FTB nori sekti „Facebook“ ir „Twitter“ vartotojus realiuoju laiku
Interneto Gidas
Pirmadienis, 30 Sausis 2012 01:05

JAV federalinių tyrimų biuras paskelbė konkursą programos kūrimui, kuri galėtų sekti „įtartinus“ pranešimus socialiniuose tinkluose ir naujienų portaluose. Internautų sekimas turi būti vykdomas automatiškai ir realiuoju laiku.

Teigiama, kad tokia stebėjimo sistema turi rinkti duomenis, kurie gali kelti grėsmę JAV saugumui. Vienu metu informacija turi būti renkama iš „Facebook“, „Twitter“, „Flickr“, „YouTube“, „Fox News“, CNN ir MSNBC, o vėliau pažymėta „online“ žemėlapyje. Konkurso laimėtojas turi paaiškėti vasario 10-ąją.

„Socialiniai servisai tapo pagrindiniais žvalgybos duomenų rinkimo šaltiniais, nes jie pirmieji reaguoja į svarbiausius įvykius ir yra galimai besivystančių įvykių pirmuoju signalu“, - rašoma dokumente.

Manoma, kad sistema turi mokėti pažymėti potencialias grėsmes „Google Maps 3D“ ir „Yahoo Maps“ žemėlapyje, turėti automatizuotą paieška socialiniuose tinkluose ir žiniasklaidos interneto svetainėse, o taip pat versti užsienio kalba parašytus pranešimus į anglų kalbą.

Be to, programinė įranga privalo turėti specifinio žargono žodyną, kuris naudojamas socialiniuose tinkluose ir kitose interneto bendrijose. Pabrėžiama, kad programa turi rinkti tiek viešą informaciją.

Parengė: redakcija

 


Susijusios naujienos:

 • Kas yra daiktų internetas? (2023-10-16)

  Nesunku pastebėti, kad internetas šiandien mums suteikia itin daug įvairių galimybių: būtent dėl jo, galime bendrauti su žmonėmis iš viso pasaulio, taip pat galime ir žiūrėti filmus, klausytis muzikos, apsipirkti, surasti mums reikiamą informaciją ir t.t. Tačiau net ir tai – dar ne viskas: o, ar esate girdėję apie daiktų internetą?

 • Kaip kurti logotipus? (2021-12-03)

  Logotipas yra vizualus kiekvieno verslo veidas. Tai visur – reklamoje, socialiniuose tinkluose, pakuotėse, elektroninėse parduotuvėse ir kitose komunikacijos formose. Dažniausiai logotipas yra įsimintiniausia vizualinė prekės ženklo detalė.

 • Perkame lauko šviestuvą internetu - kas svarbu? (2020-03-24)

  Šiuolaikinė rinka mirgėte mirga nuo pačių įvairiausių prekių pasiūlymų. Ne išimtis ir šviestuvai. Visgi tai nėra toks paprastas prietaisas kaip gali pasirodyti - tinkamai pritaikytas šviestuvas yra ne tik komfortą užtikrinantis praktiškas įrenginys, bet ir puikus aplinkos jaukumo elementas. Šiandien pačių įvairiausių įrenginių galima įsigyti ir internetinėje erdvėje. Ieškote joje lauko šviestuvo? Į ką turėtume atkreipti didžiausią dėmesį?

 • Draudimo skaičiuoklė internete - kad rastumėte geriausią pasiūlymą (2019-10-17)

  Renkatės naują automobilį, bet nežinote į ką atkreipti dėmesį, kad už jį nepermokėtumėte? Štai keletas patarimų kaip išvengti didesnių draudimo išlaidų įsigyjant transporto priemonę.

 • Pigiausias internetas Kaune: kaip tokį atrasti? (2017-06-14)

  Ar galite įsivaizduoti savo gyvenimą be interneto, kuris lydi mus kiekviename žingsnyje. Turbūt sunkiai, kadangi internetas yra ne tik pramogos, tačiau ir darbo priemonė. Juolab, įprastus darbus jis mums padeda atlikti kur kas geriau, o šiuolaikiniame pasaulyje labai svarbus laiko taupymo aspektas. Visgi, šiuo metu interneto paslaugas teikia tiek daug tiekėjų, kad gali būti sunku pasirinkti, kuris variantas Jums tinka labiausiai. Pigiausias internetas Kaune nebūtinai yra blogiausias kaip kartais priimta manyti. Pigumas taip pat gali reikšti kokybę, tik reikia mokėti ieškoti ir atradus priimti pasiūlymą.


Komentarai

Reklaminis skydelis

Naudingos nuorodos

ManoIT.ltMūsų draugai

It naujienos

Deviceinformed