Oficialiai atidaryta Lietuvos verslo atstovybė JAV Silicio slėnyje
E-verslas
Trečiadienis, 15 Vasaris 2012 16:26

JAV vakarų pakrantės naujų informacinių technologijų įmonių kūrimosi lopšyje San Franciske ir Silicio slėnyje oficialiai atidaryta Lietuvos verslo atstovybė.

„San Franciskas ir šalia jo įsikūręs Silicio slėnis – unikali vieta, kur susijungia universitetai, mokslo centrai, kur gimsta naujos idėjos, verslai ir įmonės labai inovatyviose srityse – IT, biomedicinos, biochemijos, mechanikos ir panašiai. “, – atidarydamas Lietuvos atstovybę sakė ūkio ministras Rimantas Žylius.

„Šioje rinkoje ir aplinkoje norime ir turime save intelektualiai ir labai kūrybingai pristatyti. Tam matome didelį poreikį ir potencialą. Būtent todėl čia ir įsikūrėLietuvos atstovybė. Mes tikime savo veiklos šioje srityje sėkme. Siekiame ne tik pristatyti Lietuvos investicinę aplinką, kuriamus mokslo slėnius bei ekonominės plėtros zonas, bet ir iš JAV naujų besikuriančių įmonių išgirsti kokios verslo ekosistemos ir aplinkos tikimasi Lietuvoje. Į tai badysime atsižvelgti, kalbėdami su investuotojais bei inovatyvių technologijų įmonėmis, kurios ketina plėstis ar kurtis Lietuvoje", – sakė ūkio ministras.

Lietuvai Silicio slėnyje atstovaus JAV konsultacinė įmonė „NoahMamet&Associates LLC“. Lietuvos verslininkai, norintys sužinoti savo galimybes verslą pristatyti JAV rinkai, pirmiausia turėtų kreiptis į VšĮ „Versli Lietuva“.

Šaltinis: 

 


Susijusios naujienos:

 • Kriptovaliutos kas tai? (2021-12-02)

  Kriptovaliuta paprastai apibrėžiama kaip virtuali valiuta, kurioje yra šiek tiek elektroninių pinigų. Valiutos dar vadinamos skaitmenine valiuta. Pastaruoju metu viešose vietose dažnai girdimas terminas „kriptovaliuta“. Visai kaip paslaptingas su ja susijęs žodynas „kasyba“, „blockchain“ ir pan. Diskusija internete dar nesibaigė: ilgainiui ateis diena, kai kriptovaliutų entuziastai tikės galintys pakeisti įprastas valiutas, o skeptikai mano, kad tai tik diena, kai sprogs burbulas.

 • Kaip pradėti prekybą internetu? (2021-01-12)

  Prekyba internetu Lietuvoje šiuo metu išgyvena pakilimo laikotarpį – kai dėl pandemijos teko užsidaryti didžiajai daliai fizinių parduotuvių, daugelis verslininkų nutarė persikelti į virtualią erdvę. Tuo pačiu tai tapo puikia galimybe ir tiems, kurie dar tik svajojo apie nuosavą verslą – jei tokių norų turite ir Jūs, dalinamės patarimais, kurie užtikrins efektyvų startą.

 • Apatiniai internetu – galimybė greitai rasti tai, ko reikia (2019-03-21)

  Šiais laikais pirkimas internetu yra ne tik patraukli galimybė, tačiau net ir būtinybė, kadangi pirkdamas internetu gausite kur kas daugiau privalumų nei kad užsukęs į įprastus prekybos centrus.

 • Planuojami viešieji pirkimai 2019 – kaip IT sprendimai palengviną jų paiešką? (2019-01-16)

  Kiekvienais metais iki kovo 15 d. viešosios perkančiosios organizacijos turi paviešinti savo planuojamus pirkimus. Tai yra išankstinė informacija apie tai, ką, kurį ketvirtį ir už kiek jos planuoja pirkti metų bėgyje. Pasikeitus viešųjų pirkimų įstatymui, beveik neliko išankstinių techninių specifikacijų, todėl planuojami pirkimai tapo vieninteliu būdu sužinoti apie pirkimus anksčiau. 2019 metų planus  organizacijos jau pradėjo skelbti.

   

   

   

 • Ką reiktų žinoti pieš perkant suvirinimo įranga internetu (2019-01-10)

  Kiekvienas geras suvirintojas ne nuomoja, tačiau turi nuosavą įrangą, kuri padeda be jokio vargo ir labai greitai atlikti net ir pačius sudėtingiausius suvirinimo darbus. Šiais laikais įranga labai moderni, padeda sutaupyti daug laiko, juolab, nekenkia žmogui, tad vietoj nuomos arba kitų žmonių paslaugų – verta įsigyti nuosavą ir pačiam atlikti suvirinimo darbus. Tiesa, interveriniai suvirinimo aparatai labai skirtingi, tad kartais rasti Jums labiausiai tinkamą gali būti gana sudėtinga. Žinoma, pasitarus su profesionalu paieškos bus kur kas paprastesnės, tad naudotis kitų žmonių patirtimi tikrai verta ir labai naudinga.


Komentarai

Reklaminis skydelis

Naudingos nuorodos

ManoIT.lt

Mūsų draugai

It naujienos

Deviceinformed