Audio-Video
„Panasonic“ pristatė pirmą plataus vartojimo 3D vaizdo kamerą
Audio-Video
Pirmadienis, 02 Rugpjūtis 2010 13:35

Prieš metus sukūrusi profesionalią 3D sistemos vaizdo kamerą „Panasonic“ žengia dar vieną žingsnį 3D srityje ir pristato pirmą pasaulyje* plataus vartojimo  3D nešiojamą vaizdo kamerą HDC-SDT750, leidžiančią įrašinėti 3D vaizdus kiekvienam, tiesiog prijungus 3D konvertavimo lęšį.

 
„Samsung“ ruošia kišeninę „Full HD“ vaizdo kamerą
Audio-Video
Ketvirtadienis, 29 Liepa 2010 10:14
Bendrovė „Samsung“ JAV anonsavo kišeninę videokamerą HMX-E10 su iki 270 laipsnių kampu pasukamu objektyvu.

Ji turi 8 MP raiškos vaizdo daviklį,2,7 colių (6,75 cm) įstrižainės sensorinį ekraną, ištraukiamą USB lizdą, HDMI jungtį, „microSD“ kortelių lizdą.
 
Ruošiamasi apmokestinti TV internetu žiūrinčius britus
Audio-Video
Trečiadienis, 28 Liepa 2010 08:58
D. Britanijos interneto vartotojams, žiūrintiems TV programas internetu, nuo kitų metų gali tekti už tai susimokėti, pranešė dienraštis „Daily Mail“.

Šiuo metu šalies gyventojai, neturintys televizoriaus, tačiau žiūrintys TV programas naudodamiesi BBC „iPlayer“ ar kitomis panašiomis interneto paslaugomis, neturi mokėti kasmetinio 145,50 svarų mokesčio, teigiama pranešime. Tačiau D. Britanijos valstybės sekretorius Jeremy Huntas užsiminė, kad tokia išimtis turi būti panaikinta.
 
Latvija ragina Lietuvą greičiau pereiti prie skaitmeninės televizijos
Audio-Video
Trečiadienis, 28 Liepa 2010 08:48
Latvijos pareigūnai ragina kuo greičiau tokį žingsnį žengti ir Lietuvos Vyriausybę.

Tik siūlo eiti pigesniu keliu – skaitmenizavimo procesą patikėti keliems operatoriams, o ne vienam, kaip Latvijoje.
 
Dvi naujos LG namų kino sistemos
Audio-Video
Penktadienis, 23 Liepa 2010 09:41
„LG Electronics“ (LG)  pranešė Lietuvoje pristačiusi dvi naujas namų kino sistemas – „HT805TH“ ir „HT805PH“.

Namų kino sistema „LG HT805TH“ suderinama su pilnos raiškos „Full HD“ 1080p vaizdo standartu, suteikiančiu maksimalią vaizdo ir 5.1 erdvinio garso kokybę. Tam pasitarnauja ir „Virtual Sound Matrix“ (VSM+) technologija, pagerinanti garso sklidimą patalpoje, perteikianti natūralų skambesį, teigiama LG pranešime.
 
„Canon“ pagamino naują pilnos HD raiškos vaizdo kamerą
Audio-Video
Penktadienis, 16 Liepa 2010 09:15
Bendrovė „Canon“ pristatė naują pilnos HD raiškos vaizdo kamerą „LEGRIA HF M32“. Šis vaizdo kameros modelis išplečia „LEGRIA HF M“ seriją iki keturių įrenginių ir suteikia 64 GB talpos vidinę atmintinę bei galimybę naudoti SDXC tipo atminties korteles, sakoma bendrovės pranešime.
 
„Logitech“ išleido naujos kartos erdvinio garso garsiakalbius
Audio-Video
Ketvirtadienis, 15 Liepa 2010 14:18
Galingas, 5.1 kanalų erdvinis garsas muzikai, filmams ir žaidimams bei galimybė prijungti kone bet kurį namų pramogų įrenginį, grotuvą, kompiuterį – šiais bruožais pasižymi naujos kartos „Logitech Surround Sound Speakers Z606“ garsiakalbiai.
 
„Samsung“ sukūrė pirmąjį pasaulyje vaizdo projektorių su įdiegta RGB LED technologija
Audio-Video
Trečiadienis, 14 Liepa 2010 14:40
„Samsung Electronics“ sukūrė pirmąjį pasaulyje RGB LED vaizdo projektorių (SP-F10M), kurio skleidžiamos šviesos srautas siekia 1000 liumenų. Šis projektorius turi įdiegtą LED šviesos šaltinį, kuris naudodamas „Eco“ režimą efektyviai veikia 50 tūkst. valandų. Tai 17 kartų ilgiau nei naudojant įprastos konstrukcijos vaizdo projektorius, be to, taip mažiau kenkiama aplinkai.
 
Sukurta pirmoji mėgėjiška videokamera su keičiama optika (video)
Audio-Video
Trečiadienis, 14 Liepa 2010 11:04
Bendrovė „Sony“ anonsavo savo sukurtą pirmąją pasaulyje mėgėjišką vaizdo kamerą su keičiamais objektyvais „Handycam NEX-VG10“, siūlysiančią „kinematografinę kokybę“.

Objektyvams prijungti naudojama „E-mount“ tvirtinimo sistema, kartu su šia vaizdo kamera bus komplektuojamas optikos rinkinys, kuriame bus ir 11 kartų didinantis transfokatorius, teigiama bendrovės pranešime.
 
