Audio-Video
Fotografijos entuziastai kviečiami išbandyti naują fotoaparatą „Fujifilm X10“
Audio-Video
Antradienis, 11 Spalis 2011 14:07

Šių metų IFA parodoje pristatytas ir iškart nemažo lietuvių susidomėjimo sulaukęs fotoaparatas „Fujifilm X10“ į Lietuvą atkeliavo tik praėjusią savaitę. Tai yra pirmasis Lietuvoje, tačiau dar tik bandomasis fotoaparato X10 modelis. „Fujifilm Lietuva “ kviečia išbandyti fotoaparatą „Fujifilm X10“ įmonės biure Vilniuje.

 
LG pristato naujos kartos 3D televizorių
Audio-Video
Antradienis, 11 Spalis 2011 13:27

„LG Electronics“ (LG) pristato 3D televizorių „LW980S“. Naujos kartos modelis viename stilingame ekrane sujungia pažangią technologiją „Cinema 3D“, funkciją „Smart TV“ ir NANO Full LED apšvietimą. Šios technologijos garantuoja 3D vaido kokybę bei platų namų pramogų pasirinkimą.

 
Holivudas rengiasi ekranizuoti knygą apie S. Jobso gyvenimą
Audio-Video
Antradienis, 11 Spalis 2011 00:07

Kino kompanija „Sony Pictures“ už septynženklę sumą ketina įsigyti žurnalo „Time„ vykdomojo redaktoriaus Walterio Isaacsono knygos „Steve Jobs“ ekranizavimo teises, pranešė „Guardian.co.uk“.

 
„Apple“ atpigino naujus „iPod nano“ ir „iPod touch“ grotuvus
Audio-Video
Trečiadienis, 05 Spalis 2011 11:24

Bendrovė „Apple“ pristatė naujus savo muzikos grotuvų „iPod nano“ ir „iPod touch“ modelius.

Pasak bendrovės viceprezidento Philo Schillerio, naujieji grotuvų modeliai išsiskirs patogesne vartotojo sąsaja, piktogramos bus vaizduojamos liniuotės pavidalo  juostoje, kurią bus galima „persukinėti" pirštu. Naujuosius „iPod touch“ valdys operacinė sistema „iOS 5“.

 
„Microsoft“ nebegamins „Zune“ muzikos grotuvų
Audio-Video
Antradienis, 04 Spalis 2011 18:08

Kompanija „Microsoft“ paskelbė, kad nebegamins muzikos grotuvų „Zune“, kurie taip ir neįsitvirtino rinkoje.

Trumpame pranešime „Zune“ svetainėje rašoma, kad kompanija visas pastangas dės į išmaniuosius telefonus su „Windows Phone“ operacine sistema, kurie taps pagrindine muzikos ir vaizdo įrašų platforma.

 
Skaitmeninę televiziją įprastu antžeminiu būdu ir toliau bus galima žiūrėti visoje Lietuvoje
Audio-Video
Antradienis, 04 Spalis 2011 17:43

Skaitmeninę televiziją daugumai įprastu antžeminiu būdu (priimant TV signalus antenomis) bus galima žiūrėti ir po 2012 m. spalio 29-osios, kai bus išjungta analoginė antžeminė televizija. AB Lietuvos radijo ir televizijos centras (Telecentras) informuoja, kad bendrovės tinklais siunčiamos skaitmeninės televizijos programos jau dabar yra prieinamos daugiau nei 90 proc. šalies gyventojų.

 
Žiniasklaida: „Apple“ muzikos parduotuvė veiks ir Lietuvoje
Audio-Video
Trečiadienis, 28 Rugsėjis 2011 15:01

Internetinė „Apple“ muzikos parduotuvė „iTunes Music Store“ (iTMS) nuo kito mėnesio gali pradėti veikti dešimtyje naujų ES narių, skelbia „Rzeczpospolita“.

Šiuo metu „App Store“ yra pasiekiama 27 ES narėse, tačiau dėl licencijos apribojimų tik 12 iš jų veikia iTMS. Šiuo metu iTMS pasiekiama 24 pasaulio valstybėse. Pranešime teigiama, kad Lenkija, Čekija ir Vengrija pateks tarp naujųjų paslaugos vartotojų.

 
IQTV – interaktyvių TV paslaugų paketas
Audio-Video
Trečiadienis, 28 Rugsėjis 2011 14:50

UAB „Penkių kontinentų komunikacijų centras“ pristato naują vardą – interaktyvių TV paslaugų paketą IQTV (ankstesnis pavadinimas „Penki TV“), kurio privalumais gali mėgautis visi šviesolaidinio „Skynet“ tinklo klientai.

IQTV logotipas susideda iš dviejų dalių – grafinio ženklo ir pavadinimo.

 
Vokiškas akustinis „tankas“ – kovai su virtualėjančiu pasauliu (video)
Audio-Video
Pirmadienis, 26 Rugsėjis 2011 17:17

Berlyne (Vokietija) gyvenantis menininkas internetiniame aukcione įsigijo japonišką vikšrinį mini savivartį ir jį „apginklavo“ 4 tūkst. vatų „garso“ arsenalu. Savo kūrinį vokietis pavadino tanku „Panzer“ (taip buvo vadinami ir Antrojo pasaulinio karo metų vokiški tankai) bei nukreipė jį prieš… virtualėjantį pasaulį.

 
Pagamintas mažiausias pasaulyje skaitmeninis fotoaparatas
Audio-Video
Ketvirtadienis, 22 Rugsėjis 2011 12:48

Bendrovė „Hammacher Schlemmer" pristatė itin kompaktišką fotokamerą, kurią vadina mažiausia pasaulyje. Ji yra tokia maža, kad telpa ant piršto galo. Naujovė sveria apie 15 gramų, o korpuso kraštinių ilgis neviršija 25 mm, skelbia bendrovės atstovai.

 
LG Lietuvoje pristatė naujas „Smart TV“ programas
Audio-Video
Ketvirtadienis, 22 Rugsėjis 2011 08:43

„LG Electronics“ (LG) pranešė išmaniosios televizijos paslaugą „Smart TV“ Lietuvoje papildžiusi naujomis programomis.

Nuo šiol Lietuvos vartotojai galės naudotis daugeliu populiarių interneto programų ir paslaugų, tarp kurių – prieiga prie naujienų portalo „Delfi.lt“, interneto pokalbių programos „Skype“, vaizdo įrašų paieškos sistemos „YouTube“, socialinių tinklų „Facebook“ ir „Twitter“.

 
<< Pradžia < Ankstesnis 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 Kitas > Paskutinis >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL

Komentarai

Reklaminis skydelis

Naudingos nuorodos

ManoIT.lt

Mūsų draugai

It naujienos

Deviceinformed