Skylanders Giants ruošiamas rudeniui
Žaidimai
Penktadienis, 10 Vasaris 2012 15:33

Per šventinį Kalėdinį laikotarpį Activision leidėjai bei žaislų gamintojai Toys for Bob padovanojo pasauliui dar vieną nuotaikingą veiksmo žaidimą/žaislą, iškart sulaukusį gausių pagyrų. Tai Skylanders: Spyro‘s Adventure. Rinkinį sudaro tiek tos pačios tematikos kompiuterinis žaidimas, tiek įvairios fantastinių žaidimo būtybių figūrėlės. Sužavėti sėkmės, kūrėjai jau ruošia žaidimo tęsinį, pavadinimu Skylanders Giants.

Žaidimas pasipildys 20 naujų veikėjų. Tarp jų – ir dvigubai didesni padarai (tiek žaidime, tiek realybėje), nuo ko ir kyla žaidimo pavadinimas (ang. „giants“ – milžinai). Žaidime rasite naujas kovos arenas, naujas tyrinėjimų zonas bei naujas užduotis. Visus veikėjus iš ankstesnio žaidimo bus galima „importuoti“ į naująjį. Skylanders Giants planuojama išleisti šį rudenį.

Kaip iš esmės veikia žaidimas? Pagrindinis veiksmas vyksta kompiuterio ekrane, ten jūsų fantastiniai veikėjai keliauja, kariauja, bei vykdo užduotis, tačiau tam tikru  metu jums prireikia pakeisti veikėją į kitą, turintį labiau tinkančias galias konkrečioje situacijoje. Tuomet jūs imate realų žaislą ir uždedate jį ant specialaus „teleporto“. Žaislas pradeda žibėti ir netrukus atsiranda virtualiame pasaulyje ir vykdo jūsų įsakymus.

Šaltinis: 

 


Susijusios naujienos:

 • Kada atsirado kompiuteriniai žaidimai? (2021-12-03)

  Kompiuteriniai (PC) žaidimai yra virtualios realybės rūšis, kuri akimirksniu gali sukurti daugybę skirtingų potyrių. Jame gali būti adrenalino, jaudulio, džiaugsmo, liūdesio ir net ekstazės laimėjus mūšį ar išsprendus dešimto lygio galvosūkį. Sunku patikėti, kad žaidimus, kaip kadaise, daugelis vis dar laiko vaikų veikla. Nepaisant to, kompiuterinių žaidimų istoriją galima atsekti daugiau nei 50 metų. Grįžkime į praeitį, kad suprastume šios pramogos kilmę ir raidą.

 • Viskas, ką privalo žinoti „Pokemon Go“ gerbėjai (2016-08-09)

  Pastaruoju metu nieko nebestebina miesto aikštėse ir parkuose susibūrę žmonės. Retas kuris su nuostaba nužvelgia gatve bėgiojančius paauglius su telefonu rankose — juk tai normalu — visi gaudo pokemonus! „Pokemon Go“ — žaidimas užvaldęs visą pasaulį ir savo populiarumu pralenkęs net tokius socialinius tinklus kaip „Facebook“, „Twitter“ ir „Instagram“.

 • Populiariausi 2016 metų kompiuteriniai žaidimai (2016-07-18)

  Kompiuteriniai žaidimai nuo amžių amžinųjų buvo ir yra vienas populiariausių laisvalaikio praleidimo būdų. Kiekvienais metais kompiuterinių žaidimų mėgėjai renka geriausius ir mėgstamiausius žaidimus, dalinasi mintimis ir įžvalgomis apie jų realizaciją ir tobulintinus dalykus. Šie metai taip pat nėra išskirtiniai.

 • „Minecraft“ keliasi į mokyklų klases (2016-01-21)

  Šią vasarą JAV programinės ir techninės įrangos gamintoja „Microsoft“ pristatys specialų populiariojo žaidimo „Minecraft“ leidimą, skirtą švietimui. „Minecraft: Education Edition“ leis moksleiviams bei studentams tobulinti savo kūrybiškumo, komandinio darbo bei problemų sprendimo įgūdžius 100 mln. žaidėjų pažįstamoje žaidimo aplinkoje.

 • Windows XP nepalaikys Call of Duty: Black Ops II (2012-09-07)

  Šiandien žaidimų leidėjai, Activision, patvirtino, kad pirmojo asmens šaudyklės, Call of Duty: Black Ops II, PC versija nebus palaikoma Windows XP operacinėje sistemoje. Kompanija oficialioje žaidimo internetinėje svetainėje pasidalino minimaliais PC reikalavimais šiam žaidimui.

  Ten parašyta, kad Call of Duty: Black Ops II veiks tik Windows Vista arba naujesnėse operacinėse sistemose. taip yra todėl, kad Windows XP nepalaiko DirectX11 grafinės tvarkyklės, kurią naudoja patobulintas Black Ops II grafinis varikliukas.


Komentarai

Reklaminis skydelis

Naudingos nuorodos

ManoIT.lt

Mūsų draugai

It naujienos

Deviceinformed