Nemokami Electronic Arts žaidimai klesti
Žaidimai
Trečiadienis, 18 Sausis 2012 11:39

Be to, kad leidėjams puikiai sekasi pardavinėti tokius žaidimus, kaip Star Wars: The Old Republic ar Battlefield 3, kompanijos nemokamų žaidimų verslas taip pat klesti. Šiandien šis žaidimų pramonės gigantas pranešė, kad jo nemokamų žaidimų žaidėjų bazė neseniai peržengė 25 milijonus.Pasak EA, didžiausias žaidėjų skaičius tenka tokiems nemokamiems MMO žanro žaidimams, kaip Battlefield Heroes ir Need for Speed World. Abu žaidimai šį mėnesį pasiekė 10 milijonų registruotų žaidėjų ribą. Likusius 5 milijonus žaidėjų dalinasi Battlefield: Play4Free, Dragon Age: Legends, Battleforge ir Lord of Ultima.

Electronic Arts pateikia ir įdomios statistikos. Nuo išleidimo datos Battlefield Heroes žaidėjai iššaudė daugiau nei 8 milijardus kulkų, iš kurių 532 milijonai šūvių buvo mirtini priešininkui. Tuo tarpu Need for Speed World pasaulyje kas mėnesį įvyksta daugiau nei 15 milijonų lenktynių ir 22 milijonai persekiojimų, o gatvėse varžosi žaidėjai iš 237 šalių.

Nemokamų EA žaidimų sąrašas nenustoja ilgėti. Ateityje dienos šviesą turėtų išvysti ir nemokami Command & Conquer: Tiberium Alliances bei Warhammer Online: Wrath of Heroes.

Šaltinis: 

 


Susijusios naujienos:

 • Kada atsirado kompiuteriniai žaidimai? (2021-12-03)

  Kompiuteriniai (PC) žaidimai yra virtualios realybės rūšis, kuri akimirksniu gali sukurti daugybę skirtingų potyrių. Jame gali būti adrenalino, jaudulio, džiaugsmo, liūdesio ir net ekstazės laimėjus mūšį ar išsprendus dešimto lygio galvosūkį. Sunku patikėti, kad žaidimus, kaip kadaise, daugelis vis dar laiko vaikų veikla. Nepaisant to, kompiuterinių žaidimų istoriją galima atsekti daugiau nei 50 metų. Grįžkime į praeitį, kad suprastume šios pramogos kilmę ir raidą.

 • Viskas, ką privalo žinoti „Pokemon Go“ gerbėjai (2016-08-09)

  Pastaruoju metu nieko nebestebina miesto aikštėse ir parkuose susibūrę žmonės. Retas kuris su nuostaba nužvelgia gatve bėgiojančius paauglius su telefonu rankose — juk tai normalu — visi gaudo pokemonus! „Pokemon Go“ — žaidimas užvaldęs visą pasaulį ir savo populiarumu pralenkęs net tokius socialinius tinklus kaip „Facebook“, „Twitter“ ir „Instagram“.

 • Populiariausi 2016 metų kompiuteriniai žaidimai (2016-07-18)

  Kompiuteriniai žaidimai nuo amžių amžinųjų buvo ir yra vienas populiariausių laisvalaikio praleidimo būdų. Kiekvienais metais kompiuterinių žaidimų mėgėjai renka geriausius ir mėgstamiausius žaidimus, dalinasi mintimis ir įžvalgomis apie jų realizaciją ir tobulintinus dalykus. Šie metai taip pat nėra išskirtiniai.

 • „Minecraft“ keliasi į mokyklų klases (2016-01-21)

  Šią vasarą JAV programinės ir techninės įrangos gamintoja „Microsoft“ pristatys specialų populiariojo žaidimo „Minecraft“ leidimą, skirtą švietimui. „Minecraft: Education Edition“ leis moksleiviams bei studentams tobulinti savo kūrybiškumo, komandinio darbo bei problemų sprendimo įgūdžius 100 mln. žaidėjų pažįstamoje žaidimo aplinkoje.

 • Windows XP nepalaikys Call of Duty: Black Ops II (2012-09-07)

  Šiandien žaidimų leidėjai, Activision, patvirtino, kad pirmojo asmens šaudyklės, Call of Duty: Black Ops II, PC versija nebus palaikoma Windows XP operacinėje sistemoje. Kompanija oficialioje žaidimo internetinėje svetainėje pasidalino minimaliais PC reikalavimais šiam žaidimui.

  Ten parašyta, kad Call of Duty: Black Ops II veiks tik Windows Vista arba naujesnėse operacinėse sistemose. taip yra todėl, kad Windows XP nepalaiko DirectX11 grafinės tvarkyklės, kurią naudoja patobulintas Black Ops II grafinis varikliukas.


Komentarai

Reklaminis skydelis

Naudingos nuorodos

ManoIT.lt

Mūsų draugai

It naujienos

Deviceinformed