Kaip susikurti Instagram?
Interneto Gidas
Ketvirtadienis, 02 Gruodis 2021 17:40

Šiais laikais vis daugiau žmonių pradeda naudotis Instagram socialiniu tinklu. Priežastis paprasta – „Instagram“ daugiau dėmesio skiria nuotraukoms, gyvena aktyviau ir vis tiek yra mažiau susietas su reklama, palyginti su tokiu turiniu kaip „Facebook“.

„Instagram“ tikrai nėra skirtas tik asmeniniam naudojimui – šis socialinis tinklas naudingas ir įmonėms, nes tai vienas geriausių būdų palaikyti ryšį su klientais

 

Skaitytojams, kurie dar nenaudojo Instagram kaip efektyvaus komunikacijos kanalo arba juo naudojasi, bet nori praplėsti savo žinias, parengėme straipsnių ciklą Instagram verslui. Šiuose straipsniuose dalinsimės patarimais ir idėjomis, kaip per Instagram pasiekti verslo tikslus.

Žinoma, galite bendrauti ir per asmeninę paskyrą, tačiau įmonės paskyra yra naudingesnė, nes leidžia:

 • Pridėkite veiklos mygtukus prie savo kontaktų
 • Peržiūrėkite įžvalgas apie klientų pomėgius savo profilyje
 • Nedelsdami nukreipkite klientus į elektroninę parduotuvę
 • Kurti reklamas ir pan.

Verslo paskyrą susikurti labai paprasta:

Sukurkite anketą. Pirmiausia turite susikurti paprastą Instagram paskyrą. Padarykite anketos pavadinimą iš karto reprezentatyvų – pageidautina savo prekės pavadinimą. Jei nepatinka, vėliau galėsite pakeisti pavadinimą, tačiau klaidinti klientų nerekomenduojama.

Konvertuoti klausimyną į verslo paskyrą. Sukūrę asmeninę paskyrą, turite ją pakeisti į įmonės paskyrą:

Viršutiniame dešiniajame paskyros pagrindinio puslapio kampe pamatysite išplėstą 3 eilučių mygtuką. Paspauskite žemyn.

Tada paskutinė galima parinktis bus „Nustatymai“ pačiame apačioje. Paspauskite mygtuką.

Tada spustelėkite "Paskyra".

Galiausiai, paskutinis veiksmas yra pereiti prie įmonės paskyros. Pakeitus paskyrą iš paprastos į verslo, Instagram paklaus jūsų kelių klausimų – galėsite pažymėti, kokiai veiklos sričiai priklauso jūsų verslas (pavyzdžiui, grožis, maistas ir t.t.), taip pat savo Instagram paskyrą galėsite sujungti su turimu Facebook Business Page (jūsų verslo puslapiu Facebook sistemoje). Jeigu susiesite, visi jūsų kontaktiniai duomenys (el. paštas, telefonas, adresas) bus automatiškai perkelti į Instagram paskyrą. Jeigu nuspręsite nesusieti, šiuos kontaktus galėsite įvesti ranka.

Failo informacija

Jums reikalinga Instagram paskyra, kuri ne tik reklamuotų jūsų produktus ar paslaugas, bet ir padėtų klientams greitai ir efektyviai rasti visą jiems reikalingą informaciją. Tai reiškia, kad jūsų „Instagram“ profilis turi būti informatyvus ir aiškus.

Pradžia yra sukurti konfigūracijos failą ir įvesti informaciją. Savo profilio informaciją galite redaguoti pagrindiniame puslapyje spustelėję mygtuką „Redaguoti profilį“.

