Audio-Video
Naujos „Philips“ audio sistemos
Audio-Video
Penktadienis, 10 Rugsėjis 2010 12:03
Philips pristatė naujas hi-fi audio sistemas MCi900 and MCD900 su papildomu SoundSphere garso moduliu.

Visa audio sistema pumpuoja 100W RMS garsą, ir nors čia nėra Blu-ray grotuvo sistema turi galimybę atkurti CD ir DVD diskus.
 
„Google TV“ pasirodys jau šį rudenį
Audio-Video
Ketvirtadienis, 09 Rugsėjis 2010 10:53
Vykstančioje „IFA Technology“ parodoje Berlyne, „Google“ pranešė, jog jau šį rudenį JAV vartotojai galės naudotis internetine „Google TV“ - likusį pasaulį ši paslauga pasieks kitąmet.

Eric Schmidt, „Google“ vykdomasis direktorius, patvirtino, jog JAV piliečiai galės prisijungti prie interneto nemokamai per savo televizorių. Viskas ko reikės, tai suderinamumo televizoriaus ir interneto. „Sony“ jau sutiko integruoti „Google TV“ į gaminamus televizorius, tokią galimybę jau svarsto „Samsung“ ir kiti gamintojai.
 
„Sony“ pristatė pirmąjį HD televizorių su „Google TV“
Audio-Video
Pirmadienis, 06 Rugsėjis 2010 15:17
Bendrovė „Sony“ Berlyne vykstančioje buitinės elektronikos parodoje parodoje „IFA 2010“ pristatė pirmąjį savo „Full HD“ raiškos televizorių, suderinamą su „Google TV“ platforma, pranešė „Engadget.com“.
 
„Philips“ 2013 m. pagamins 3D vaizdo televizorių be akinių
Audio-Video
Penktadienis, 03 Rugsėjis 2010 20:33
Berlyne prasidėjusioje buitinės elektronikos parodoje „IFA 2010“ bendrovė „Philips“ demonstruoja veikiantį 3D vaizdo televizoriaus, į kurį žiūrėti galima be specialių erdvinį vaizdą sukuriančių akinių, prototipą, pranešė „Techradar.com“.
 
„Canon“ pristatė naują projektorių profesionalams
Audio-Video
Penktadienis, 03 Rugsėjis 2010 11:07
Bendrovė „Canon“ pranešė pateikusi rinkai savo šviesiausią projektorių ir siekianti įsitvirtinti profesionalų garso ir vaizdo įrangos rinkoje.

7 000 liumenų šviesumo projektorius „LV-7590“ gali rodyti iki 813 x 610 cm (400 colių įstrižainės) vaizdą, tad puikiai tinka įrengti didelėse salėse. Dėl pagerinto 1 800 : 1 kontrasto santykio ir naujo spalvų kontrolės įtaiso gaunamos ryškios vaizdo detalės ir gyvybingos spalvos. „LV-7590“ tiekiamas be objektyvo ir dera su penkiais pasirinktiniais keičiamais objektyvais, todėl yra itin universalus ir tinka naudoti bet kokioje aplinkoje, teigiama bendrovės pranešime.
 
„Panasonic“ IFA parodoje demonstruos „Full HD 3D“ vaizdo technologijas
Audio-Video
Penktadienis, 03 Rugsėjis 2010 11:03
„Panasonic“ IFA parodoje Berlyne išskleis visą savo 3D vaizdo technologijų arsenalą ir pasiūlys išbaigtus šios srities sprendimus. Tai bus įtaisai nuo vartotojiškų 3D vaizdo kamerų, profesionalių 3D vaizdo kūrimo įrenginių, iki naujų 3D vaizdo televizorių (apie tai plačiau – atskirame pranešime spaudai), „Blu-ray“ diskų leistuvų ir „Blu-ray Disc“ namų kino sistemų.
 
LG pristato „Smart TV“
Audio-Video
Ketvirtadienis, 02 Rugsėjis 2010 10:03
Viena iš pirmaujančių pasaulio plokščiaekranių televizorių, garso ir vaizdo technikos gamintojų „LG Electronics“ (LG) pristato televizoriams skirtą technologiją „Smart TV“, suteikiančią itin paprastą prisijungimą prie pramogų turinio internete. Naujoji technologija bus pristatyta Berlyne vyksiančioje „IFA 2010“ parodoje.
 
„Penki TV“ žiūrovams – 90 TV kanalų ir daugybė interaktyvių pramogų TV ekrane
Audio-Video
Ketvirtadienis, 02 Rugsėjis 2010 09:56
Interaktyvioji IP televizija „Penki TV“ nuo š. m. rugsėjo 1 dienos savo žiūrovams siūlo net 90 kanalų. Pagrindinis nemokamų kanalų rinkinys, kurį nuo šiol sudaro net 70 kanalų (daugiausia Lietuvoje), papildytas dar trimis naujais TV kanalais: „Belarus TV“, pirmuoju lietuvišku HD kanalu „Kobra TV“ ir itin lauktu „NTV Mir“.
 
„Canon“ pristatė naujas vaizdo kameras profesionalams
Audio-Video
Bendrovė „Canon“ pranešė papildžiusi savo profesionalų vaizdo kamerų seriją XF pristatydama „XF105“ ir „XF100“ – mažiausius modelius su galimybe fiksuoti pilnos HD raiškos MPEG-2 formato įrašus. Prekyboje naujosios kameros pasirodys 2011 metų sausį, teigiama bendrovės pranešime.
 
Dvi naujos „Logitech“ kolonėlės nešiojamųjų kompiuterių garso standartą pakylėja į aukštesnį lygį
Audio-Video
Trečiadienis, 01 Rugsėjis 2010 13:21
Nešiojamieji kompiuteriai gerokai pakeitė pramogavimo būdą ir įpročius, tačiau jų garso galimybės nespėjo tobulėti taip greitai, kaip kitos jų ypatybės. Siekdama ištaisyti šį trūkumą, „Logitech“ pristato dviejų tipų kolonėles nešiojamiesiems kompiuteriams: „Logitech Wireless Speaker Z515“ ir „Logitech Laptop Speaker Z305“. Nesvarbu, ar jūsų kompiuteryje veikia „Mac“, ar „Windows“ operacinė sistema – kolonėlės „Logitech Wireless Speaker Z515“ leis be laidų mėgautis nepriekaištingu garsu iš nešiojamojo kompiuterio, planšetinio kompiuterio „iPad“ ar telefono „iPhone“, o kompaktiškosios kolonėlės „Logitech Laptop Speaker Z305“ užpildys patalpą garsu.
 
„Panasonic“ IFA parodoje pristatys 3D vaizdo naujoves
Audio-Video
„Panasonic“ Berlyne rugsėjo 3-8 dienomis vyksiančioje Europoje buities elektronikos parodoje IFA žada pristatyti naujus dvimačio (2D) bei trimačio (3D) vaizdo gaminius, skirtus aukščiausio lygio pramogoms.
 
<< Pradžia < Ankstesnis 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 Kitas > Paskutinis >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL

Komentarai

Reklaminis skydelis

Naudingos nuorodos

ManoIT.lt

Mūsų draugai

It naujienos

Deviceinformed