Rožinis skorpionas saugo Serious Sam 3: BFE
Žaidimai
Pirmadienis, 12 Gruodis 2011 00:03

Praėjusį mėnesį buvo išleistas ilgai lauktas Serious Sam 3: BFE. Naujasis žaidimas serijai sugrąžino netik įspūdingus monstrus ir kruvinus susišaudymus, bet ir kai ką tikrai nemalonaus – kompiuterinių žaidimų piratus...Tačiau žaidimo kūrėjai Croteam ir leidėjai Devolver Digital rado išradingą būdą kovoti su piratais. Kompiuterinei sistemai atsekus nelegalios Serious Sam 3: BFE kopijos naudotoją, vietoj to, kad toks žaidėjas būtų užblokuotas, žaidimo kūrėjai į nelegalią Serious Sam 3: BFE kopiją persiunčia milžinišką nemirtingą rožinį skorpioną, kuris pasirodo pačiame pirmame žaidimo lygyje. Lygio negalima pereiti tol, kol monstras nenugalėtas, o kadangi jis nemirtingas, nesąžiningas žaidėjas visada žūna pirmas ir tą patį lygį tenka kartoti iš naujo ir iš naujo...

Tačiau Serious Sam 3: BFE kūrėjai nėra pirmieji tokio išradingo ir šypseną keliančio kovos su skaitmeniniais piratais būdo sumanytojai. Neseniai Bohemia Interactive leidėjų išleistas Take On Helicopters piratinėse žaidimo versijoje įdiegė „girto matymo“ funkciją – t. y. visas žaisimo vaizdas nuolatos liejasi ir sukasi, tad neįmanoma vykdyti užduočių.

Šaltinis: 

 


Susijusios naujienos:

 • Kada atsirado kompiuteriniai žaidimai? (2021-12-03)

  Kompiuteriniai (PC) žaidimai yra virtualios realybės rūšis, kuri akimirksniu gali sukurti daugybę skirtingų potyrių. Jame gali būti adrenalino, jaudulio, džiaugsmo, liūdesio ir net ekstazės laimėjus mūšį ar išsprendus dešimto lygio galvosūkį. Sunku patikėti, kad žaidimus, kaip kadaise, daugelis vis dar laiko vaikų veikla. Nepaisant to, kompiuterinių žaidimų istoriją galima atsekti daugiau nei 50 metų. Grįžkime į praeitį, kad suprastume šios pramogos kilmę ir raidą.

 • Viskas, ką privalo žinoti „Pokemon Go“ gerbėjai (2016-08-09)

  Pastaruoju metu nieko nebestebina miesto aikštėse ir parkuose susibūrę žmonės. Retas kuris su nuostaba nužvelgia gatve bėgiojančius paauglius su telefonu rankose — juk tai normalu — visi gaudo pokemonus! „Pokemon Go“ — žaidimas užvaldęs visą pasaulį ir savo populiarumu pralenkęs net tokius socialinius tinklus kaip „Facebook“, „Twitter“ ir „Instagram“.

 • Populiariausi 2016 metų kompiuteriniai žaidimai (2016-07-18)

  Kompiuteriniai žaidimai nuo amžių amžinųjų buvo ir yra vienas populiariausių laisvalaikio praleidimo būdų. Kiekvienais metais kompiuterinių žaidimų mėgėjai renka geriausius ir mėgstamiausius žaidimus, dalinasi mintimis ir įžvalgomis apie jų realizaciją ir tobulintinus dalykus. Šie metai taip pat nėra išskirtiniai.

 • „Minecraft“ keliasi į mokyklų klases (2016-01-21)

  Šią vasarą JAV programinės ir techninės įrangos gamintoja „Microsoft“ pristatys specialų populiariojo žaidimo „Minecraft“ leidimą, skirtą švietimui. „Minecraft: Education Edition“ leis moksleiviams bei studentams tobulinti savo kūrybiškumo, komandinio darbo bei problemų sprendimo įgūdžius 100 mln. žaidėjų pažįstamoje žaidimo aplinkoje.

 • Windows XP nepalaikys Call of Duty: Black Ops II (2012-09-07)

  Šiandien žaidimų leidėjai, Activision, patvirtino, kad pirmojo asmens šaudyklės, Call of Duty: Black Ops II, PC versija nebus palaikoma Windows XP operacinėje sistemoje. Kompanija oficialioje žaidimo internetinėje svetainėje pasidalino minimaliais PC reikalavimais šiam žaidimui.

  Ten parašyta, kad Call of Duty: Black Ops II veiks tik Windows Vista arba naujesnėse operacinėse sistemose. taip yra todėl, kad Windows XP nepalaiko DirectX11 grafinės tvarkyklės, kurią naudoja patobulintas Black Ops II grafinis varikliukas.


Komentarai

Reklaminis skydelis

Naudingos nuorodos

ManoIT.lt

Mūsų draugai

It naujienos

Deviceinformed