"Microsoft" kursų treneris ves seminarą apie internetinę rinkodarą Lietuvoje
E-verslas
Antradienis, 31 kovas 2009 13:12
Š. m. balandžio 23 d. Vilniuje lankysis ir seminarą Lietuvos rinkodaros specialistams ves "Microsoft" skaitmeninės rinkodaros kursų treneris Nick Baggott iš D. Britanijos. Seminarą pristato konferencijų ir vidinių mokymų organizatorius "Best Marketing".
Skaitmeninei rinkodarai įmonėse skiriamas vis didesnis dėmesys. Terminus "Web 2.0", "SEO", tinklaraščiai, "Pay Per Click" žino daugelis. Tačiau įgūdžiais, kaip efektyviausiai išnaudoti šiuos internetinės rinkodaros įrankius, ir kokios yra naujausios tendencijos šioje veikloje gali pasigirti toli gražu ne kiekvienas. Būtent šiame seminare bus suteikta visapusiška informacija apie geriausius internetinės rinkodaros pavyzdžius.
Skaitmeninės rinkodaros profesionalas N. Baggott yra kelių rinkodaros institutų profesorius, ir turbūt labiausiai žinomas dėl rengiamų vidinių kursų ir mokymų "Microsoft" specialistams. Jis taip pat vadovauja skaitmeninės rinkodaros agentūrai "Navigate Consulting", ir dirba su tokiais klientais kaip "Microsoft"," Google", "Kodak", "Unilever", "Nestle", "Toshiba", "Manchester United".
"Nick labai nusimanantis ir įdomus mokymų treneris, turintis gilų suvokimą apie skaitmeninę rinkodarą. Jis geba pademonstruoti, kaip skaitmeniniai kanalai gali būti panaudojami plėtojant ryšių/santykių rinkodaros programas praktiškai",- teigia "Microsoft" atstovas Tamie Zrecny.
Seminaro Vilniuje metu dalyviai išmoks kurti ar tobulinti programas, matuojančias ir gerinančias skaitmeninės medijos efektyvumą. Taip pat gilinti žinias tokiose srityse: "SEO", "Pay Per Click", "Google AdWords", socialiniai tinklai, tinklaraščiai, internetinė reklama, vartotojų elgsena, e-pašto rinkodara, klientų profiliavimas ir daug kitų.
Pats pranešėjas N. Baggott būsimą seminarą apibūdina taip: "Seminaro turinys – tikrai šviežias ir naujas. Sakyčiau, kad sesija yra idealiai pritaikyta žmonėms, kurie dirba rinkodaros srityje, bet nėra skaitmeninės rinkodaros specialistai. Tai nėra techninė sesija, bet orientuota į praktiškumą ir veiksmą – dalykus, kuriuos jie gali daryti iškart grįžę po seminaro."
Tai jau antras "Best Marketing" renginys šiais metais po kovo mėn. rinkodaros pasiekimų konkurso "Password 2009".
Seminaro tema: internetinė rinkodara

Šaltinis: infolaukas.lt
 


Susijusios naujienos:

 • Kriptovaliutos kas tai? (2021-12-02)

  Kriptovaliuta paprastai apibrėžiama kaip virtuali valiuta, kurioje yra šiek tiek elektroninių pinigų. Valiutos dar vadinamos skaitmenine valiuta. Pastaruoju metu viešose vietose dažnai girdimas terminas „kriptovaliuta“. Visai kaip paslaptingas su ja susijęs žodynas „kasyba“, „blockchain“ ir pan. Diskusija internete dar nesibaigė: ilgainiui ateis diena, kai kriptovaliutų entuziastai tikės galintys pakeisti įprastas valiutas, o skeptikai mano, kad tai tik diena, kai sprogs burbulas.

 • Kaip pradėti prekybą internetu? (2021-01-12)

  Prekyba internetu Lietuvoje šiuo metu išgyvena pakilimo laikotarpį – kai dėl pandemijos teko užsidaryti didžiajai daliai fizinių parduotuvių, daugelis verslininkų nutarė persikelti į virtualią erdvę. Tuo pačiu tai tapo puikia galimybe ir tiems, kurie dar tik svajojo apie nuosavą verslą – jei tokių norų turite ir Jūs, dalinamės patarimais, kurie užtikrins efektyvų startą.

 • Apatiniai internetu – galimybė greitai rasti tai, ko reikia (2019-03-21)

  Šiais laikais pirkimas internetu yra ne tik patraukli galimybė, tačiau net ir būtinybė, kadangi pirkdamas internetu gausite kur kas daugiau privalumų nei kad užsukęs į įprastus prekybos centrus.

 • Planuojami viešieji pirkimai 2019 – kaip IT sprendimai palengviną jų paiešką? (2019-01-16)

  Kiekvienais metais iki kovo 15 d. viešosios perkančiosios organizacijos turi paviešinti savo planuojamus pirkimus. Tai yra išankstinė informacija apie tai, ką, kurį ketvirtį ir už kiek jos planuoja pirkti metų bėgyje. Pasikeitus viešųjų pirkimų įstatymui, beveik neliko išankstinių techninių specifikacijų, todėl planuojami pirkimai tapo vieninteliu būdu sužinoti apie pirkimus anksčiau. 2019 metų planus  organizacijos jau pradėjo skelbti.

   

   

   

 • Ką reiktų žinoti pieš perkant suvirinimo įranga internetu (2019-01-10)

  Kiekvienas geras suvirintojas ne nuomoja, tačiau turi nuosavą įrangą, kuri padeda be jokio vargo ir labai greitai atlikti net ir pačius sudėtingiausius suvirinimo darbus. Šiais laikais įranga labai moderni, padeda sutaupyti daug laiko, juolab, nekenkia žmogui, tad vietoj nuomos arba kitų žmonių paslaugų – verta įsigyti nuosavą ir pačiam atlikti suvirinimo darbus. Tiesa, interveriniai suvirinimo aparatai labai skirtingi, tad kartais rasti Jums labiausiai tinkamą gali būti gana sudėtinga. Žinoma, pasitarus su profesionalu paieškos bus kur kas paprastesnės, tad naudotis kitų žmonių patirtimi tikrai verta ir labai naudinga.


Komentarai

Reklaminis skydelis

Naudingos nuorodos

ManoIT.ltMūsų draugai

It naujienos

Deviceinformed