Prekių kiekis ribotas - Star Wars: The Old Republic
Žaidimai
Antradienis, 27 Rugsėjis 2011 12:10

Sony Online Entertainment leidėjų internetinis žaidimas, Star Wars: Galaxies, oficialiai bus išjungtas šių metų gruodžio 15 dieną, tačiau žaidėjams neteks ilgai būti be George Lucas fantastikos.Electronic Arts šiandien paskelbė, kad BioWare studija, kurianti naują MMORPG žanro žaidimą, jau gruodžio 20 dieną Šiaurės Amerikoje, o Europoje dviem dienom vėliau, paleis Star Wars: The Old Republic.  Iki šiol tiksli žaidimo išleidimo data nebuvo žinoma, kūrėjai apsiribodavo miglotu pasakymu: „2011-aisias“.

Kūrėjai nusprendė riboti parduodamų žaidimo kopijų skaičių, kad užtikrintų žaidimo serverių darbo stabilumą. Nors tikslus skaičius jau nustatytas, Electronic Arts neatskleidžia koks jis, siekiant išvengti įvairių galimų spekuliacijų. Kai limitas bus išparduotas, leidėjai žiūrės, ar paklausa didėja. Tuomet, esant poreikiui, bus plečiami serveriai ir išleista nauja Star Wars: The Old Republic kopijų „partija“.

Kita vertus, vasario mėnesį Electronic Arts atstovai teigė, kad jiems užtenka parduoti tik pusę milijono žaidimo kopijų, kad jo leidyba būtų pelninga, o milijonas kopijų atneštų didelį pelną. Žaidimų rinkos analitikai spėja, kad pirmoji Star Wars: The Old Republic kopijų „partija“ turėtų svyruoti nuo 1 iki 3 milijonų.

Šaltinis: 

 


Susijusios naujienos:

 • Viskas, ką privalo žinoti „Pokemon Go“ gerbėjai (2016-08-09)

  Pastaruoju metu nieko nebestebina miesto aikštėse ir parkuose susibūrę žmonės. Retas kuris su nuostaba nužvelgia gatve bėgiojančius paauglius su telefonu rankose — juk tai normalu — visi gaudo pokemonus! „Pokemon Go“ — žaidimas užvaldęs visą pasaulį ir savo populiarumu pralenkęs net tokius socialinius tinklus kaip „Facebook“, „Twitter“ ir „Instagram“.

 • Populiariausi 2016 metų kompiuteriniai žaidimai (2016-07-18)

  Kompiuteriniai žaidimai nuo amžių amžinųjų buvo ir yra vienas populiariausių laisvalaikio praleidimo būdų. Kiekvienais metais kompiuterinių žaidimų mėgėjai renka geriausius ir mėgstamiausius žaidimus, dalinasi mintimis ir įžvalgomis apie jų realizaciją ir tobulintinus dalykus. Šie metai taip pat nėra išskirtiniai.

 • „Minecraft“ keliasi į mokyklų klases (2016-01-21)

  Šią vasarą JAV programinės ir techninės įrangos gamintoja „Microsoft“ pristatys specialų populiariojo žaidimo „Minecraft“ leidimą, skirtą švietimui. „Minecraft: Education Edition“ leis moksleiviams bei studentams tobulinti savo kūrybiškumo, komandinio darbo bei problemų sprendimo įgūdžius 100 mln. žaidėjų pažįstamoje žaidimo aplinkoje.

 • Vilniuje svečiuojasi žaidimų kūrėjai iš Seulo (2015-05-13)

  Šią savaitę į Vilnių atvyko svečiai iš Pietų Korėjos. Žaidimų kūrėjų kompanijos NOLGONG atstovai keliauja po Europą pristatydami naujausią premjerą – interaktyvų žaidimą „Being Faust – Enter Mephisto“, kurio scenarijus paremtas klasikiniu vokiečių literatūros kūriniu „Faustas“.

  Kompanija NOLGONG, kuriai vadovauja Peteris Lee, įkurta 2010 m. Jos tikslas – kurti žaidimus kasdienei mokyklų ir verslo aplinkai. Be komercinių projektų, sukurtų tarptautinių koncernų užsakymu, kompanijos NOLGONG veikla apima ir tokių literatūros kūrinių kaip „1984“, „Romeo ir Džiuljeta“ ar „Ana Karenina“ adaptacijas.

 • Nauja Epic Games studija Sietle dirbs su Unreal Engine 4 (2012-09-10)

  Gears of War kūrėjai, Epic Games, plečia savo veiklos sritį. Nauja, Sietle (JAV) atidaroma studija orientuosis tik į darbą, naudojant žaidimų varikliuką Unreal Engine 4. Taip pat kompanija savo naujai studijai ieško gabių IT specialistų.

  „Sietle įsikūrę daug pasaulinio lygio talentų, dėl to šį vieta yra labai patraukli mums vystyti Epic Games Vakarinio Kranto operacijas.“ sako Epic Games prezidentas Dr. Michael Capps. Pasak jo, senesnis studijos žaidimų varikliukas, Unreal Engine 3, nuo 2006-ųjų iki šiol veikia 9 žaidimų platformose, jo pagrindu sukurta daugiau nei 300 žaidimų. Tuo tarpu žinios apie Unreal Engine 4 pirmą kartą pasirodė šių metų pradžioje, tačiau pirmasis žaidimas, pilnai sukurtas naudojant šį varikliuką bus kitąmet pasirodysiantis Fortnite (viršuje nuotrauka iš žaidimo).


Reklaminis skydelis

Mūsų draugai

It naujienos

Deviceinformed