„Google+“ lankomumas auga
Interneto Gidas
Trečiadienis, 11 Balandis 2012 00:15

„Experian Hitwise“ vertinimais, socialinio tinklo „Google+“ JAV lankomumas viršijo 61 milijoną apsilankymų, tai 27% daugiau nei vasarį.

„Google+“ buvo paleistas 2011-ųjų birželį. Liepos viduryje socialinis tinklas jau turėjo 10 milijonų vartotojų, rugpjūčio pradžioje – 20 milijonų, spalio viduryje – 40 milijonų, o gruodžio pradžioje – 50 milijonų.

„Google“ generalinio direktoriaus Larry Page’o teigimu, šiuo metu socialiniame tinkle užregistruota daugiu nei 100 milijonų aktyvių vartotojų, tai 10 milijonų daugiau nei sausį. Page’as nepatikslino, ką jis turi omenyje, sakydamas „aktyvus“.

Vienas pagrindinių „Google+“ konkurentų, socialinis tinklas „Facebook“ turi daugiau nei 800 milijonų užregistruotų vartotojų. Kovą apsilankymų socialiniame tinkle „Facebook“ skaičius siekė 7 milijardus, tai 15% mažiau nei 2011-ųjų liepą. Šiuo metu „Facebook“ apsilankymų skaičius maždaug 114 kartų viršija šį „Google+“ rodiklį.

Parengė: redakcija

 


Susijusios naujienos:

 • Kas yra daiktų internetas? (2023-10-16)

  Nesunku pastebėti, kad internetas šiandien mums suteikia itin daug įvairių galimybių: būtent dėl jo, galime bendrauti su žmonėmis iš viso pasaulio, taip pat galime ir žiūrėti filmus, klausytis muzikos, apsipirkti, surasti mums reikiamą informaciją ir t.t. Tačiau net ir tai – dar ne viskas: o, ar esate girdėję apie daiktų internetą?

 • Kaip kurti logotipus? (2021-12-03)

  Logotipas yra vizualus kiekvieno verslo veidas. Tai visur – reklamoje, socialiniuose tinkluose, pakuotėse, elektroninėse parduotuvėse ir kitose komunikacijos formose. Dažniausiai logotipas yra įsimintiniausia vizualinė prekės ženklo detalė.

 • Perkame lauko šviestuvą internetu - kas svarbu? (2020-03-24)

  Šiuolaikinė rinka mirgėte mirga nuo pačių įvairiausių prekių pasiūlymų. Ne išimtis ir šviestuvai. Visgi tai nėra toks paprastas prietaisas kaip gali pasirodyti - tinkamai pritaikytas šviestuvas yra ne tik komfortą užtikrinantis praktiškas įrenginys, bet ir puikus aplinkos jaukumo elementas. Šiandien pačių įvairiausių įrenginių galima įsigyti ir internetinėje erdvėje. Ieškote joje lauko šviestuvo? Į ką turėtume atkreipti didžiausią dėmesį?

 • Draudimo skaičiuoklė internete - kad rastumėte geriausią pasiūlymą (2019-10-17)

  Renkatės naują automobilį, bet nežinote į ką atkreipti dėmesį, kad už jį nepermokėtumėte? Štai keletas patarimų kaip išvengti didesnių draudimo išlaidų įsigyjant transporto priemonę.

 • Pigiausias internetas Kaune: kaip tokį atrasti? (2017-06-14)

  Ar galite įsivaizduoti savo gyvenimą be interneto, kuris lydi mus kiekviename žingsnyje. Turbūt sunkiai, kadangi internetas yra ne tik pramogos, tačiau ir darbo priemonė. Juolab, įprastus darbus jis mums padeda atlikti kur kas geriau, o šiuolaikiniame pasaulyje labai svarbus laiko taupymo aspektas. Visgi, šiuo metu interneto paslaugas teikia tiek daug tiekėjų, kad gali būti sunku pasirinkti, kuris variantas Jums tinka labiausiai. Pigiausias internetas Kaune nebūtinai yra blogiausias kaip kartais priimta manyti. Pigumas taip pat gali reikšti kokybę, tik reikia mokėti ieškoti ir atradus priimti pasiūlymą.


Komentarai

Reklaminis skydelis

Naudingos nuorodos

ManoIT.lt

Mūsų draugai

It naujienos

Deviceinformed