„Samsung“ pristato „Angry Birds“ šventines pramogas
Žaidimai
Pirmadienis, 26 Gruodis 2011 20:59

„Angry Birds“ veikėjai – piktieji paukščiai ir įkyrieji paršeliai kartu su savo aistruoliais visame pasaulyje pradeda ruoštis šventėms. Praėjusią savaitę pristatyta nauja populiariojo „Angry Birds“ žaidimo žiemos stebuklų šalis, kurią sudaro 25 žaidimo lygiai.Vienas iš žaidimų lygių buvo sukurtas naudojant „Samsung Galaxy Note“. Jau pirmąją savaitę specialiame „Angry Birds“ žiemos stebuklų šalies tinklalapyje apsilankė 500 tūkst. aistruolių.„Šie metai „Samsung“ buvo nuostabūs. Norime tuo pasidžiaugti ir pristatyti šventines pramogas populiariausio pasaulyje mobiliojo žaidimo „Angry Birds“ mėgėjams. Mūsų naujieji įrenginiai, tokie kaip „Galaxy Note“, dar labiau sustiprina žaidimų pasaulio įspūdį“, – sakė YH Lee, „Samsung“ Mobiliųjų komunikacijų padalinio pasaulinės rinkodaros vyresnysis viceprezidentas.

„Šiais metais norime padėkoti milijonams mūsų žaidimo gerbėjų ir suteikti jiems neišdildomus įspūdžius žaidžiant „Angry Birds“. Be to, jie turės galimybę ne tik sužaisti 25 naujus žaidimo lygius, bet ir laimėti
geriausius „Samsung“ produktus“, – sakė Peteris Vesterbacka, kompanijos „Rovio“ rinkodaros vadovas.

Apsilankę puslapyje note.angrybirds.com, pateksite į „Angry Birds“ žiemos stebuklų šalį, iš kurios galima išsiųsti specialiai „Angry Birds“ sukurtas sveikinimų atvirutes, laimėti patrauklius prizus, pavyzdžiui, „Samsung Galaxy Note“, ar sužaisti išskirtinį ir pirmą kartą pristatomą „Angry Birds“ galvosūkių žaidimą.

Šaltinis: 

 


Susijusios naujienos:

 • Kada atsirado kompiuteriniai žaidimai? (2021-12-03)

  Kompiuteriniai (PC) žaidimai yra virtualios realybės rūšis, kuri akimirksniu gali sukurti daugybę skirtingų potyrių. Jame gali būti adrenalino, jaudulio, džiaugsmo, liūdesio ir net ekstazės laimėjus mūšį ar išsprendus dešimto lygio galvosūkį. Sunku patikėti, kad žaidimus, kaip kadaise, daugelis vis dar laiko vaikų veikla. Nepaisant to, kompiuterinių žaidimų istoriją galima atsekti daugiau nei 50 metų. Grįžkime į praeitį, kad suprastume šios pramogos kilmę ir raidą.

 • Viskas, ką privalo žinoti „Pokemon Go“ gerbėjai (2016-08-09)

  Pastaruoju metu nieko nebestebina miesto aikštėse ir parkuose susibūrę žmonės. Retas kuris su nuostaba nužvelgia gatve bėgiojančius paauglius su telefonu rankose — juk tai normalu — visi gaudo pokemonus! „Pokemon Go“ — žaidimas užvaldęs visą pasaulį ir savo populiarumu pralenkęs net tokius socialinius tinklus kaip „Facebook“, „Twitter“ ir „Instagram“.

 • Populiariausi 2016 metų kompiuteriniai žaidimai (2016-07-18)

  Kompiuteriniai žaidimai nuo amžių amžinųjų buvo ir yra vienas populiariausių laisvalaikio praleidimo būdų. Kiekvienais metais kompiuterinių žaidimų mėgėjai renka geriausius ir mėgstamiausius žaidimus, dalinasi mintimis ir įžvalgomis apie jų realizaciją ir tobulintinus dalykus. Šie metai taip pat nėra išskirtiniai.

 • „Minecraft“ keliasi į mokyklų klases (2016-01-21)

  Šią vasarą JAV programinės ir techninės įrangos gamintoja „Microsoft“ pristatys specialų populiariojo žaidimo „Minecraft“ leidimą, skirtą švietimui. „Minecraft: Education Edition“ leis moksleiviams bei studentams tobulinti savo kūrybiškumo, komandinio darbo bei problemų sprendimo įgūdžius 100 mln. žaidėjų pažįstamoje žaidimo aplinkoje.

 • Windows XP nepalaikys Call of Duty: Black Ops II (2012-09-07)

  Šiandien žaidimų leidėjai, Activision, patvirtino, kad pirmojo asmens šaudyklės, Call of Duty: Black Ops II, PC versija nebus palaikoma Windows XP operacinėje sistemoje. Kompanija oficialioje žaidimo internetinėje svetainėje pasidalino minimaliais PC reikalavimais šiam žaidimui.

  Ten parašyta, kad Call of Duty: Black Ops II veiks tik Windows Vista arba naujesnėse operacinėse sistemose. taip yra todėl, kad Windows XP nepalaiko DirectX11 grafinės tvarkyklės, kurią naudoja patobulintas Black Ops II grafinis varikliukas.


Komentarai

Reklaminis skydelis

Naudingos nuorodos

ManoIT.lt

Mūsų draugai

It naujienos

Deviceinformed