Vėl atidedamas Ghost Recon: Future Soldier išleidimas
Žaidimai
Pirmadienis, 16 Sausis 2012 00:44

Žaidimo Ghost Recon: Future Soldier kelias į šį pasaulį jau ir taip buvo ilgas, tačiau dabar jis dar prailgo. Vakar žaidimų leidėjai/kūrėjai Ubisoft pranešė, kad šios modernios taktinės šaudyklės išleidimo data nukeliama į 2012 metų gegužės 22 dieną, nors iš pradžių žaidimą buvo tikimasi išleisti kovo mėnesį.Deja, PC savininkams ši data gali ir negalioti. Tikėtina, kad Ghost Recon: Future Soldier PC versija bus išleista dar šiek tiek vėliau...

Uždelsimą Ubisoft paaiškina taip: „Keli papildomi mėnesiai padės kūrėjų komandai nudailinti žaidimą ir pristatyti jį tame pačiame meistriškumo lygyje, dėl kurio Ghost Recon šaudyklių serija ir yra garsi.“

Pirmą kartą apie Ghost Recon: Future Soldier kūrimą buvo užsiminta dar 2009 metais ir buvo žadama jį išleisti 2010-aisiais. Deja, po to žaidimo išleidimo data buvo nukelta 2010-ųjų pabaigai, vėliau 2011-ųjų pradžiai, dar vėliau – 2012-ųjų kovo mėnesiui ir t. t.

Ghost Recon: Future Soldier žaidimo pavadinimas kyla iš Future Soldier karinės programos, kurią vykdo JAV ir NATO karinės pajėgos. Programa stengiasi aprūpinti pėstininkus įvairiais aukštųjų technologijų įrenginiais ir bendravimo priemonėmis, kad karinės operacijos mūšio lauke būtų kuo efektyvesnės.

Šaltinis: 

 


Susijusios naujienos:

 • Viskas, ką privalo žinoti „Pokemon Go“ gerbėjai (2016-08-09)

  Pastaruoju metu nieko nebestebina miesto aikštėse ir parkuose susibūrę žmonės. Retas kuris su nuostaba nužvelgia gatve bėgiojančius paauglius su telefonu rankose — juk tai normalu — visi gaudo pokemonus! „Pokemon Go“ — žaidimas užvaldęs visą pasaulį ir savo populiarumu pralenkęs net tokius socialinius tinklus kaip „Facebook“, „Twitter“ ir „Instagram“.

 • Populiariausi 2016 metų kompiuteriniai žaidimai (2016-07-18)

  Kompiuteriniai žaidimai nuo amžių amžinųjų buvo ir yra vienas populiariausių laisvalaikio praleidimo būdų. Kiekvienais metais kompiuterinių žaidimų mėgėjai renka geriausius ir mėgstamiausius žaidimus, dalinasi mintimis ir įžvalgomis apie jų realizaciją ir tobulintinus dalykus. Šie metai taip pat nėra išskirtiniai.

 • „Minecraft“ keliasi į mokyklų klases (2016-01-21)

  Šią vasarą JAV programinės ir techninės įrangos gamintoja „Microsoft“ pristatys specialų populiariojo žaidimo „Minecraft“ leidimą, skirtą švietimui. „Minecraft: Education Edition“ leis moksleiviams bei studentams tobulinti savo kūrybiškumo, komandinio darbo bei problemų sprendimo įgūdžius 100 mln. žaidėjų pažįstamoje žaidimo aplinkoje.

 • Vilniuje svečiuojasi žaidimų kūrėjai iš Seulo (2015-05-13)

  Šią savaitę į Vilnių atvyko svečiai iš Pietų Korėjos. Žaidimų kūrėjų kompanijos NOLGONG atstovai keliauja po Europą pristatydami naujausią premjerą – interaktyvų žaidimą „Being Faust – Enter Mephisto“, kurio scenarijus paremtas klasikiniu vokiečių literatūros kūriniu „Faustas“.

  Kompanija NOLGONG, kuriai vadovauja Peteris Lee, įkurta 2010 m. Jos tikslas – kurti žaidimus kasdienei mokyklų ir verslo aplinkai. Be komercinių projektų, sukurtų tarptautinių koncernų užsakymu, kompanijos NOLGONG veikla apima ir tokių literatūros kūrinių kaip „1984“, „Romeo ir Džiuljeta“ ar „Ana Karenina“ adaptacijas.

 • Nauja Epic Games studija Sietle dirbs su Unreal Engine 4 (2012-09-10)

  Gears of War kūrėjai, Epic Games, plečia savo veiklos sritį. Nauja, Sietle (JAV) atidaroma studija orientuosis tik į darbą, naudojant žaidimų varikliuką Unreal Engine 4. Taip pat kompanija savo naujai studijai ieško gabių IT specialistų.

  „Sietle įsikūrę daug pasaulinio lygio talentų, dėl to šį vieta yra labai patraukli mums vystyti Epic Games Vakarinio Kranto operacijas.“ sako Epic Games prezidentas Dr. Michael Capps. Pasak jo, senesnis studijos žaidimų varikliukas, Unreal Engine 3, nuo 2006-ųjų iki šiol veikia 9 žaidimų platformose, jo pagrindu sukurta daugiau nei 300 žaidimų. Tuo tarpu žinios apie Unreal Engine 4 pirmą kartą pasirodė šių metų pradžioje, tačiau pirmasis žaidimas, pilnai sukurtas naudojant šį varikliuką bus kitąmet pasirodysiantis Fortnite (viršuje nuotrauka iš žaidimo).


Reklaminis skydelis

Mūsų draugai

It naujienos

Deviceinformed