Vėl atidedamas Ghost Recon: Future Soldier išleidimas
Žaidimai
Pirmadienis, 16 Sausis 2012 00:44

Žaidimo Ghost Recon: Future Soldier kelias į šį pasaulį jau ir taip buvo ilgas, tačiau dabar jis dar prailgo. Vakar žaidimų leidėjai/kūrėjai Ubisoft pranešė, kad šios modernios taktinės šaudyklės išleidimo data nukeliama į 2012 metų gegužės 22 dieną, nors iš pradžių žaidimą buvo tikimasi išleisti kovo mėnesį.Deja, PC savininkams ši data gali ir negalioti. Tikėtina, kad Ghost Recon: Future Soldier PC versija bus išleista dar šiek tiek vėliau...

Uždelsimą Ubisoft paaiškina taip: „Keli papildomi mėnesiai padės kūrėjų komandai nudailinti žaidimą ir pristatyti jį tame pačiame meistriškumo lygyje, dėl kurio Ghost Recon šaudyklių serija ir yra garsi.“

Pirmą kartą apie Ghost Recon: Future Soldier kūrimą buvo užsiminta dar 2009 metais ir buvo žadama jį išleisti 2010-aisiais. Deja, po to žaidimo išleidimo data buvo nukelta 2010-ųjų pabaigai, vėliau 2011-ųjų pradžiai, dar vėliau – 2012-ųjų kovo mėnesiui ir t. t.

Ghost Recon: Future Soldier žaidimo pavadinimas kyla iš Future Soldier karinės programos, kurią vykdo JAV ir NATO karinės pajėgos. Programa stengiasi aprūpinti pėstininkus įvairiais aukštųjų technologijų įrenginiais ir bendravimo priemonėmis, kad karinės operacijos mūšio lauke būtų kuo efektyvesnės.

Šaltinis: 

 


Susijusios naujienos:

 • Kada atsirado kompiuteriniai žaidimai? (2021-12-03)

  Kompiuteriniai (PC) žaidimai yra virtualios realybės rūšis, kuri akimirksniu gali sukurti daugybę skirtingų potyrių. Jame gali būti adrenalino, jaudulio, džiaugsmo, liūdesio ir net ekstazės laimėjus mūšį ar išsprendus dešimto lygio galvosūkį. Sunku patikėti, kad žaidimus, kaip kadaise, daugelis vis dar laiko vaikų veikla. Nepaisant to, kompiuterinių žaidimų istoriją galima atsekti daugiau nei 50 metų. Grįžkime į praeitį, kad suprastume šios pramogos kilmę ir raidą.

 • Viskas, ką privalo žinoti „Pokemon Go“ gerbėjai (2016-08-09)

  Pastaruoju metu nieko nebestebina miesto aikštėse ir parkuose susibūrę žmonės. Retas kuris su nuostaba nužvelgia gatve bėgiojančius paauglius su telefonu rankose — juk tai normalu — visi gaudo pokemonus! „Pokemon Go“ — žaidimas užvaldęs visą pasaulį ir savo populiarumu pralenkęs net tokius socialinius tinklus kaip „Facebook“, „Twitter“ ir „Instagram“.

 • Populiariausi 2016 metų kompiuteriniai žaidimai (2016-07-18)

  Kompiuteriniai žaidimai nuo amžių amžinųjų buvo ir yra vienas populiariausių laisvalaikio praleidimo būdų. Kiekvienais metais kompiuterinių žaidimų mėgėjai renka geriausius ir mėgstamiausius žaidimus, dalinasi mintimis ir įžvalgomis apie jų realizaciją ir tobulintinus dalykus. Šie metai taip pat nėra išskirtiniai.

 • „Minecraft“ keliasi į mokyklų klases (2016-01-21)

  Šią vasarą JAV programinės ir techninės įrangos gamintoja „Microsoft“ pristatys specialų populiariojo žaidimo „Minecraft“ leidimą, skirtą švietimui. „Minecraft: Education Edition“ leis moksleiviams bei studentams tobulinti savo kūrybiškumo, komandinio darbo bei problemų sprendimo įgūdžius 100 mln. žaidėjų pažįstamoje žaidimo aplinkoje.

 • Windows XP nepalaikys Call of Duty: Black Ops II (2012-09-07)

  Šiandien žaidimų leidėjai, Activision, patvirtino, kad pirmojo asmens šaudyklės, Call of Duty: Black Ops II, PC versija nebus palaikoma Windows XP operacinėje sistemoje. Kompanija oficialioje žaidimo internetinėje svetainėje pasidalino minimaliais PC reikalavimais šiam žaidimui.

  Ten parašyta, kad Call of Duty: Black Ops II veiks tik Windows Vista arba naujesnėse operacinėse sistemose. taip yra todėl, kad Windows XP nepalaiko DirectX11 grafinės tvarkyklės, kurią naudoja patobulintas Black Ops II grafinis varikliukas.


Komentarai

Reklaminis skydelis

Naudingos nuorodos

ManoIT.ltMūsų draugai

It naujienos

Deviceinformed