Star Wars: The Old Republic puolamas dėl homoseksualizmo
Žaidimai
Ketvirtadienis, 02 Vasaris 2012 00:12

Žaidimų kūrėjai BioWare visada garsėjo tolerancija seksualinėms mažumoms, pvz suteikė galimybę žaidėjams susikurti homoseksualius veikėjus tokiose kompiuterinių žaidimų serijose kaip Dragon Age ir Mass Effect. Praėjusį rugsėjį BioWare pranešė, kad tokią savo politiką perkels ir į kitą MMO žanro žaidimą - Star Wars: The Old Republic. Tačiau konservatyvi krikščioniška JAV organizacija Family Research Council, kovojanti už tradicinės šeimos vertybes, žada to netoleruoti.

„Ne itin tolimoje galaktikoje Star Wars žaidėjai jau perėjo į tamsiąją pusę.“ taip legendinę kino filmo įžangą perfrazuoja Family Research Council prezidentas, Tony Perkins. „Naujame kompiuteriniame žaidime, Star Wars: The Old Republic, įdiegta speciali galimybė veikėjui parinkti „homoseksualius santykius“. BioWare teigia, kad tokį pasirinkimą į žaidimą įdėjo atsižvelgdami į kai kurių žaidėjų grupių nusiskundimus.“

Family Research Council nuomone, tokie žaidimai kaip Star Wars: The Old Republic skatina homoseksualių santykių tarp jaunų žmonių plitimą. Organizacija teigia, kad užmezgę gerus santykius virtualiame pasaulyje, žaidėjai dažnai susipažįsta ir tikrovėje, kartais net artimai. Tai gali skatinti homoseksualių porų skaičiaus augimą.

Nedrįstame vertinti, blogai tai ar gerai. Paliekame šį atvirą klausimą jūsų diskusijai.

Šaltinis: 

 


Susijusios naujienos:

 • Viskas, ką privalo žinoti „Pokemon Go“ gerbėjai (2016-08-09)

  Pastaruoju metu nieko nebestebina miesto aikštėse ir parkuose susibūrę žmonės. Retas kuris su nuostaba nužvelgia gatve bėgiojančius paauglius su telefonu rankose — juk tai normalu — visi gaudo pokemonus! „Pokemon Go“ — žaidimas užvaldęs visą pasaulį ir savo populiarumu pralenkęs net tokius socialinius tinklus kaip „Facebook“, „Twitter“ ir „Instagram“.

 • Populiariausi 2016 metų kompiuteriniai žaidimai (2016-07-18)

  Kompiuteriniai žaidimai nuo amžių amžinųjų buvo ir yra vienas populiariausių laisvalaikio praleidimo būdų. Kiekvienais metais kompiuterinių žaidimų mėgėjai renka geriausius ir mėgstamiausius žaidimus, dalinasi mintimis ir įžvalgomis apie jų realizaciją ir tobulintinus dalykus. Šie metai taip pat nėra išskirtiniai.

 • „Minecraft“ keliasi į mokyklų klases (2016-01-21)

  Šią vasarą JAV programinės ir techninės įrangos gamintoja „Microsoft“ pristatys specialų populiariojo žaidimo „Minecraft“ leidimą, skirtą švietimui. „Minecraft: Education Edition“ leis moksleiviams bei studentams tobulinti savo kūrybiškumo, komandinio darbo bei problemų sprendimo įgūdžius 100 mln. žaidėjų pažįstamoje žaidimo aplinkoje.

 • Vilniuje svečiuojasi žaidimų kūrėjai iš Seulo (2015-05-13)

  Šią savaitę į Vilnių atvyko svečiai iš Pietų Korėjos. Žaidimų kūrėjų kompanijos NOLGONG atstovai keliauja po Europą pristatydami naujausią premjerą – interaktyvų žaidimą „Being Faust – Enter Mephisto“, kurio scenarijus paremtas klasikiniu vokiečių literatūros kūriniu „Faustas“.

  Kompanija NOLGONG, kuriai vadovauja Peteris Lee, įkurta 2010 m. Jos tikslas – kurti žaidimus kasdienei mokyklų ir verslo aplinkai. Be komercinių projektų, sukurtų tarptautinių koncernų užsakymu, kompanijos NOLGONG veikla apima ir tokių literatūros kūrinių kaip „1984“, „Romeo ir Džiuljeta“ ar „Ana Karenina“ adaptacijas.

 • Nauja Epic Games studija Sietle dirbs su Unreal Engine 4 (2012-09-10)

  Gears of War kūrėjai, Epic Games, plečia savo veiklos sritį. Nauja, Sietle (JAV) atidaroma studija orientuosis tik į darbą, naudojant žaidimų varikliuką Unreal Engine 4. Taip pat kompanija savo naujai studijai ieško gabių IT specialistų.

  „Sietle įsikūrę daug pasaulinio lygio talentų, dėl to šį vieta yra labai patraukli mums vystyti Epic Games Vakarinio Kranto operacijas.“ sako Epic Games prezidentas Dr. Michael Capps. Pasak jo, senesnis studijos žaidimų varikliukas, Unreal Engine 3, nuo 2006-ųjų iki šiol veikia 9 žaidimų platformose, jo pagrindu sukurta daugiau nei 300 žaidimų. Tuo tarpu žinios apie Unreal Engine 4 pirmą kartą pasirodė šių metų pradžioje, tačiau pirmasis žaidimas, pilnai sukurtas naudojant šį varikliuką bus kitąmet pasirodysiantis Fortnite (viršuje nuotrauka iš žaidimo).


Reklaminis skydelis

Mūsų draugai

It naujienos

Deviceinformed