Kaip išsitrinti „Google“ istoriją, kol dar ne per vėlu?
Interneto Gidas
Penktadienis, 24 Vasaris 2012 16:37

Liko tik savaitė, kol „Google“ pradės kontraversiškai vertinamus privatumo politikos pakeitimus, kurie leis rinkti, laikyti ir naudoti asmeninę informaciją apie „Google“ vartotojus.

Tačiau kol kas yra šiokia tokia galimybė užkirsti kelią interneto gigantui sudaryti tikslų profilį apie jus.

Jei iki kovo 1 dienos ištrinsite savo paieškų ir aplankytų tinklalapių istoriją naršyklėje sumažinsite informacijos apie save apimtį, kurios taip nori „Google“, rašo „Daily Mail“.

Jums tereikia žengti 3 žingsnius:

1. Apsilankykite „Google“ tinklalapyje ir prisiregistruokite prie savo „Google“ paskyros. Puslapio viršaus dešinėje pusėje spauskite „Account settings“.

2. Raskite „Services“ ir pamatysite nuorodą „View, enable, or disable web history“. Paspauskite.

3. Visas savo paieškų detales galite ištrinti naudodami „Remove Web History“ funkciją. Tai padarius, jūsų naršymo istorija bus išjungta, kol vėl nepakeisite funkcijos.

Nors ši funkcija „Google“ neužkirs kelio rinkti ir kaupti informaciją apie jūsų veiksmus internete, tačiau tai reiškia, kad interneto gigantas po 18 mėnesių istoriją pavers anonimiška.

Jei internetu naudositės neprisijungę prie savo „Google“ paskyros, informacija apie jus bus renkama per IP adresą.

Nors kol kas nėra žinoma, kaip „Google“ naudos saugomą informaciją, diskusijų jau kilo daug.JAV „Skaitmeninės demokratijos centras“ jau kreipėsi į valdžią su skundu ir prašymu „Google“ paduoti į teismą.

Šaltinis: 

 


Susijusios naujienos:

 • Kas yra daiktų internetas? (2023-10-16)

  Nesunku pastebėti, kad internetas šiandien mums suteikia itin daug įvairių galimybių: būtent dėl jo, galime bendrauti su žmonėmis iš viso pasaulio, taip pat galime ir žiūrėti filmus, klausytis muzikos, apsipirkti, surasti mums reikiamą informaciją ir t.t. Tačiau net ir tai – dar ne viskas: o, ar esate girdėję apie daiktų internetą?

 • Kaip kurti logotipus? (2021-12-03)

  Logotipas yra vizualus kiekvieno verslo veidas. Tai visur – reklamoje, socialiniuose tinkluose, pakuotėse, elektroninėse parduotuvėse ir kitose komunikacijos formose. Dažniausiai logotipas yra įsimintiniausia vizualinė prekės ženklo detalė.

 • Perkame lauko šviestuvą internetu - kas svarbu? (2020-03-24)

  Šiuolaikinė rinka mirgėte mirga nuo pačių įvairiausių prekių pasiūlymų. Ne išimtis ir šviestuvai. Visgi tai nėra toks paprastas prietaisas kaip gali pasirodyti - tinkamai pritaikytas šviestuvas yra ne tik komfortą užtikrinantis praktiškas įrenginys, bet ir puikus aplinkos jaukumo elementas. Šiandien pačių įvairiausių įrenginių galima įsigyti ir internetinėje erdvėje. Ieškote joje lauko šviestuvo? Į ką turėtume atkreipti didžiausią dėmesį?

 • Draudimo skaičiuoklė internete - kad rastumėte geriausią pasiūlymą (2019-10-17)

  Renkatės naują automobilį, bet nežinote į ką atkreipti dėmesį, kad už jį nepermokėtumėte? Štai keletas patarimų kaip išvengti didesnių draudimo išlaidų įsigyjant transporto priemonę.

 • Pigiausias internetas Kaune: kaip tokį atrasti? (2017-06-14)

  Ar galite įsivaizduoti savo gyvenimą be interneto, kuris lydi mus kiekviename žingsnyje. Turbūt sunkiai, kadangi internetas yra ne tik pramogos, tačiau ir darbo priemonė. Juolab, įprastus darbus jis mums padeda atlikti kur kas geriau, o šiuolaikiniame pasaulyje labai svarbus laiko taupymo aspektas. Visgi, šiuo metu interneto paslaugas teikia tiek daug tiekėjų, kad gali būti sunku pasirinkti, kuris variantas Jums tinka labiausiai. Pigiausias internetas Kaune nebūtinai yra blogiausias kaip kartais priimta manyti. Pigumas taip pat gali reikšti kokybę, tik reikia mokėti ieškoti ir atradus priimti pasiūlymą.


Komentarai

Reklaminis skydelis

Naudingos nuorodos

ManoIT.lt

Mūsų draugai

It naujienos

Deviceinformed