Planetside 2 galėsite žaisti nemokamai
Žaidimai
Trečiadienis, 14 Rugsėjis 2011 09:04

Žaidimų leidėjai/kūrėjai, Sony Online Entertainment, jau susipažinę su nemokamų žaidimų verslo modeliu – praėjusių metų rugpjūtį tokį modelį perėmė žaidimas Everquest 2. Matyt kompanijs sprendimas buvo sėkmingas, nes dabar Sony Online Entertainment prezidentas, John Smedley, pranešė, kad nemokamu žaidimu taps ir Planetside 2.



Nors Smedley nepaaiškino, kokiu stiliumi veiks būtent Planetside 2, jis prasitarė, kad kompanijai patinka Riot Games kūrėjų žaidimas, League of Legends. Jame žaidėjai gali pirkti kosmetinius savo veikėjų pakeitimus, kurie neįtakoja žaidėjo galių ir įgūdžių.

Šių metų pabaigoje arba kitų metų pradžioje turėtų prasidėti būtent Planetside 2 beta testavimas, prie kurio turėtų būti prileisti ir žaidėjai. Paprašytas patikslinti testavimo pradžios datą, John Smedley atšovė: „Bus baigta, kai bus baigta ir mes tuo didžiuojamės.“

Planetside 2 yra 2003 metais pasirodžiusio internetinio, fantastinio vaidmenų žaidimo tęsinys. Žaidime išvysite ateities konfliktą Auraxis planetoje tarp trijų, joje veikiančių, organizacijų: Terran Republic, the New Conglomerate ir Vanu Sovereignty.Kovodomai įvairiuose mūšiuose, rinksite patirties taškus, už kuriuos įsigysite įvairius sertifikatus, reikalingas ginklų bei transporto priemonių naudojimui.

Šaltinis: 

 


Susijusios naujienos:

 • Viskas, ką privalo žinoti „Pokemon Go“ gerbėjai (2016-08-09)

  Pastaruoju metu nieko nebestebina miesto aikštėse ir parkuose susibūrę žmonės. Retas kuris su nuostaba nužvelgia gatve bėgiojančius paauglius su telefonu rankose — juk tai normalu — visi gaudo pokemonus! „Pokemon Go“ — žaidimas užvaldęs visą pasaulį ir savo populiarumu pralenkęs net tokius socialinius tinklus kaip „Facebook“, „Twitter“ ir „Instagram“.

 • Populiariausi 2016 metų kompiuteriniai žaidimai (2016-07-18)

  Kompiuteriniai žaidimai nuo amžių amžinųjų buvo ir yra vienas populiariausių laisvalaikio praleidimo būdų. Kiekvienais metais kompiuterinių žaidimų mėgėjai renka geriausius ir mėgstamiausius žaidimus, dalinasi mintimis ir įžvalgomis apie jų realizaciją ir tobulintinus dalykus. Šie metai taip pat nėra išskirtiniai.

 • „Minecraft“ keliasi į mokyklų klases (2016-01-21)

  Šią vasarą JAV programinės ir techninės įrangos gamintoja „Microsoft“ pristatys specialų populiariojo žaidimo „Minecraft“ leidimą, skirtą švietimui. „Minecraft: Education Edition“ leis moksleiviams bei studentams tobulinti savo kūrybiškumo, komandinio darbo bei problemų sprendimo įgūdžius 100 mln. žaidėjų pažįstamoje žaidimo aplinkoje.

 • Vilniuje svečiuojasi žaidimų kūrėjai iš Seulo (2015-05-13)

  Šią savaitę į Vilnių atvyko svečiai iš Pietų Korėjos. Žaidimų kūrėjų kompanijos NOLGONG atstovai keliauja po Europą pristatydami naujausią premjerą – interaktyvų žaidimą „Being Faust – Enter Mephisto“, kurio scenarijus paremtas klasikiniu vokiečių literatūros kūriniu „Faustas“.

  Kompanija NOLGONG, kuriai vadovauja Peteris Lee, įkurta 2010 m. Jos tikslas – kurti žaidimus kasdienei mokyklų ir verslo aplinkai. Be komercinių projektų, sukurtų tarptautinių koncernų užsakymu, kompanijos NOLGONG veikla apima ir tokių literatūros kūrinių kaip „1984“, „Romeo ir Džiuljeta“ ar „Ana Karenina“ adaptacijas.

 • Nauja Epic Games studija Sietle dirbs su Unreal Engine 4 (2012-09-10)

  Gears of War kūrėjai, Epic Games, plečia savo veiklos sritį. Nauja, Sietle (JAV) atidaroma studija orientuosis tik į darbą, naudojant žaidimų varikliuką Unreal Engine 4. Taip pat kompanija savo naujai studijai ieško gabių IT specialistų.

  „Sietle įsikūrę daug pasaulinio lygio talentų, dėl to šį vieta yra labai patraukli mums vystyti Epic Games Vakarinio Kranto operacijas.“ sako Epic Games prezidentas Dr. Michael Capps. Pasak jo, senesnis studijos žaidimų varikliukas, Unreal Engine 3, nuo 2006-ųjų iki šiol veikia 9 žaidimų platformose, jo pagrindu sukurta daugiau nei 300 žaidimų. Tuo tarpu žinios apie Unreal Engine 4 pirmą kartą pasirodė šių metų pradžioje, tačiau pirmasis žaidimas, pilnai sukurtas naudojant šį varikliuką bus kitąmet pasirodysiantis Fortnite (viršuje nuotrauka iš žaidimo).


Reklaminis skydelis

Mūsų draugai

It naujienos

Deviceinformed