvalgomis apie jų realizaciją ir tobulintinus dalykus. Šie metai taip pat nėra išskirtiniai.

 • „Minecraft“ keliasi į mokyklų klases (2016-01-21)

  Šią vasarą JAV programinės ir techninės įrangos gamintoja „Microsoft“ pristatys specialų populiariojo žaidimo „Minecraft“ leidimą, skirtą švietimui. „Minecraft: Education Edition“ leis moksleiviams bei studentams tobulinti savo kūrybiškumo, komandinio darbo bei problemų sprendimo įgūdžius 100 mln. žaidėjų pažįstamoje žaidimo aplinkoje.

 • Vilniuje svečiuojasi žaidimų kūrėjai iš Seulo (2015-05-13)

  Šią savaitę į Vilnių atvyko svečiai iš Pietų Korėjos. Žaidimų kūrėjų kompanijos NOLGONG atstovai keliauja po Europą pristatydami naujausią premjerą – interaktyvų žaidimą „Being Faust – Enter Mephisto“, kurio scenarijus paremtas klasikiniu vokiečių literatūros kūriniu „Faustas“.

  Kompanija NOLGONG, kuriai vadovauja Peteris Lee, įkurta 2010 m. Jos tikslas – kurti žaidimus kasdienei mokyklų ir verslo aplinkai. Be komercinių projektų, sukurtų tarptautinių koncernų užsakymu, kompanijos NOLGONG veikla apima ir tokių literatūros kūrinių kaip „1984“, „Romeo ir Džiuljeta“ ar „Ana Karenina“ adaptacijas.

 • Nauja Epic Games studija Sietle dirbs su Unreal Engine 4 (2012-09-10)

  Gears of War kūrėjai, Epic Games, plečia savo veiklos sritį. Nauja, Sietle (JAV) atidaroma studija orientuosis tik į darbą, naudojant žaidimų varikliuką Unreal Engine 4. Taip pat kompanija savo naujai studijai ieško gabių IT specialistų.

  „Sietle įsikūrę daug pasaulinio lygio talentų, dėl to šį vieta yra labai patraukli mums vystyti Epic Games Vakarinio Kranto operacijas.“ sako Epic Games prezidentas Dr. Michael Capps. Pasak jo, senesnis studijos žaidimų varikliukas, Unreal Engine 3, nuo 2006-ųjų iki šiol veikia 9 žaidimų platformose, jo pagrindu sukurta daugiau nei 300 žaidimų. Tuo tarpu žinios apie Unreal Engine 4 pirmą kartą pasirodė šių metų pradžioje, tačiau pirmasis žaidimas, pilnai sukurtas naudojant šį varikliuką bus kitąmet pasirodysiantis Fortnite (viršuje nuotrauka iš žaidimo).


Reklaminis skydelis

Mūsų draugai

It naujienos

Deviceinformed