Audio-Video
„Panasonic“ išleido net 8 naujus kompaktinius „Lumix“ fotoaparatus
Audio-Video
Ketvirtadienis, 13 Sausis 2011 16:08
„Panasonic“ pristatė savo naujienas fotografijos mėgėjams – net 8 naujus kompaktinius, „Lumix“ skaitmeninius fotoaparatus. Naujuose modeliuose įdiegtos išmaniosios funkcijos, palengvinančios fotografavimą įvairiomis sąlygomis ir padedančios išlaikyti kuo geriausią nuotraukų kokybę.

Naujieji 16,1 mln. taškų DMC-FS37 ir DMC-FS35 išsiskiria savo galingais, aukštos kokybės „Leica DC“ objektyvais su plačiomis iki 8 kartų vaizdo priartinimo optiškai galimybėmis.
 
„Sony“ šių metų CES parodoje pristatė išplėstą trimačio vaizdo įrenginių spektrą bei inovatyvius sprendimus su ryšio galimybėmis
Audio-Video
Pirmadienis, 10 Sausis 2011 19:41
„Sony Electronics“ Las Vegase, JAV vykstančioje elektronikos vartotojų parodoje (angl. Consumer Electronics Show, CES) pristatė novatoriškus gaminius ir paslaugas su ryšio galimybėmis bei išplėstą trimačio vaizdo gaminių spektrą. „Sony“ parodoje demonstruoja unikalų savo gebėjimą sujungti technologijas, įrenginius, turinį ir paslaugas, kurios vartotojams suteiktų aukščiausio lygio pramogų patirtį.
 
Nauja „Panasonic“ paslauga „Viera Connect“ leis prie TV jungti ir treniruoklius
Audio-Video
Pirmadienis, 10 Sausis 2011 19:23
„Panasonic Corporation“ pristatė naują internetinę paslaugą „Viera Connect“ savo „Viera“ serijos televizoriams. Ji bus pradėta teikti šių metų pavasarį. Kartu bus išleista ir 15 naujų „Viera“ TV modelių su 42-65 colių (atitinkamai 106 ir 165 cm) įstrižainių ekranais.
 
„Panasonic“ sukūrė naujas, 3D televizoriams skirtas LCD ekranų plokštes
Audio-Video
Pirmadienis, 10 Sausis 2011 19:20
„Panasonic Corporation“ sukūrė naujas, trimačio (3D) vaizdo televizoriams skirtas 32 ir 37 colių (80 ir 92,5 cm) įstrižainių „IPS Alpha“ skystųjų kristalų (LCD) plokštes su diodų (LED) foniniu apšvietimu. Jos pasižymi didžiausiu rinkoje vaizdo pateikimo greičiu, siekiančiu vos 2 milisekundes.
 
Televizijos programose prekių rodymas bus žymimas raide „P“
Audio-Video
Penktadienis, 07 Sausis 2011 13:05
Didžiosios komercinės televizijos, Lietuvos radijo ir televizijos asociacijos narės, susitarė nuo sausio mėnesio informuoti žiūrovus apie prekių rodymą savo sukurtose arba įsigytose vietinės gamybos programose, teigiama žiniasklaidai išplatintame pranešime spaudai.

Prekių rodymas – tai komerciniu audiovizualiniu pranešimu už užmokestį ar kitokį atlygį programoje aiškiai pateikiama informacija apie prekę, paslaugą ar prekių ženklą ir (ar) nuorodas į juos.
 
„Samsung“ pristato 3D „Blu-ray“ serijos grotuvus
Audio-Video
Penktadienis, 07 Sausis 2011 00:31
„Samsung Electronics“ pristato naujas pažangias funkcijas, įdiegtas „3D Blu-ray“ grotuvų serijoje. Šie modeliai suteikia galimybę į televizoriaus ekraną persikelti pasirinktą interneto turinį, parsisiųsti programėles, naudojant įdiegtą belaidžio „802.11n“ ryšio technologiją ir išmaniąsias „Blu-ray“ funkcijas.
 
Nauji kompaktiški „Samsung 2 View“ fotoaparatų modeliai
Audio-Video
Penktadienis, 07 Sausis 2011 00:30
Tarptautinėje parodoje CES 2011 „Samsung Electronics Co., Ltd“ pristatė tris kompaktiškas „2 View“ fotokameras. Naujose ST700, PL170 ir PL120 fotokamerose įdiegtas specialiųjų funkcijų rinkinys bei dviejų ekranų technologija, kuri leidžia be vargo fotografuoti autoportretus.
 
„Logitech“ ir „Intel“ bendro darbo rezultatas – iš laidų pančių išlaisvinta muzika
Audio-Video
Ketvirtadienis, 06 Sausis 2011 18:01
Namuose naudojamą muzikos grotuvą paversti belaide garso sistema dar niekada nebuvo taip paprasta – „Logitech“ pristatė adapterį „Logitech Wireless Speaker Adapter“, skirtą įrenginiams su „Intel Wi-Di“ (angl. Wireless Display) technologija. Technologija „Wi-Di“ suteikia galimybę akimirksniu perduoti garso signalą iš nešiojamojo kompiuterio į pasirinktus garsiakalbius ar muzikos sistemą per belaidį tinklo ryšį „Wi-Fi“. Daugelis didžiųjų nešiojamųjų kompiuterių gamintojų šią technologiją šiuo metu diegia į naujausius savo gaminius.
 
„Samsung“ pristato naujo dizaino išmaniųjų 3D LED televizorių seriją
Audio-Video
Ketvirtadienis, 06 Sausis 2011 17:59
Tarptautinėje parodoje CES 2011 „Samsung Electronics“ pristato naują LED televizorių seriją, atkuriančią geresnė kokybės dvimatį, trimatį, HD ir interneto turinio vaizdą. Naujieji „Samsung“ modeliai turės ypač siaurus rėmus. Taip bus matomas platesnis vaizdas, nors televizoriaus dydis išliks nepakitęs. Naujieji korpusai sukurti po išsamių tyrimų, pritaikius pažangias plokščiųjų ekranų gamybos ir signalo atkūrimo technologijas. Lietuvoje televizoriai turėtų pasirodyti balandžio mėnesį.
 
„Samsung“ pristato naują televizorių priedų seriją
Audio-Video
Ketvirtadienis, 06 Sausis 2011 17:57
Tarptautinėje parodoje CES 2011 „Samsung Electronics“ pristatė naują televizorių priedų liniją, kurią sudaro lengvi trimačiai LCD akiniai, belaidis kroviklis, skirtas nuotolinio valdymo pultams ir trimačiams akiniams įkrauti, nuotolinis valdymo pultas su lietimui jautriu ekranu bei „High-definition“ (HD) TV kamera.
 
„Samsung“ sukūrė 19 colių AMOLED ekraną
Audio-Video
Ketvirtadienis, 06 Sausis 2011 10:10
AMOLED ekranų kūrimo lyderė, Pietų Korėjos bendrovė „Samsung“, paskelbė apie ketinimus gaminti permatomus AMOLED ekranus. Pirmieji jų prototipai bus pademonstruoti parodoje „CES 2011“. Ekranai bus naudojami televizoriuose, o vėliau ir kompiuterių monitoriuose.
 
<< Pradžia < Ankstesnis 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 Kitas > Paskutinis >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL

Komentarai

Reklaminis skydelis

Naudingos nuorodos

ManoIT.ltMūsų draugai

It naujienos

Deviceinformed