 • Nuotraukos – pasirinkite nuotrauką, kuri atspindi jūsų verslą. Geriausiai veikia logotipas, tačiau ypatingomis aplinkybėmis, jei nuotrauka labai reprezentatyvi, tai gali būti ir jūsų gaminio nuotrauka.
 • Pavadinimas yra ryškiausias prekės ženklas jūsų profilyje.
 • Vartotojo vardas – vardas, kurį naudosite Instagram sistemoje. Idealiu atveju tai vėl jūsų prekės ženklas.
 • Svetainė – pridėkite aktyvią nuorodą į savo įmonės svetainę (jei yra).
 • Aprašymas (Bio) – jūsų įmonės trumpas prisistatymas (Instagram šiame laukelyje leidžia panaudoti iki 150 simbolių). Galite vienu ar keliais sakiniais atskleisti savo pagrindinę veiklą, išskirtinumą lyginant su konkurentais, tikslą, kurio siekiate šioje Instagram paskyroje, pozicionavimo sakinį ar bet ką, kas, jūsų manymu, būtų naudinga suinteresuotam žmogui arba patrauktų kitų lankytojų dėmesį. Galite naudoti grotažymes (hashtags) tam tikriems žodžiams išskirti (taip jie dažniau paklius į Instagram paiešką ir galimai atves daugiau naujų lankytojų).
 • Puslapis – buvo aptarta galimybė susieti šią įmonės paskyrą su esamu Facebook puslapiu.
 • Kontaktinė parinktis yra viena iš priežasčių, kodėl įmonės sąskaitos yra naudingesnės nei asmeninės. Galite pridėti įvykių mygtukų, kuriuos spustelėję žmonės galėtų su jumis susisiekti. Būtinai pridėkite įprastą kontaktinę informaciją – el. pašto adresą, telefono numerį, fizinės būstinės adresą. Jei užsisakėte paslaugą, galite pridėti parinktį, pavyzdžiui, nukreipti klientą į staliuko rezervavimo puslapį arba bilietų pirkimo skyrių.
 


Susijusios naujienos:

 • Kas yra daiktų internetas? (2023-10-16)

  Nesunku pastebėti, kad internetas šiandien mums suteikia itin daug įvairių galimybių: būtent dėl jo, galime bendrauti su žmonėmis iš viso pasaulio, taip pat galime ir žiūrėti filmus, klausytis muzikos, apsipirkti, surasti mums reikiamą informaciją ir t.t. Tačiau net ir tai – dar ne viskas: o, ar esate girdėję apie daiktų internetą?

 • Kaip kurti logotipus? (2021-12-03)

  Logotipas yra vizualus kiekvieno verslo veidas. Tai visur – reklamoje, socialiniuose tinkluose, pakuotėse, elektroninėse parduotuvėse ir kitose komunikacijos formose. Dažniausiai logotipas yra įsimintiniausia vizualinė prekės ženklo detalė.

 • Perkame lauko šviestuvą internetu - kas svarbu? (2020-03-24)

  Šiuolaikinė rinka mirgėte mirga nuo pačių įvairiausių prekių pasiūlymų. Ne išimtis ir šviestuvai. Visgi tai nėra toks paprastas prietaisas kaip gali pasirodyti - tinkamai pritaikytas šviestuvas yra ne tik komfortą užtikrinantis praktiškas įrenginys, bet ir puikus aplinkos jaukumo elementas. Šiandien pačių įvairiausių įrenginių galima įsigyti ir internetinėje erdvėje. Ieškote joje lauko šviestuvo? Į ką turėtume atkreipti didžiausią dėmesį?

 • Draudimo skaičiuoklė internete - kad rastumėte geriausią pasiūlymą (2019-10-17)

  Renkatės naują automobilį, bet nežinote į ką atkreipti dėmesį, kad už jį nepermokėtumėte? Štai keletas patarimų kaip išvengti didesnių draudimo išlaidų įsigyjant transporto priemonę.

 • Pigiausias internetas Kaune: kaip tokį atrasti? (2017-06-14)

  Ar galite įsivaizduoti savo gyvenimą be interneto, kuris lydi mus kiekviename žingsnyje. Turbūt sunkiai, kadangi internetas yra ne tik pramogos, tačiau ir darbo priemonė. Juolab, įprastus darbus jis mums padeda atlikti kur kas geriau, o šiuolaikiniame pasaulyje labai svarbus laiko taupymo aspektas. Visgi, šiuo metu interneto paslaugas teikia tiek daug tiekėjų, kad gali būti sunku pasirinkti, kuris variantas Jums tinka labiausiai. Pigiausias internetas Kaune nebūtinai yra blogiausias kaip kartais priimta manyti. Pigumas taip pat gali reikšti kokybę, tik reikia mokėti ieškoti ir atradus priimti pasiūlymą.


Komentarai

Reklaminis skydelis

Naudingos nuorodos

ManoIT.lt

Mūsų draugai

It naujienos

Deviceinformed