S.T.A.L.K.E.R. 2 darbai tęsiasi
Žaidimai
Antradienis, 17 Sausis 2012 16:44

2011-ieji metai S.T.A.L.K.E.R. postapokaliptinių veiksmo žaidimų serijos fanams baigėsi labai liūdnai. GSC Game World studijos įkūrėjas ir prezidentas, Sergei Grigorovich, nusprendė uždaryti studiją dės asmeninių priežasčių, dėl ko naujo projekto, S.T.A.L.K.E.R. 2, likimas pakibo ore. Po kelių dienų tylos, studijos atstovai tesugebėjo liūdnai išlementi, kad kūrėjų komanda stengsis tęsti darbą, tačiau nėra jokios garantijos. Tačiau šiandien oficialiame žaidimo Facebook profilyje netikėtai pasirodė gerų žinių.„Stalker komanda ypatingai laiminga. Kodėl? Todėl, kad po šventinių atostogų mes tęsime darbus!” rašoma pranešime. Nepaisant to, GSC Game World studijos likimas dar iki galo nenulemtas. Kompanijos atstovas spaudai, Oleg Yavorsky, interviu metu sakė, kad studija „vis dar ieško naujo finansavimo šiam projektui.“

S.T.A.L.K.E.R. žaidimų serija, kurios siužetas pinasi aplink Černobylio atominės elektrinės reaktoriaus avariją 1986 metais. Originaliame žaidime, miestas patiria dar vieną didžiulę dozę pavojingos radiacijos, dėl ko vėliau miesto apylinkėse pradeda  išsigimti ir daugintis įvairiausi monstrai. Iki šiol GSC Game World kūrėjai yra išleidę du originalaus žaidimo papildymus - Clear Sky ir Call of Pripyat. Pirmą kartą apie S.T.A.L.K.E.R. 2 prabilta dar 2010 metais. Jei planai nepasikeis, žaidimas turėtų būti išleistas šiemet.

Šaltinis: 

 


Susijusios naujienos:

 • Kada atsirado kompiuteriniai žaidimai? (2021-12-03)

  Kompiuteriniai (PC) žaidimai yra virtualios realybės rūšis, kuri akimirksniu gali sukurti daugybę skirtingų potyrių. Jame gali būti adrenalino, jaudulio, džiaugsmo, liūdesio ir net ekstazės laimėjus mūšį ar išsprendus dešimto lygio galvosūkį. Sunku patikėti, kad žaidimus, kaip kadaise, daugelis vis dar laiko vaikų veikla. Nepaisant to, kompiuterinių žaidimų istoriją galima atsekti daugiau nei 50 metų. Grįžkime į praeitį, kad suprastume šios pramogos kilmę ir raidą.

 • Viskas, ką privalo žinoti „Pokemon Go“ gerbėjai (2016-08-09)

  Pastaruoju metu nieko nebestebina miesto aikštėse ir parkuose susibūrę žmonės. Retas kuris su nuostaba nužvelgia gatve bėgiojančius paauglius su telefonu rankose — juk tai normalu — visi gaudo pokemonus! „Pokemon Go“ — žaidimas užvaldęs visą pasaulį ir savo populiarumu pralenkęs net tokius socialinius tinklus kaip „Facebook“, „Twitter“ ir „Instagram“.

 • Populiariausi 2016 metų kompiuteriniai žaidimai (2016-07-18)

  Kompiuteriniai žaidimai nuo amžių amžinųjų buvo ir yra vienas populiariausių laisvalaikio praleidimo būdų. Kiekvienais metais kompiuterinių žaidimų mėgėjai renka geriausius ir mėgstamiausius žaidimus, dalinasi mintimis ir įžvalgomis apie jų realizaciją ir tobulintinus dalykus. Šie metai taip pat nėra išskirtiniai.

 • „Minecraft“ keliasi į mokyklų klases (2016-01-21)

  Šią vasarą JAV programinės ir techninės įrangos gamintoja „Microsoft“ pristatys specialų populiariojo žaidimo „Minecraft“ leidimą, skirtą švietimui. „Minecraft: Education Edition“ leis moksleiviams bei studentams tobulinti savo kūrybiškumo, komandinio darbo bei problemų sprendimo įgūdžius 100 mln. žaidėjų pažįstamoje žaidimo aplinkoje.

 • Windows XP nepalaikys Call of Duty: Black Ops II (2012-09-07)

  Šiandien žaidimų leidėjai, Activision, patvirtino, kad pirmojo asmens šaudyklės, Call of Duty: Black Ops II, PC versija nebus palaikoma Windows XP operacinėje sistemoje. Kompanija oficialioje žaidimo internetinėje svetainėje pasidalino minimaliais PC reikalavimais šiam žaidimui.

  Ten parašyta, kad Call of Duty: Black Ops II veiks tik Windows Vista arba naujesnėse operacinėse sistemose. taip yra todėl, kad Windows XP nepalaiko DirectX11 grafinės tvarkyklės, kurią naudoja patobulintas Black Ops II grafinis varikliukas.


Komentarai

Reklaminis skydelis

Naudingos nuorodos

ManoIT.ltMūsų draugai

It naujienos

Deviceinformed