Planetside 2 galėsite žaisti nemokamai
Žaidimai
Trečiadienis, 14 Rugsėjis 2011 09:04

Žaidimų leidėjai/kūrėjai, Sony Online Entertainment, jau susipažinę su nemokamų žaidimų verslo modeliu – praėjusių metų rugpjūtį tokį modelį perėmė žaidimas Everquest 2. Matyt kompanijs sprendimas buvo sėkmingas, nes dabar Sony Online Entertainment prezidentas, John Smedley, pranešė, kad nemokamu žaidimu taps ir Planetside 2.Nors Smedley nepaaiškino, kokiu stiliumi veiks būtent Planetside 2, jis prasitarė, kad kompanijai patinka Riot Games kūrėjų žaidimas, League of Legends. Jame žaidėjai gali pirkti kosmetinius savo veikėjų pakeitimus, kurie neįtakoja žaidėjo galių ir įgūdžių.

Šių metų pabaigoje arba kitų metų pradžioje turėtų prasidėti būtent Planetside 2 beta testavimas, prie kurio turėtų būti prileisti ir žaidėjai. Paprašytas patikslinti testavimo pradžios datą, John Smedley atšovė: „Bus baigta, kai bus baigta ir mes tuo didžiuojamės.“

Planetside 2 yra 2003 metais pasirodžiusio internetinio, fantastinio vaidmenų žaidimo tęsinys. Žaidime išvysite ateities konfliktą Auraxis planetoje tarp trijų, joje veikiančių, organizacijų: Terran Republic, the New Conglomerate ir Vanu Sovereignty.Kovodomai įvairiuose mūšiuose, rinksite patirties taškus, už kuriuos įsigysite įvairius sertifikatus, reikalingas ginklų bei transporto priemonių naudojimui.

Šaltinis: 

 


Susijusios naujienos:

 • Kada atsirado kompiuteriniai žaidimai? (2021-12-03)

  Kompiuteriniai (PC) žaidimai yra virtualios realybės rūšis, kuri akimirksniu gali sukurti daugybę skirtingų potyrių. Jame gali būti adrenalino, jaudulio, džiaugsmo, liūdesio ir net ekstazės laimėjus mūšį ar išsprendus dešimto lygio galvosūkį. Sunku patikėti, kad žaidimus, kaip kadaise, daugelis vis dar laiko vaikų veikla. Nepaisant to, kompiuterinių žaidimų istoriją galima atsekti daugiau nei 50 metų. Grįžkime į praeitį, kad suprastume šios pramogos kilmę ir raidą.

 • Viskas, ką privalo žinoti „Pokemon Go“ gerbėjai (2016-08-09)

  Pastaruoju metu nieko nebestebina miesto aikštėse ir parkuose susibūrę žmonės. Retas kuris su nuostaba nužvelgia gatve bėgiojančius paauglius su telefonu rankose — juk tai normalu — visi gaudo pokemonus! „Pokemon Go“ — žaidimas užvaldęs visą pasaulį ir savo populiarumu pralenkęs net tokius socialinius tinklus kaip „Facebook“, „Twitter“ ir „Instagram“.

 • Populiariausi 2016 metų kompiuteriniai žaidimai (2016-07-18)

  Kompiuteriniai žaidimai nuo amžių amžinųjų buvo ir yra vienas populiariausių laisvalaikio praleidimo būdų. Kiekvienais metais kompiuterinių žaidimų mėgėjai renka geriausius ir mėgstamiausius žaidimus, dalinasi mintimis ir įžvalgomis apie jų realizaciją ir tobulintinus dalykus. Šie metai taip pat nėra išskirtiniai.

 • „Minecraft“ keliasi į mokyklų klases (2016-01-21)

  Šią vasarą JAV programinės ir techninės įrangos gamintoja „Microsoft“ pristatys specialų populiariojo žaidimo „Minecraft“ leidimą, skirtą švietimui. „Minecraft: Education Edition“ leis moksleiviams bei studentams tobulinti savo kūrybiškumo, komandinio darbo bei problemų sprendimo įgūdžius 100 mln. žaidėjų pažįstamoje žaidimo aplinkoje.

 • Windows XP nepalaikys Call of Duty: Black Ops II (2012-09-07)

  Šiandien žaidimų leidėjai, Activision, patvirtino, kad pirmojo asmens šaudyklės, Call of Duty: Black Ops II, PC versija nebus palaikoma Windows XP operacinėje sistemoje. Kompanija oficialioje žaidimo internetinėje svetainėje pasidalino minimaliais PC reikalavimais šiam žaidimui.

  Ten parašyta, kad Call of Duty: Black Ops II veiks tik Windows Vista arba naujesnėse operacinėse sistemose. taip yra todėl, kad Windows XP nepalaiko DirectX11 grafinės tvarkyklės, kurią naudoja patobulintas Black Ops II grafinis varikliukas.


Komentarai

Reklaminis skydelis

Naudingos nuorodos

ManoIT.lt

Mūsų draugai

It naujienos

Deviceinformed