Prekių kiekis ribotas - Star Wars: The Old Republic
Žaidimai
Antradienis, 27 Rugsėjis 2011 12:10

Sony Online Entertainment leidėjų internetinis žaidimas, Star Wars: Galaxies, oficialiai bus išjungtas šių metų gruodžio 15 dieną, tačiau žaidėjams neteks ilgai būti be George Lucas fantastikos.Electronic Arts šiandien paskelbė, kad BioWare studija, kurianti naują MMORPG žanro žaidimą, jau gruodžio 20 dieną Šiaurės Amerikoje, o Europoje dviem dienom vėliau, paleis Star Wars: The Old Republic.  Iki šiol tiksli žaidimo išleidimo data nebuvo žinoma, kūrėjai apsiribodavo miglotu pasakymu: „2011-aisias“.

Kūrėjai nusprendė riboti parduodamų žaidimo kopijų skaičių, kad užtikrintų žaidimo serverių darbo stabilumą. Nors tikslus skaičius jau nustatytas, Electronic Arts neatskleidžia koks jis, siekiant išvengti įvairių galimų spekuliacijų. Kai limitas bus išparduotas, leidėjai žiūrės, ar paklausa didėja. Tuomet, esant poreikiui, bus plečiami serveriai ir išleista nauja Star Wars: The Old Republic kopijų „partija“.

Kita vertus, vasario mėnesį Electronic Arts atstovai teigė, kad jiems užtenka parduoti tik pusę milijono žaidimo kopijų, kad jo leidyba būtų pelninga, o milijonas kopijų atneštų didelį pelną. Žaidimų rinkos analitikai spėja, kad pirmoji Star Wars: The Old Republic kopijų „partija“ turėtų svyruoti nuo 1 iki 3 milijonų.

Šaltinis: 

 


Susijusios naujienos:

 • Kada atsirado kompiuteriniai žaidimai? (2021-12-03)

  Kompiuteriniai (PC) žaidimai yra virtualios realybės rūšis, kuri akimirksniu gali sukurti daugybę skirtingų potyrių. Jame gali būti adrenalino, jaudulio, džiaugsmo, liūdesio ir net ekstazės laimėjus mūšį ar išsprendus dešimto lygio galvosūkį. Sunku patikėti, kad žaidimus, kaip kadaise, daugelis vis dar laiko vaikų veikla. Nepaisant to, kompiuterinių žaidimų istoriją galima atsekti daugiau nei 50 metų. Grįžkime į praeitį, kad suprastume šios pramogos kilmę ir raidą.

 • Viskas, ką privalo žinoti „Pokemon Go“ gerbėjai (2016-08-09)

  Pastaruoju metu nieko nebestebina miesto aikštėse ir parkuose susibūrę žmonės. Retas kuris su nuostaba nužvelgia gatve bėgiojančius paauglius su telefonu rankose — juk tai normalu — visi gaudo pokemonus! „Pokemon Go“ — žaidimas užvaldęs visą pasaulį ir savo populiarumu pralenkęs net tokius socialinius tinklus kaip „Facebook“, „Twitter“ ir „Instagram“.

 • Populiariausi 2016 metų kompiuteriniai žaidimai (2016-07-18)

  Kompiuteriniai žaidimai nuo amžių amžinųjų buvo ir yra vienas populiariausių laisvalaikio praleidimo būdų. Kiekvienais metais kompiuterinių žaidimų mėgėjai renka geriausius ir mėgstamiausius žaidimus, dalinasi mintimis ir įžvalgomis apie jų realizaciją ir tobulintinus dalykus. Šie metai taip pat nėra išskirtiniai.

 • „Minecraft“ keliasi į mokyklų klases (2016-01-21)

  Šią vasarą JAV programinės ir techninės įrangos gamintoja „Microsoft“ pristatys specialų populiariojo žaidimo „Minecraft“ leidimą, skirtą švietimui. „Minecraft: Education Edition“ leis moksleiviams bei studentams tobulinti savo kūrybiškumo, komandinio darbo bei problemų sprendimo įgūdžius 100 mln. žaidėjų pažįstamoje žaidimo aplinkoje.

 • Windows XP nepalaikys Call of Duty: Black Ops II (2012-09-07)

  Šiandien žaidimų leidėjai, Activision, patvirtino, kad pirmojo asmens šaudyklės, Call of Duty: Black Ops II, PC versija nebus palaikoma Windows XP operacinėje sistemoje. Kompanija oficialioje žaidimo internetinėje svetainėje pasidalino minimaliais PC reikalavimais šiam žaidimui.

  Ten parašyta, kad Call of Duty: Black Ops II veiks tik Windows Vista arba naujesnėse operacinėse sistemose. taip yra todėl, kad Windows XP nepalaiko DirectX11 grafinės tvarkyklės, kurią naudoja patobulintas Black Ops II grafinis varikliukas.


Komentarai

Reklaminis skydelis

Naudingos nuorodos

ManoIT.lt

Mūsų draugai

It naujienos

Deviceinformed