Skylanders Giants ruošiamas rudeniui
Žaidimai
Penktadienis, 10 Vasaris 2012 15:33

Per šventinį Kalėdinį laikotarpį Activision leidėjai bei žaislų gamintojai Toys for Bob padovanojo pasauliui dar vieną nuotaikingą veiksmo žaidimą/žaislą, iškart sulaukusį gausių pagyrų. Tai Skylanders: Spyro‘s Adventure. Rinkinį sudaro tiek tos pačios tematikos kompiuterinis žaidimas, tiek įvairios fantastinių žaidimo būtybių figūrėlės. Sužavėti sėkmės, kūrėjai jau ruošia žaidimo tęsinį, pavadinimu Skylanders Giants.

Žaidimas pasipildys 20 naujų veikėjų. Tarp jų – ir dvigubai didesni padarai (tiek žaidime, tiek realybėje), nuo ko ir kyla žaidimo pavadinimas (ang. „giants“ – milžinai). Žaidime rasite naujas kovos arenas, naujas tyrinėjimų zonas bei naujas užduotis. Visus veikėjus iš ankstesnio žaidimo bus galima „importuoti“ į naująjį. Skylanders Giants planuojama išleisti šį rudenį.

Kaip iš esmės veikia žaidimas? Pagrindinis veiksmas vyksta kompiuterio ekrane, ten jūsų fantastiniai veikėjai keliauja, kariauja, bei vykdo užduotis, tačiau tam tikru  metu jums prireikia pakeisti veikėją į kitą, turintį labiau tinkančias galias konkrečioje situacijoje. Tuomet jūs imate realų žaislą ir uždedate jį ant specialaus „teleporto“. Žaislas pradeda žibėti ir netrukus atsiranda virtualiame pasaulyje ir vykdo jūsų įsakymus.

Šaltinis: 

 


Susijusios naujienos:

 • Viskas, ką privalo žinoti „Pokemon Go“ gerbėjai (2016-08-09)

  Pastaruoju metu nieko nebestebina miesto aikštėse ir parkuose susibūrę žmonės. Retas kuris su nuostaba nužvelgia gatve bėgiojančius paauglius su telefonu rankose — juk tai normalu — visi gaudo pokemonus! „Pokemon Go“ — žaidimas užvaldęs visą pasaulį ir savo populiarumu pralenkęs net tokius socialinius tinklus kaip „Facebook“, „Twitter“ ir „Instagram“.

 • Populiariausi 2016 metų kompiuteriniai žaidimai (2016-07-18)

  Kompiuteriniai žaidimai nuo amžių amžinųjų buvo ir yra vienas populiariausių laisvalaikio praleidimo būdų. Kiekvienais metais kompiuterinių žaidimų mėgėjai renka geriausius ir mėgstamiausius žaidimus, dalinasi mintimis ir įžvalgomis apie jų realizaciją ir tobulintinus dalykus. Šie metai taip pat nėra išskirtiniai.

 • „Minecraft“ keliasi į mokyklų klases (2016-01-21)

  Šią vasarą JAV programinės ir techninės įrangos gamintoja „Microsoft“ pristatys specialų populiariojo žaidimo „Minecraft“ leidimą, skirtą švietimui. „Minecraft: Education Edition“ leis moksleiviams bei studentams tobulinti savo kūrybiškumo, komandinio darbo bei problemų sprendimo įgūdžius 100 mln. žaidėjų pažįstamoje žaidimo aplinkoje.

 • Vilniuje svečiuojasi žaidimų kūrėjai iš Seulo (2015-05-13)

  Šią savaitę į Vilnių atvyko svečiai iš Pietų Korėjos. Žaidimų kūrėjų kompanijos NOLGONG atstovai keliauja po Europą pristatydami naujausią premjerą – interaktyvų žaidimą „Being Faust – Enter Mephisto“, kurio scenarijus paremtas klasikiniu vokiečių literatūros kūriniu „Faustas“.

  Kompanija NOLGONG, kuriai vadovauja Peteris Lee, įkurta 2010 m. Jos tikslas – kurti žaidimus kasdienei mokyklų ir verslo aplinkai. Be komercinių projektų, sukurtų tarptautinių koncernų užsakymu, kompanijos NOLGONG veikla apima ir tokių literatūros kūrinių kaip „1984“, „Romeo ir Džiuljeta“ ar „Ana Karenina“ adaptacijas.

 • Nauja Epic Games studija Sietle dirbs su Unreal Engine 4 (2012-09-10)

  Gears of War kūrėjai, Epic Games, plečia savo veiklos sritį. Nauja, Sietle (JAV) atidaroma studija orientuosis tik į darbą, naudojant žaidimų varikliuką Unreal Engine 4. Taip pat kompanija savo naujai studijai ieško gabių IT specialistų.

  „Sietle įsikūrę daug pasaulinio lygio talentų, dėl to šį vieta yra labai patraukli mums vystyti Epic Games Vakarinio Kranto operacijas.“ sako Epic Games prezidentas Dr. Michael Capps. Pasak jo, senesnis studijos žaidimų varikliukas, Unreal Engine 3, nuo 2006-ųjų iki šiol veikia 9 žaidimų platformose, jo pagrindu sukurta daugiau nei 300 žaidimų. Tuo tarpu žinios apie Unreal Engine 4 pirmą kartą pasirodė šių metų pradžioje, tačiau pirmasis žaidimas, pilnai sukurtas naudojant šį varikliuką bus kitąmet pasirodysiantis Fortnite (viršuje nuotrauka iš žaidimo).


Reklaminis skydelis

Mūsų draugai

It naujienos

Deviceinformed