„Microsoft“ šiais metai nepristatys naujos konsolės „Xbox“
Žaidimai
Trečiadienis, 01 Vasaris 2012 01:44

Kompanija „Microsoft“ neketina 2012 metais pristatyti naujos kartos žaidimų konsolės „Xbox“. Tai interviu sakė Cedrick Delmas, „Microsoft“ padalinio Prancūzijoje marketingo direktorius.

Atsakydamas į prašymą pakomentuoti gandus apie „Xbox 720“ pristatymą parodoje „E3“, Delmas pareiškė: „Mūsų industrijoje visada labai daug gandų. Tačiau esu įsitikinęs, kad šiais metais to nebus. „Xbox 360“ gyvenimo ciklas dar nebaigtas, juk mes iki šiol nesumažinome konsolės kainos“. Jis sako, kad dar anksti kalbėti apie tai, ką kompanija pristatys parodoje, tačiau korporacija „nieko naujo“ nedemonstruos.

Delmas teigia, kad „Nintendo“ planai iki metų pabaigos išleisti „Wii U“ neturės įtakos „Microsoft“ konsolės pasirodymo datai. Jis pažymėjo, kad japonų kompanija turi „savo ciklą“ ir kad dabar yra jos eilė pristatyti savo įrenginį.

Manoma, kad „Xbox 720“ bus pristatyta 2013 metais. Spėjama, kad bus išleistos dvi konsolės versijos. Viena bus nebrangi ir skirta plačiai auditorijai, o kita, brangesnė, užkietėjusiems žaidėjams.

Kompanijos „Sony“ atstovai neseniai pareiškė, kad jų kompanija greičiausiai bus paskutinė, kuri pristatys naujos kartos žaidimų konsolę.

Parengė: redakcija
Šaltinis: Eurogamer

 


Susijusios naujienos:

 • Kada atsirado kompiuteriniai žaidimai? (2021-12-03)

  Kompiuteriniai (PC) žaidimai yra virtualios realybės rūšis, kuri akimirksniu gali sukurti daugybę skirtingų potyrių. Jame gali būti adrenalino, jaudulio, džiaugsmo, liūdesio ir net ekstazės laimėjus mūšį ar išsprendus dešimto lygio galvosūkį. Sunku patikėti, kad žaidimus, kaip kadaise, daugelis vis dar laiko vaikų veikla. Nepaisant to, kompiuterinių žaidimų istoriją galima atsekti daugiau nei 50 metų. Grįžkime į praeitį, kad suprastume šios pramogos kilmę ir raidą.

 • Viskas, ką privalo žinoti „Pokemon Go“ gerbėjai (2016-08-09)

  Pastaruoju metu nieko nebestebina miesto aikštėse ir parkuose susibūrę žmonės. Retas kuris su nuostaba nužvelgia gatve bėgiojančius paauglius su telefonu rankose — juk tai normalu — visi gaudo pokemonus! „Pokemon Go“ — žaidimas užvaldęs visą pasaulį ir savo populiarumu pralenkęs net tokius socialinius tinklus kaip „Facebook“, „Twitter“ ir „Instagram“.

 • Populiariausi 2016 metų kompiuteriniai žaidimai (2016-07-18)

  Kompiuteriniai žaidimai nuo amžių amžinųjų buvo ir yra vienas populiariausių laisvalaikio praleidimo būdų. Kiekvienais metais kompiuterinių žaidimų mėgėjai renka geriausius ir mėgstamiausius žaidimus, dalinasi mintimis ir įžvalgomis apie jų realizaciją ir tobulintinus dalykus. Šie metai taip pat nėra išskirtiniai.

 • „Minecraft“ keliasi į mokyklų klases (2016-01-21)

  Šią vasarą JAV programinės ir techninės įrangos gamintoja „Microsoft“ pristatys specialų populiariojo žaidimo „Minecraft“ leidimą, skirtą švietimui. „Minecraft: Education Edition“ leis moksleiviams bei studentams tobulinti savo kūrybiškumo, komandinio darbo bei problemų sprendimo įgūdžius 100 mln. žaidėjų pažįstamoje žaidimo aplinkoje.

 • Windows XP nepalaikys Call of Duty: Black Ops II (2012-09-07)

  Šiandien žaidimų leidėjai, Activision, patvirtino, kad pirmojo asmens šaudyklės, Call of Duty: Black Ops II, PC versija nebus palaikoma Windows XP operacinėje sistemoje. Kompanija oficialioje žaidimo internetinėje svetainėje pasidalino minimaliais PC reikalavimais šiam žaidimui.

  Ten parašyta, kad Call of Duty: Black Ops II veiks tik Windows Vista arba naujesnėse operacinėse sistemose. taip yra todėl, kad Windows XP nepalaiko DirectX11 grafinės tvarkyklės, kurią naudoja patobulintas Black Ops II grafinis varikliukas.


Komentarai

Reklaminis skydelis

Naudingos nuorodos

ManoIT.lt

Mūsų draugai

It naujienos

Deviceinformed