Kaip išsitrinti „Google“ istoriją, kol dar ne per vėlu?
Interneto Gidas
Penktadienis, 24 Vasaris 2012 16:37

Liko tik savaitė, kol „Google“ pradės kontraversiškai vertinamus privatumo politikos pakeitimus, kurie leis rinkti, laikyti ir naudoti asmeninę informaciją apie „Google“ vartotojus.

Tačiau kol kas yra šiokia tokia galimybė užkirsti kelią interneto gigantui sudaryti tikslų profilį apie jus.

Jei iki kovo 1 dienos ištrinsite savo paieškų ir aplankytų tinklalapių istoriją naršyklėje sumažinsite informacijos apie save apimtį, kurios taip nori „Google“, rašo „Daily Mail“.

Jums tereikia žengti 3 žingsnius:

1. Apsilankykite „Google“ tinklalapyje ir prisiregistruokite prie savo „Google“ paskyros. Puslapio viršaus dešinėje pusėje spauskite „Account settings“.

2. Raskite „Services“ ir pamatysite nuorodą „View, enable, or disable web history“. Paspauskite.

3. Visas savo paieškų detales galite ištrinti naudodami „Remove Web History“ funkciją. Tai padarius, jūsų naršymo istorija bus išjungta, kol vėl nepakeisite funkcijos.

Nors ši funkcija „Google“ neužkirs kelio rinkti ir kaupti informaciją apie jūsų veiksmus internete, tačiau tai reiškia, kad interneto gigantas po 18 mėnesių istoriją pavers anonimiška.

Jei internetu naudositės neprisijungę prie savo „Google“ paskyros, informacija apie jus bus renkama per IP adresą.

Nors kol kas nėra žinoma, kaip „Google“ naudos saugomą informaciją, diskusijų jau kilo daug.JAV „Skaitmeninės demokratijos centras“ jau kreipėsi į valdžią su skundu ir prašymu „Google“ paduoti į teismą.

Šaltinis: 

 


Susijusios naujienos:


Komentarai

Reklaminis skydelis

Naudingos nuorodos

ManoIT.lt
Antivirusinė NOD32Mūsų draugai

It naujienos

Deviceinformed