Audio-Video
Savadarbiu dvimetriniu fotoaparatu – nors ir pusės tinklinio aikštelės dydžio nuotraukos (video)
Audio-Video
Antradienis, 25 Spalis 2011 12:29

Darenas Semjuelsonas (Darren Samuelson) vos spėjo užfiksuoti paskutinį Manheteno kadrą, kai prie jo prisistatė policijos patrulių ekipažas. Vyras su savo tėvu darbavosi tuščiuose dokuose prie Hadsono upės, kai pareigūnams parūpo, kodėl jie kažkokiu keistu 1,5 metro aukščio ir beveik 2 metrų ilgio sustumiamu objektu taikosi tiesiai į Niujorko širdį. D. Semjuelsonui teko aiškintis, jog jis – ne teroristas, o turistas, ir tas keistas, įmantrus objektas jokio pavojaus nekelia, nes tai – unikalus savadarbis fotoaparatas, kuriuo galima fiksuoti didžiulius pribloškiančios raiškos kadrus.

 
LG sukūrė plazminį televizorių su lietimui jautriu ekranu
Audio-Video
Antradienis, 25 Spalis 2011 00:22

Viena pirmaujančių pasaulio plokščiaekranių televizorių, garso ir vaizdo technikos gamintojų „LG Electronics“ (LG) lapkričio mėnesį Lietuvoje pristatys „Pentouch TV“ plazminį televizorių (modelis „LG PZ850“) su lietimui jautriu ekranu. Interaktyvioms namų pramogoms skirtą bei kompiuterio funkcijas turintį televizorių galima prijungti prie interneto, o jo ekrane specialiu pieštuku piešti bei koreguoti dokumentus.

 
Fokusavimas po fotografavimo: jau galima užsisakyti neįprastas „Lytro“ kameras
Audio-Video
Pirmadienis, 24 Spalis 2011 12:56

Bendrovė „Lytro“ paskelbė priimanti užsakymus specialioms kameroms, kuriomis darytų nuotraukų fokusavimą galima atlikti jau po fotografavimo. Tiesa, kol kas tai atlikti galinti programinė įranga yra sukurta tik Macintosh kompiuteriams, tačiau kiek vėliau pasirodys ir Windows sistemai pritaikyta versija.

 
Žvilgsnis į Everesto viršukalnę – per interneto kamerą
Audio-Video
Ketvirtadienis, 20 Spalis 2011 16:27

Šiomis dienomis aukščiausiai pasaulio viršukalnei – Everestui – dėmesio tikrai netrūksta. Kalnas-milžinas yra tapęs dviejų svarbių projektų dalimi. Vienas jų vykdomas pasitelkus pažangiausią matavimo įrangą siekiant nustatyti tikslų šio kalno aukštį. O antrojo projekto metu mokslininkai atlieka nuolatinius oro sąlygų stebėjimus.

 
„Canon“ pristatė naują fotokamerą profesionalams
Audio-Video
Antradienis, 18 Spalis 2011 12:26

Bendrovė „Canon“ pranešė pristačiusi naujos kartos profesionalams skirtą skaitmeninį veidrodinį fotoaparatą EOS-1D X, kuriuo pradedama profesionalams skirtų EOS fotoaparatų 10-oji karta.

Gamintojų teigimu, šis fotoaparatas siūlo unikalų spartos, raiškos ir vaizdo kokybės derinį ir atitinka profesionalaus fotografo poreikius.

 
„nVidia“ pristatė naujos kartos 3D akinius
Audio-Video
Pirmadienis, 17 Spalis 2011 15:22

„nVidia“ paskelbė apie naują sistemą „LightBoost“, kuri, kaip tvirtinama, užtikrina dvigubai didesnį trimačių vaizdų ryškumą ir geresnį spalvų atkūrimą, palyginus su egzistuojančiais sprendimais.

Pirmuoju monitoriumi, gavusiu „LightBoost“ sertifikatą tapo „Asus“ gamybos VG278H modelis. 27 colių ekranas, kurio skiriamoji geba 1920 x 1080 vaizdo taškų („Full HD“ formatas) taip pat turi HDMI 1.4 ir „Dual-link DVI“ sąsajas.

 
„Sony“ neatšaukė svylančių „Bravios“ televizorių, siūlo nemokamus patikrinimus
Audio-Video
Penktadienis, 14 Spalis 2011 00:38

Kompanija „Sony“ nusprendė neatšaukti „Bravia“ serijos televizorių modelių, kurie dėl perkaitimo gali pradėti svilti. Vietoje to klientai gali nemokamai iškviesti specialistą, kuris patikrins, ar įrenginys yra techniškai tvarkingas.

 
"Sony Pictures" įsigijo teises į filmą apie Styvą Džobsą
Audio-Video
Trečiadienis, 12 Spalis 2011 19:20

Kompanija "Sony Pictures Entertainment" įsigijo teisę kurti filmą apie Styvą Džobsą. Filmas turės būti kuriamas remiantis oficialia biografine knyga apie buvusį "Apple" vadovą ir vieną šios kompanijos įkūrėjų.

 
Bjork stebina savo inovatyvumu: išleido albumą-aplikaciją
Audio-Video
Trečiadienis, 12 Spalis 2011 19:14

Atlikėja Bjork išleido pirmą albumą-aplikaciją. Jis vadinasi „Biophilia“ ir jį bus galima įsigyti „Apple“ aplikacijų parduotuvėje jau nuo antradienio, rašo CNN.

Šis albumas-aplikacija yra sudaryta iš žaidimų, vizualizacijų ir muzikos natų, kurios akomponuoja Bjork dainas. Kiekviena daina sukelia specifinę vizualinę ir garso patirtį, tai leidžia visai kitaip išgirsti muziką.

 
Atidedamas „Google TV“ skirto „Honeycomb“ atnaujinimo pasirodymas
Audio-Video
Antradienis, 11 Spalis 2011 15:04

Vasara jau seniai pasibaigė, o žadėtas „Google TV“ skirtas operacinės sistemos „Honeycomb“ („Android 3.x“) atnaujinimas vis dar neanonsuojamas. Kada gi jo laukti? „Google TV“ turiniu besirūpinančio padalinio direktoriaus Donago Omelio (Donagh O'Malley) teigimu, atnaujinimo pasirodymo laikas jau artėja.

Nors vėlavimo priežasties jis neįvardija, tačiau teigia, kad atnaujinimas pasirodys per artimiausias tris ar keturias savaites.

 
Skaitmeninė antžeminė televizija: Telecentras pagerino TV programų priėmimo sąlygas
Audio-Video
Antradienis, 11 Spalis 2011 14:14

Besirengdamas analoginės antžeminės televizijos išjungimui, Lietuvos radijo ir televizijos centras (Telecentras) didina skaitmeninės antžeminės televizijos (DVB-T) siuntimo stočių galias. Dvigubai galingesni siųstuvai pradėjo veikti Vilniuje ir Druskininkuose, naujus siųstuvus planuojama įrengti Šalčininkuose, Švėkšnoje (Šilutės r.) ir kitur.

 
<< Pradžia < Ankstesnis 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 Kitas > Paskutinis >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL

Komentarai

Reklaminis skydelis

Naudingos nuorodos

ManoIT.lt

Mūsų draugai

It naujienos

Deviceinformed