Iki 2014-ųjų gali padvigubėti „Apple“ turimų grynųjų pinigų skaičius
E-verslas
Pirmadienis, 16 Sausis 2012 00:50

Regis, jog amerikiečių technologijų gigantė „Apple“ sparčiu žingsniu artėja link to, jog kompanijos turimų grynųjų pinigų skaičius padvigubėtų, rašo portalas Mashable.com. Kupertine, Kalifornijoje, įsikūrusi kompanija didžiąją dalį savo pinigų laiko ne JAV, o už Atlanto įsikūrusių bankų sąskaitose.

Net 54 iš 85 milijardų JAV dolerių laikoma ne JAV bankuose. Tikimasi, jog kompanijos turimų grynųjų pinigų skaičius iki 2014-ųjų pakils nuo 85 iki 150 mlrd. JAV dolerių - beveik dvigubai.Pasak investicijas tyrinėjančios svetainės SeekingAlpha.com, „Apple“ didžiąją dalį savo pinigų laiko už Atlanto dėl to, jog čia vyksta dažnos investicijos.

Dar viena priežastis - dideli mokesčiai. Norėdama perkelti visus savo pinigus į sąskaitas JAV, kompanija turėtų valstybės institucijoms sumokėti didelius mokesčius.

Įdomus faktas tas, jog „Apple“ šiuo metu turi daugiau grynųjų pinigų nei JAV vyriausybė. Naujausi JAV Iždo departamento duomenys rodo, kad valstybės sąskaitoje yra 73,7 mlrd. dolerių (apie 177 mlrd. litų) balansas.

Šaltinis: 

 


Susijusios naujienos:

 • Kriptovaliutos kas tai? (2021-12-02)

  Kriptovaliuta paprastai apibrėžiama kaip virtuali valiuta, kurioje yra šiek tiek elektroninių pinigų. Valiutos dar vadinamos skaitmenine valiuta. Pastaruoju metu viešose vietose dažnai girdimas terminas „kriptovaliuta“. Visai kaip paslaptingas su ja susijęs žodynas „kasyba“, „blockchain“ ir pan. Diskusija internete dar nesibaigė: ilgainiui ateis diena, kai kriptovaliutų entuziastai tikės galintys pakeisti įprastas valiutas, o skeptikai mano, kad tai tik diena, kai sprogs burbulas.

 • Kaip pradėti prekybą internetu? (2021-01-12)

  Prekyba internetu Lietuvoje šiuo metu išgyvena pakilimo laikotarpį – kai dėl pandemijos teko užsidaryti didžiajai daliai fizinių parduotuvių, daugelis verslininkų nutarė persikelti į virtualią erdvę. Tuo pačiu tai tapo puikia galimybe ir tiems, kurie dar tik svajojo apie nuosavą verslą – jei tokių norų turite ir Jūs, dalinamės patarimais, kurie užtikrins efektyvų startą.

 • Apatiniai internetu – galimybė greitai rasti tai, ko reikia (2019-03-21)

  Šiais laikais pirkimas internetu yra ne tik patraukli galimybė, tačiau net ir būtinybė, kadangi pirkdamas internetu gausite kur kas daugiau privalumų nei kad užsukęs į įprastus prekybos centrus.

 • Planuojami viešieji pirkimai 2019 – kaip IT sprendimai palengviną jų paiešką? (2019-01-16)

  Kiekvienais metais iki kovo 15 d. viešosios perkančiosios organizacijos turi paviešinti savo planuojamus pirkimus. Tai yra išankstinė informacija apie tai, ką, kurį ketvirtį ir už kiek jos planuoja pirkti metų bėgyje. Pasikeitus viešųjų pirkimų įstatymui, beveik neliko išankstinių techninių specifikacijų, todėl planuojami pirkimai tapo vieninteliu būdu sužinoti apie pirkimus anksčiau. 2019 metų planus  organizacijos jau pradėjo skelbti.

   

   

   

 • Ką reiktų žinoti pieš perkant suvirinimo įranga internetu (2019-01-10)

  Kiekvienas geras suvirintojas ne nuomoja, tačiau turi nuosavą įrangą, kuri padeda be jokio vargo ir labai greitai atlikti net ir pačius sudėtingiausius suvirinimo darbus. Šiais laikais įranga labai moderni, padeda sutaupyti daug laiko, juolab, nekenkia žmogui, tad vietoj nuomos arba kitų žmonių paslaugų – verta įsigyti nuosavą ir pačiam atlikti suvirinimo darbus. Tiesa, interveriniai suvirinimo aparatai labai skirtingi, tad kartais rasti Jums labiausiai tinkamą gali būti gana sudėtinga. Žinoma, pasitarus su profesionalu paieškos bus kur kas paprastesnės, tad naudotis kitų žmonių patirtimi tikrai verta ir labai naudinga.


Komentarai

Reklaminis skydelis

Naudingos nuorodos

ManoIT.lt

Mūsų draugai

It naujienos

Deviceinformed