Užupis Creative Cluster dienos 2012 vyks kartu su LT Game Jam
Žaidimai
Ketvirtadienis, 26 Sausis 2012 16:07

Ar žaidžiate kompiuterinius žaidimus? O gal norėtumėte pats išbandyti žaidimo kūrėjo amatą? Kad ir kaip bebūtų, sausio 27d. prieš prasidedant tradiciniam LT Game Jam‘ui  kviečiame kiekvieną nors kiek rimčiau besidomintį žaidimų kūrimu į Užupis Creative Cluster (UCC) organizuojamą mokymų ciklą.

Užupis Creative Cluster yra unikalus skirtingų įmonių ir žaidimų industrijos specialistų susivienijimas Lietuvos padangėje, kuris orientuojasi į žaidimų industrijos Lietuvoje kūrimą ir vystymą. Todėl jau sausio 27d. prieš prasidedant LT Game Jam klasterio nariai tiek Vilniuje, tiek Kaune organizuoja išskirtinių paskaitų ciklą tiek profesionalams žaidimų kūrėjams, tiek mėgėjams. Kiekvienas galės susipažinti plačiau ne tik su klasterio vykdomomis veiklomis, bet ir išgirsti profesionalų savo srities specialistų pristatymus apie žaidimų industrijos naujienas pasaulyje, žaidimų kūrimo ypatumus, 3D modeliavimo pagrindus ir t.t.
Iškart po šių mokymų prasidės legendinis LT Game Jam.

O vasario 2 d. kviečiame apsilankyti „Litexpo“ parodų rūmuose, kur vyks paroda „Mokymasis. Studijos. Karjera“ 2012. Ten prie  Užupis Creative Cluster nario Mykolo Romerio Universiteto stendo UCC pristatinės naujas mokymosi programas įdomias žaidimų kūrėjams. Bus pristatinėjamas „Hackerių institutas Ispanijoje“, tikrinamas Jūsų kompiuterio saugumas ir vyks unikali loterija, kurios prizas – 3 vnt. Jūsų kompiuterio pilno saugumo patikrinimų, kurio vieno vertė – net 15 tūkst. litų.

Sausio 27d. mokymų ciklas Vilniuje
8.30 - 10.30 Užupis Creative Cluster diskusijų stalas (uždaras renginis, skirtas tik UCC nariams)
12.00 – 12.30  Užupis Creative Cluster: žaidimų industrijos Lietuvoje vizija (Vytautas Ratkevičius)
12.30 – 13.00Žaidimų inkubatorius Lietuvoje: lietuvių žaidimų kūrėjų potencialo stiprinimas (Vitalijus Žukas, Vytautas Ratkevičius)
13.00 – 14.00 Žaidimų industrija Lietuvoje ir Pasaulyje (Jūratė Bakaitė)
14.00 – 14.30 Pertraukėlė užkandai ir kavai
14.30 – 15.30 Kompiuterinio žaidimo grafinės dalies, personažų  kūrimo specifikacija ir eiga (Inga Mažetytė)
15.30 – 16.30 Mokymo programų ir mainų žaidimų kūrimo srityje finansavimo galimybės (lektorius bus patikslintas vėliau)

Sausio 27d. mokymų ciklas Kaune
12.00 – 13.00 „Žaidimo aplinkos (Level Art) kūrimas – patirtis dirbant Koei kompanijoje“ (Vesta Juocevičiūtė)
13.00 – 14.00 Žaidimų mechanikos kūrimas iš vidaus (Julius Stonis)
14.00 – 14.30 Pertraukėlė užkandai ir kavai
14.30 – 15.30 Užupis Creative Cluster: žaidimų industrijos Lietuvoje vizija (Vytautas Ratkevičius)
15.30 – 16.30 Žaidimų inkubatorius Lietuvoje: lietuvių žaidimų kūrėjų potencialo stiprinimas (Vitalijus Žukas, Vytautas Ratkevičius)

Mokymų ciklų ir LT Game Jam renginio vietos:
Vilniuje:  HUB  Vilnius, Šiaurės miestelio technologijų parkas, J. Galvydžio g. 5 / Žygio g. 96,
Kaune:  KTU Elektronikos rūmai, Studentų g.50

Žaidimų inkubatorius:
Kiekvienas, kuris jaučiate nors menkiausią įkvėpimą kurti žaidimus yra kviečiamas prisijungti prie greit startuosiančio projekto „Žaidimų Inkubatoriaus“.Turite idėjų, norite susirasti komandą bendram žaidimo kūrimui, norite dalyvauti mokymuose apie žaidimų kūrimą arba pats juos  vesti kitiems? Rašykite Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia ?jungti Javaskript?, kad matytum?te tai . Tapkite “Žaidimų Inkubatoriaus” dalyviu ir kūrėju!

