Naujo Counter-Strike testuotojai renkasi Kalašnikovo automatą
Žaidimai
Ketvirtadienis, 05 Sausis 2012 17:58
counter-strike-global-offensivecounter-strike-global-offensivePačiu populiariausiu ginklu šaudyklės Counter-Strike: Global Offensive beta testuotojų gretose tapo rusiškas Kalašnikovo automatas, pranešė žaidimo kūrėjai oficialiame projekto Twitter puslapyje. AK tenka 42 proc. visų žaidime atliktų šūvių.

Antroje vietoje atsidūrė amerikiečių automatinis karabinas M4 – juo buvo atlikta 36 proc. visų šūvių žaidime. Tačiau, kaip pažymi žaidimo kūrėjai, pačiu rezultatyviausiu ginklu žaidime tapo snaiperio šautuvas AWP. Vienas iš trijų jo šūviu nužudė priešą. Norint nudėti priešą naudojantis AK, testuotojams teko šauti vidutiniškai 24 kartus, o M4 atveju šis rodiklis lygus 29 šūviams.

Counter-Strike: Global Offensive uždaras beta testavimas prasidėjo lapkričio 30 dieną. Dalyviai gali varžytis dviejuose žemėlapiuose: de_Dust ir de_Dust2. Ateityje Valve ketina surengti ir atvirą projekto beta testavimą, tačiau jo datos kol kas nepraneša.

Šaltinis: altalt

 


Susijusios naujienos:

 • Kada atsirado kompiuteriniai žaidimai? (2021-12-03)

  Kompiuteriniai (PC) žaidimai yra virtualios realybės rūšis, kuri akimirksniu gali sukurti daugybę skirtingų potyrių. Jame gali būti adrenalino, jaudulio, džiaugsmo, liūdesio ir net ekstazės laimėjus mūšį ar išsprendus dešimto lygio galvosūkį. Sunku patikėti, kad žaidimus, kaip kadaise, daugelis vis dar laiko vaikų veikla. Nepaisant to, kompiuterinių žaidimų istoriją galima atsekti daugiau nei 50 metų. Grįžkime į praeitį, kad suprastume šios pramogos kilmę ir raidą.

 • Viskas, ką privalo žinoti „Pokemon Go“ gerbėjai (2016-08-09)

  Pastaruoju metu nieko nebestebina miesto aikštėse ir parkuose susibūrę žmonės. Retas kuris su nuostaba nužvelgia gatve bėgiojančius paauglius su telefonu rankose — juk tai normalu — visi gaudo pokemonus! „Pokemon Go“ — žaidimas užvaldęs visą pasaulį ir savo populiarumu pralenkęs net tokius socialinius tinklus kaip „Facebook“, „Twitter“ ir „Instagram“.

 • Populiariausi 2016 metų kompiuteriniai žaidimai (2016-07-18)

  Kompiuteriniai žaidimai nuo amžių amžinųjų buvo ir yra vienas populiariausių laisvalaikio praleidimo būdų. Kiekvienais metais kompiuterinių žaidimų mėgėjai renka geriausius ir mėgstamiausius žaidimus, dalinasi mintimis ir įžvalgomis apie jų realizaciją ir tobulintinus dalykus. Šie metai taip pat nėra išskirtiniai.

 • „Minecraft“ keliasi į mokyklų klases (2016-01-21)

  Šią vasarą JAV programinės ir techninės įrangos gamintoja „Microsoft“ pristatys specialų populiariojo žaidimo „Minecraft“ leidimą, skirtą švietimui. „Minecraft: Education Edition“ leis moksleiviams bei studentams tobulinti savo kūrybiškumo, komandinio darbo bei problemų sprendimo įgūdžius 100 mln. žaidėjų pažįstamoje žaidimo aplinkoje.

 • Windows XP nepalaikys Call of Duty: Black Ops II (2012-09-07)

  Šiandien žaidimų leidėjai, Activision, patvirtino, kad pirmojo asmens šaudyklės, Call of Duty: Black Ops II, PC versija nebus palaikoma Windows XP operacinėje sistemoje. Kompanija oficialioje žaidimo internetinėje svetainėje pasidalino minimaliais PC reikalavimais šiam žaidimui.

  Ten parašyta, kad Call of Duty: Black Ops II veiks tik Windows Vista arba naujesnėse operacinėse sistemose. taip yra todėl, kad Windows XP nepalaiko DirectX11 grafinės tvarkyklės, kurią naudoja patobulintas Black Ops II grafinis varikliukas.


Komentarai

Reklaminis skydelis

Naudingos nuorodos

ManoIT.ltMūsų draugai

It naujienos

Deviceinformed