Star Wars: The Old Republic puolamas dėl homoseksualizmo
Žaidimai
Ketvirtadienis, 02 Vasaris 2012 00:12

Žaidimų kūrėjai BioWare visada garsėjo tolerancija seksualinėms mažumoms, pvz suteikė galimybę žaidėjams susikurti homoseksualius veikėjus tokiose kompiuterinių žaidimų serijose kaip Dragon Age ir Mass Effect. Praėjusį rugsėjį BioWare pranešė, kad tokią savo politiką perkels ir į kitą MMO žanro žaidimą - Star Wars: The Old Republic. Tačiau konservatyvi krikščioniška JAV organizacija Family Research Council, kovojanti už tradicinės šeimos vertybes, žada to netoleruoti.

„Ne itin tolimoje galaktikoje Star Wars žaidėjai jau perėjo į tamsiąją pusę.“ taip legendinę kino filmo įžangą perfrazuoja Family Research Council prezidentas, Tony Perkins. „Naujame kompiuteriniame žaidime, Star Wars: The Old Republic, įdiegta speciali galimybė veikėjui parinkti „homoseksualius santykius“. BioWare teigia, kad tokį pasirinkimą į žaidimą įdėjo atsižvelgdami į kai kurių žaidėjų grupių nusiskundimus.“

Family Research Council nuomone, tokie žaidimai kaip Star Wars: The Old Republic skatina homoseksualių santykių tarp jaunų žmonių plitimą. Organizacija teigia, kad užmezgę gerus santykius virtualiame pasaulyje, žaidėjai dažnai susipažįsta ir tikrovėje, kartais net artimai. Tai gali skatinti homoseksualių porų skaičiaus augimą.

Nedrįstame vertinti, blogai tai ar gerai. Paliekame šį atvirą klausimą jūsų diskusijai.

Šaltinis: 

 


Susijusios naujienos:

 • Kada atsirado kompiuteriniai žaidimai? (2021-12-03)

  Kompiuteriniai (PC) žaidimai yra virtualios realybės rūšis, kuri akimirksniu gali sukurti daugybę skirtingų potyrių. Jame gali būti adrenalino, jaudulio, džiaugsmo, liūdesio ir net ekstazės laimėjus mūšį ar išsprendus dešimto lygio galvosūkį. Sunku patikėti, kad žaidimus, kaip kadaise, daugelis vis dar laiko vaikų veikla. Nepaisant to, kompiuterinių žaidimų istoriją galima atsekti daugiau nei 50 metų. Grįžkime į praeitį, kad suprastume šios pramogos kilmę ir raidą.

 • Viskas, ką privalo žinoti „Pokemon Go“ gerbėjai (2016-08-09)

  Pastaruoju metu nieko nebestebina miesto aikštėse ir parkuose susibūrę žmonės. Retas kuris su nuostaba nužvelgia gatve bėgiojančius paauglius su telefonu rankose — juk tai normalu — visi gaudo pokemonus! „Pokemon Go“ — žaidimas užvaldęs visą pasaulį ir savo populiarumu pralenkęs net tokius socialinius tinklus kaip „Facebook“, „Twitter“ ir „Instagram“.

 • Populiariausi 2016 metų kompiuteriniai žaidimai (2016-07-18)

  Kompiuteriniai žaidimai nuo amžių amžinųjų buvo ir yra vienas populiariausių laisvalaikio praleidimo būdų. Kiekvienais metais kompiuterinių žaidimų mėgėjai renka geriausius ir mėgstamiausius žaidimus, dalinasi mintimis ir įžvalgomis apie jų realizaciją ir tobulintinus dalykus. Šie metai taip pat nėra išskirtiniai.

 • „Minecraft“ keliasi į mokyklų klases (2016-01-21)

  Šią vasarą JAV programinės ir techninės įrangos gamintoja „Microsoft“ pristatys specialų populiariojo žaidimo „Minecraft“ leidimą, skirtą švietimui. „Minecraft: Education Edition“ leis moksleiviams bei studentams tobulinti savo kūrybiškumo, komandinio darbo bei problemų sprendimo įgūdžius 100 mln. žaidėjų pažįstamoje žaidimo aplinkoje.

 • Windows XP nepalaikys Call of Duty: Black Ops II (2012-09-07)

  Šiandien žaidimų leidėjai, Activision, patvirtino, kad pirmojo asmens šaudyklės, Call of Duty: Black Ops II, PC versija nebus palaikoma Windows XP operacinėje sistemoje. Kompanija oficialioje žaidimo internetinėje svetainėje pasidalino minimaliais PC reikalavimais šiam žaidimui.

  Ten parašyta, kad Call of Duty: Black Ops II veiks tik Windows Vista arba naujesnėse operacinėse sistemose. taip yra todėl, kad Windows XP nepalaiko DirectX11 grafinės tvarkyklės, kurią naudoja patobulintas Black Ops II grafinis varikliukas.


Komentarai

Reklaminis skydelis

Naudingos nuorodos

ManoIT.lt

Mūsų draugai

It naujienos

Deviceinformed