Daugiau informacijos apie Užupis Creative Cluster dienų renginių ciklą: www.ucc.lt
Registracija ir daugiau informacijos apie mokymų ciklą bei LT Game Jam Vilniuje ir Kaune:
http://ltgj2012.tagofjoy.lt/

Pranešimas žiniasklaidai

 


Susijusios naujienos:

 • Kada atsirado kompiuteriniai žaidimai? (2021-12-03)

  Kompiuteriniai (PC) žaidimai yra virtualios realybės rūšis, kuri akimirksniu gali sukurti daugybę skirtingų potyrių. Jame gali būti adrenalino, jaudulio, džiaugsmo, liūdesio ir net ekstazės laimėjus mūšį ar išsprendus dešimto lygio galvosūkį. Sunku patikėti, kad žaidimus, kaip kadaise, daugelis vis dar laiko vaikų veikla. Nepaisant to, kompiuterinių žaidimų istoriją galima atsekti daugiau nei 50 metų. Grįžkime į praeitį, kad suprastume šios pramogos kilmę ir raidą.

 • Viskas, ką privalo žinoti „Pokemon Go“ gerbėjai (2016-08-09)

  Pastaruoju metu nieko nebestebina miesto aikštėse ir parkuose susibūrę žmonės. Retas kuris su nuostaba nužvelgia gatve bėgiojančius paauglius su telefonu rankose — juk tai normalu — visi gaudo pokemonus! „Pokemon Go“ — žaidimas užvaldęs visą pasaulį ir savo populiarumu pralenkęs net tokius socialinius tinklus kaip „Facebook“, „Twitter“ ir „Instagram“.

 • Populiariausi 2016 metų kompiuteriniai žaidimai (2016-07-18)

  Kompiuteriniai žaidimai nuo amžių amžinųjų buvo ir yra vienas populiariausių laisvalaikio praleidimo būdų. Kiekvienais metais kompiuterinių žaidimų mėgėjai renka geriausius ir mėgstamiausius žaidimus, dalinasi mintimis ir įžvalgomis apie jų realizaciją ir tobulintinus dalykus. Šie metai taip pat nėra išskirtiniai.

 • „Minecraft“ keliasi į mokyklų klases (2016-01-21)

  Šią vasarą JAV programinės ir techninės įrangos gamintoja „Microsoft“ pristatys specialų populiariojo žaidimo „Minecraft“ leidimą, skirtą švietimui. „Minecraft: Education Edition“ leis moksleiviams bei studentams tobulinti savo kūrybiškumo, komandinio darbo bei problemų sprendimo įgūdžius 100 mln. žaidėjų pažįstamoje žaidimo aplinkoje.

 • Windows XP nepalaikys Call of Duty: Black Ops II (2012-09-07)

  Šiandien žaidimų leidėjai, Activision, patvirtino, kad pirmojo asmens šaudyklės, Call of Duty: Black Ops II, PC versija nebus palaikoma Windows XP operacinėje sistemoje. Kompanija oficialioje žaidimo internetinėje svetainėje pasidalino minimaliais PC reikalavimais šiam žaidimui.

  Ten parašyta, kad Call of Duty: Black Ops II veiks tik Windows Vista arba naujesnėse operacinėse sistemose. taip yra todėl, kad Windows XP nepalaiko DirectX11 grafinės tvarkyklės, kurią naudoja patobulintas Black Ops II grafinis varikliukas.


Komentarai

Reklaminis skydelis

Naudingos nuorodos

ManoIT.lt

Mūsų draugai

It naujienos

Deviceinformed