„Facebook“ pašalintas nuotraukas žada saugoti ne ilgiau 30 dienų
Interneto Gidas
Penktadienis, 17 Rugpjūtis 2012 12:53

„Facebook“ nustatė maksimalų pašalintų nuotraukų saugojimo laikotarpį savo serveriuose – 30 dienų. Iki šiol jokių pašalintų nuotraukų saugojimo terminų nebuvo. Tai reiškė, jog pašalinus nuotraukas, jos likdavo socialinio tinklo serveriuose ir buvo prieinamos per tiesiogines nuorodas. Tai sukėlė vartotojų nepasitenkinimą. Tačiau teisiškai jokių pretenzijų vartotojai pateikti negali, nes registruojantis sutinka su socialinio tinklo taisyklėmis.

Nauja nuotraukų saugojimo sistema numato 30 dienų maksimalų jų saugojimo laikotarpį. Šiam terminui pasibaigus nuotraukos nebus prieinamos ir per tiesiogines nuorodas.

Pirmą kartą dėmesys į šią problemą buvo atkreiptas 2009-ųjų birželį. Po mėnesio „Facebook“ pažadėjo ištaisyti problemą. Tačiau praėjus metams situacija nepakito. 2010-ųjų spalį „Facebook“ darbuotojai pašalino keletą nuotraukų, tačiau visos kitos fotografijos liko savo vietoje.

Daugiau apie „Facebook“ informacijos kaupimą skaitykite čia.

 


Susijusios naujienos:

 • Kas yra daiktų internetas? (2023-10-16)

  Nesunku pastebėti, kad internetas šiandien mums suteikia itin daug įvairių galimybių: būtent dėl jo, galime bendrauti su žmonėmis iš viso pasaulio, taip pat galime ir žiūrėti filmus, klausytis muzikos, apsipirkti, surasti mums reikiamą informaciją ir t.t. Tačiau net ir tai – dar ne viskas: o, ar esate girdėję apie daiktų internetą?

 • Kaip kurti logotipus? (2021-12-03)

  Logotipas yra vizualus kiekvieno verslo veidas. Tai visur – reklamoje, socialiniuose tinkluose, pakuotėse, elektroninėse parduotuvėse ir kitose komunikacijos formose. Dažniausiai logotipas yra įsimintiniausia vizualinė prekės ženklo detalė.

 • Perkame lauko šviestuvą internetu - kas svarbu? (2020-03-24)

  Šiuolaikinė rinka mirgėte mirga nuo pačių įvairiausių prekių pasiūlymų. Ne išimtis ir šviestuvai. Visgi tai nėra toks paprastas prietaisas kaip gali pasirodyti - tinkamai pritaikytas šviestuvas yra ne tik komfortą užtikrinantis praktiškas įrenginys, bet ir puikus aplinkos jaukumo elementas. Šiandien pačių įvairiausių įrenginių galima įsigyti ir internetinėje erdvėje. Ieškote joje lauko šviestuvo? Į ką turėtume atkreipti didžiausią dėmesį?

 • Draudimo skaičiuoklė internete - kad rastumėte geriausią pasiūlymą (2019-10-17)

  Renkatės naują automobilį, bet nežinote į ką atkreipti dėmesį, kad už jį nepermokėtumėte? Štai keletas patarimų kaip išvengti didesnių draudimo išlaidų įsigyjant transporto priemonę.

 • Pigiausias internetas Kaune: kaip tokį atrasti? (2017-06-14)

  Ar galite įsivaizduoti savo gyvenimą be interneto, kuris lydi mus kiekviename žingsnyje. Turbūt sunkiai, kadangi internetas yra ne tik pramogos, tačiau ir darbo priemonė. Juolab, įprastus darbus jis mums padeda atlikti kur kas geriau, o šiuolaikiniame pasaulyje labai svarbus laiko taupymo aspektas. Visgi, šiuo metu interneto paslaugas teikia tiek daug tiekėjų, kad gali būti sunku pasirinkti, kuris variantas Jums tinka labiausiai. Pigiausias internetas Kaune nebūtinai yra blogiausias kaip kartais priimta manyti. Pigumas taip pat gali reikšti kokybę, tik reikia mokėti ieškoti ir atradus priimti pasiūlymą.


Komentarai

Reklaminis skydelis

Naudingos nuorodos

ManoIT.lt

Mūsų draugai

It naujienos

Deviceinformed