Paskelbta Microsoft Flight išleidimo data
Žaidimai
Trečiadienis, 11 Sausis 2012 03:24

microsftmicrosftMicrosoft leidėjų lėktuvai angare stovėjo ilgiau nei penkeri metai. Tik praeitą mėnesį kompanija paskelbė, kad jos skrydžio simuliatorių serija atgimsta Microsoft Flight pavidalu. Dabar leidėjai pažėrė šiek tiek daugiau būsimo žaidimo detalių bei galimą jo išleidimo datą – tai antras šių metų ketvirtis.

Žaidimo veiksmas nukels pilotus į Havajų salyną. Neveltui kiek anksčiau pasirodė žaidimo nuotraukos, vaizduojančios tropines salas. Žaidėjai, žaidimą įsigiję internetu per Games for Windows skaitmeninio platinimo sistemą, papildomai gaus virtualių žaidimo gėrybių. Tai papildomas lėktuvas Boeing Stearman ir papildoma misija.

Žaidėjai, trokštantys daugiau – už papildomą mokestį galės įsigyti papildomų naujų lėktuvų, skrydžio regionų, bei galimybė lėktuvus pritaikyti pagal savo poreikius. Microsoft tikisi tokius papildymus leisti reguliariai. Tikimasi, kad dalis iš jų bus nemokami.

Taip pat Microsoft Flight pasirodys virtuali ICON A5 kopija. Tai lėktuvas, kuris realiame pasaulyje pasirodys tiktai 2012 metų pabaigoje. Šiuo atžvilgių – Microsoft tikras novatorius.

Šaltinis: altalt

 


Susijusios naujienos:

 • Kada atsirado kompiuteriniai žaidimai? (2021-12-03)

  Kompiuteriniai (PC) žaidimai yra virtualios realybės rūšis, kuri akimirksniu gali sukurti daugybę skirtingų potyrių. Jame gali būti adrenalino, jaudulio, džiaugsmo, liūdesio ir net ekstazės laimėjus mūšį ar išsprendus dešimto lygio galvosūkį. Sunku patikėti, kad žaidimus, kaip kadaise, daugelis vis dar laiko vaikų veikla. Nepaisant to, kompiuterinių žaidimų istoriją galima atsekti daugiau nei 50 metų. Grįžkime į praeitį, kad suprastume šios pramogos kilmę ir raidą.

 • Viskas, ką privalo žinoti „Pokemon Go“ gerbėjai (2016-08-09)

  Pastaruoju metu nieko nebestebina miesto aikštėse ir parkuose susibūrę žmonės. Retas kuris su nuostaba nužvelgia gatve bėgiojančius paauglius su telefonu rankose — juk tai normalu — visi gaudo pokemonus! „Pokemon Go“ — žaidimas užvaldęs visą pasaulį ir savo populiarumu pralenkęs net tokius socialinius tinklus kaip „Facebook“, „Twitter“ ir „Instagram“.

 • Populiariausi 2016 metų kompiuteriniai žaidimai (2016-07-18)

  Kompiuteriniai žaidimai nuo amžių amžinųjų buvo ir yra vienas populiariausių laisvalaikio praleidimo būdų. Kiekvienais metais kompiuterinių žaidimų mėgėjai renka geriausius ir mėgstamiausius žaidimus, dalinasi mintimis ir įžvalgomis apie jų realizaciją ir tobulintinus dalykus. Šie metai taip pat nėra išskirtiniai.

 • „Minecraft“ keliasi į mokyklų klases (2016-01-21)

  Šią vasarą JAV programinės ir techninės įrangos gamintoja „Microsoft“ pristatys specialų populiariojo žaidimo „Minecraft“ leidimą, skirtą švietimui. „Minecraft: Education Edition“ leis moksleiviams bei studentams tobulinti savo kūrybiškumo, komandinio darbo bei problemų sprendimo įgūdžius 100 mln. žaidėjų pažįstamoje žaidimo aplinkoje.

 • Windows XP nepalaikys Call of Duty: Black Ops II (2012-09-07)

  Šiandien žaidimų leidėjai, Activision, patvirtino, kad pirmojo asmens šaudyklės, Call of Duty: Black Ops II, PC versija nebus palaikoma Windows XP operacinėje sistemoje. Kompanija oficialioje žaidimo internetinėje svetainėje pasidalino minimaliais PC reikalavimais šiam žaidimui.

  Ten parašyta, kad Call of Duty: Black Ops II veiks tik Windows Vista arba naujesnėse operacinėse sistemose. taip yra todėl, kad Windows XP nepalaiko DirectX11 grafinės tvarkyklės, kurią naudoja patobulintas Black Ops II grafinis varikliukas.


Komentarai

Reklaminis skydelis

Naudingos nuorodos

ManoIT.ltMūsų draugai

It naujienos

Deviceinformed