Stereoskopinis vaizdas pavojingas sveikatai
Audio-Video
Antradienis, 13 Liepa 2010 09:14
3D technologija vis plačiau naudojama įvairiuose gyvenimo sferose. Tačiau ji pasirodė ne tik naudinga, bet ir žalinga kai kuriems žmonėms. „CrunchGear“ duomenimis, daugelis buitinės elektronikos gamintojų jau susimąsto apie stereoskopinio vaizdo saugumą. Buvo nustatyta, kad nėščiosioms, pagyvenusiems ir nuo alkoholio apsvaigusiems žmonėms 3D vaizdų peržiūra draudžiama. Apie tai jau anksčiau skelbė bendrovės „Samsung“ atstovai.
 
Europoje jau parduota 25 tūkst. 3D televizorių
Audio-Video
Ketvirtadienis, 01 Liepa 2010 17:20

Iki birželio pradžios Europos šalyse buvo parduota 25 tūkstančiai erdvinio vaizdo (3D) televizorių, pranešė rinkos tyrimų bendrovė „GfK“.

Maždaug tiek pat 3D televizorių nuo šių metų kovo iki birželio vidurio Pietų Korėjoje pardavė bendrovė „Samsung“. Šios bendrovės televizoriai rinkai buvo pateikti šių metų vasarį. „Samsung“ prognozavo, kad iki birželio visame pasaulyje bus parduota apie 600 000 tokių televizorių.

 
Naujos „Logitech“ ausinės pasižymi krištolinio aiškumo garsu
Audio-Video
Ketvirtadienis, 01 Liepa 2010 17:09
„Logitech“ šiandien pristatė naujas ausines, kurios praturtins pokalbius internetu, muzikos klausymąsi ir filmus itin aiškiu garsu. „Logitech USB Headset H530“ ir „Logitech Laptop Headset H555“ palaiko „Skype“ sukurtą labai plataus diapazono garso technologiją, todėl kalbantis per internetą su žmogumi, kuris yra už tūkstančių kilometrų, šios ausinės padeda sukurti įspūdį, tarsi pokalbis vyktų tame pačiame kambaryje.
 
„Kanų liūtų“ reklamos festivalyje – „Toyota“ triumfas (video)
Audio-Video
Pirmadienis, 28 Birželis 2010 13:55

Tarptautiniame „Kanų liūtų“ festivalyje dizaino kategorijoje nugalėjo agentūra „Happiness Brussels“.

Ji kūrė automobilio „Toyota IQ“ reklaminę kampaniją. Joje reklamos specialistai stengėsi atspindėti automobilio manevringumą, ir „aukštą intelektą“. Šių automobilio savybių dėka reklamos gamintojams pavyko sukurti pirmojo automobilinio šrifto idėją. Abėcėlės raidžių dizainą vikrus automobilis atkartoja idealiai.

 
Televizija „Skaitmeninė Gala" - pirmieji įspūdžiai
Audio-Video
Pirmadienis, 28 Birželis 2010 13:38
"Tradicinė" analoginė televizija pamažu grimzta į praeitį. Jau beveik prieš du metus Lietuvoje buvo priimtas nutarimas, jog visiškas perėjimas prie skaitmeninių TV transliacijų įvyks iki 2012 metų spalio 29 dienos, tačiau jau šiandien rinkoje yra nemažas TV priedėlių, palaikančių skaitmenines transliacijas, pasirinkimas. Vienas tokių įrenginių yra TEO platinamas televizijos „Skaitmeninė Gala“ įrangos komplektas PLIUS, kurį išbandyti teko ir mūsų kolektyvui.
 
Mokslininkai sukūrė „dieviškosios dalelės“ garsą
Audio-Video
Pirmadienis, 28 Birželis 2010 12:03
Mokslininkai imitavo garsus, kuriuos skleistų subatominės dalelės, tokios kaip Higgso bozonas, jei jos būtų sukurtos Didžiajame hadronų greitintuve.

Taip siekiama suteikti galimybę CERN fizikams „perklausyti duomenis“ ir iš jų išskirti Higgso bozoną, jei ir kuomet jis galiausiai bus aptiktas, praneša BBC.
 
Mokslininkai įrašė Saulės muziką
Audio-Video
Antradienis, 22 Birželis 2010 10:06
Mokslininkai ne tik nustatė, kad Saulė kuria savo muziką, bet sugebėjo ir ją įrašyti, praneša „The Daily Telegraph“.

Sheffieldo universiteto (Didžioji Britanija) astronomams pirmiesiems pavyko įrašyti Saulės atmosferos magnetinio lauko sukurtą muziką. Pasak mokslininkų, milžiniškos magnetinės vijos, kurios matomos išoriniame Saulės atmosferos sluoksnyje, kartais vibruoja kaip muzikinio
instrumento stygos, o kartais muzika kuriama pasitelkiant garso bangas, kaip pučiamajame instrumente.
 
„Samsung“ išleido naują didelio formato LED ekraną reklamoms
Audio-Video
Pirmadienis, 21 Birželis 2010 10:38
Kompanija „Samsung Electronics“ išleido pirmąjį pasaulyje EX serijos ploną plačiaformatį ekraną su LED apšvietimo technologija, skirtą reklamoms demonstruoti. Jo korpusas net iki 40 proc. lengvesnis nei kitų tokio paties dydžio informacinių ekranų. O vertinant elektros energijos sąnaudas, išvaizdą, vaizdo kokybę ir efektyvumą, šis LED ekranas yra gerokai pranašesnis už įprastus LCD.
 
<< Pradžia < Ankstesnis 21 22 23 24 25 26 27 28 29 Kitas > Paskutinis >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL

Komentarai

Reklaminis skydelis

Naudingos nuorodos

ManoIT.ltMūsų draugai

It naujienos

Deviceinformed