Kaip sutaupyti renkantis interneto paslauga
Interneto Gidas
Ketvirtadienis, 12 Rugsėjis 2019 10:16

Interneto ryšys yra viena iš tų paslaugų, už kurią mokame periodines įmokas. Jos neišvengiamos ir turi būti mokamos tol, kol galioja sutartis. Tad pasirašyti sutartį reikėtų tik tada, kada esate užtikrinti, jog pasiūlymas su kuriuo sutinkate yra pats tinkamiausias. Kaip tai padaryti? Nėra vieno būdo ar vieno atsakymo, tačiau vadovaudamiesi tam tikra kitų žmonių patirtimi, savo intuicija bei viešai prieinamomis nemokamomis paslaugomis galite gerokai padidinti savo šansus gauti gerą paslaugą dar geresne kaina. Tad pabandykime panagrinėti, kaip gi sutaupyti renkantis interneto paslaugas?

 

Visų pirma – poreikių išsiaiškinimas

Geras pardavėjas gali jus įtikinti, kad jums reikia būtent tokio interneto, kokį siūlo jis arba ji. Tačiau iš tikrųjų viskas tikrai neretai susidėlioja taip, kad nežinodami, ko nori, pirkėjai prisiperka per daug arba išleidžia per daug, kai galėjo savo poreikius patenkinti išleisdami žymiai mažiau.

Tam, kad dėl to nereikėtų sukti galvos, svarbu žinoti konkrečiai ko norite. Interneto paslaugai pasirinkti reikėtų žinoti keletą dalykų.

 • Didžiausia sparta – šviesolaidis
 • Galimybė naudotis ne tik namuose – mobilusis
 • Galimybė naudotis be laidų – belaidis ir mobilusis
 • Planas B, jeigu nepavyksta įsigyti norimo sprendimo – plačiajuostis

Planas B – plačiajuostis internetas veikia visur, todėl interneto norintiems vartotojams, kurie gyvena kaimo vietovėse arba užmiestyje, teks rinktis būtent tokį sprendimą, mat iki jų būstų nėra atvesti (tikriausiai) optiniai šviesolaidžio kabeliai.

Antra – bendravimas su tiekėjais

Internetas namams nebėra prabangos prekė. Tai jau tapo kone būtinu namų atributu, leidžiančiu komfortiškai gyventi šių dienų pasaulyje. Be interneto, dauguma kasdienių užduočių pasidarytų gerokai sudėtingesnės nei yra dabar.Tačiau norėdami gauti geresnį pasiūlymą ir nepermokėti, turite patys būti gana smarkiai įsitraukę į paieškos procesą. Naudinga, jeigu žinote technologines naujoves, žiūrite televiziją ir matote reklamas, skaitote kitų klientų atsiliepimus, įžvalgų blog‘us ir taip toliau.

Su tiekėjais galite susisiekti savo iniciatyva. Taip pat galite jiems išsiųsti užklausą ir jie patys pasistengs jums paskambinti ar parašyti elektroninį laišką, kad galėtų pristatyti interneto namams planus. Užklausų siuntimas ir pokalbiai užims šiek tiek laiko, bet tai gali leisti per metus sutaupyti ir virš 100 eurų, o tokia didžiulė nauda tikrai verta bent truputėlio jūsų dėmesio ir laiko. Taip pat nepamirškite, kad nuodugniai paieškai ir analizei reikėtų bent kelių skirtingų tiekėjų nuomonės bei įžvalgų.

Taupant laiką ir greitį – tarpininkai

Visgi norint išvengti ilgo vargo lyginant įvairias paslaugas bei domintis savo namuose veikiančiomis techninėmis galimybėmis, patogu rinktis tarpininkų paslaugas. Dažniausiai jie siūlo nemokamas paslaugas, kur klientai užpildo užklausą ir tarpininkas, turėdamas visus šiuo metu galiojančius pasiūlymus – pateikia geriausią ir optimaliausią kainos bei galimybių prasme.

Ši paslauga yra nemokama. Po to, kai užpildote paraišką/užklausą, su jumis susisiekia specialistas ir išdėsto, kokios yra techninės galimybės, pateikia nešališką rekomendaciją, padeda sutvarkyti formalumus. Už nieką mokėti papildomai nereikia, o ir galutinė pačios paslaugos kaina yra tokia pati, kaip perkant tiesiai iš tiekėjo. Tad tokiu būdu jūs tikrai sutaupysite laiko ir pinigų, o taip pat ir nevarginsite savęs darydami savarankišką tyrimą apie interneto paslaugų tiekimą jūsų mieste.

 


Susijusios naujienos:

 • Kas yra daiktų internetas? (2023-10-16)

  Nesunku pastebėti, kad internetas šiandien mums suteikia itin daug įvairių galimybių: būtent dėl jo, galime bendrauti su žmonėmis iš viso pasaulio, taip pat galime ir žiūrėti filmus, klausytis muzikos, apsipirkti, surasti mums reikiamą informaciją ir t.t. Tačiau net ir tai – dar ne viskas: o, ar esate girdėję apie daiktų internetą?

 • Kaip kurti logotipus? (2021-12-03)

  Logotipas yra vizualus kiekvieno verslo veidas. Tai visur – reklamoje, socialiniuose tinkluose, pakuotėse, elektroninėse parduotuvėse ir kitose komunikacijos formose. Dažniausiai logotipas yra įsimintiniausia vizualinė prekės ženklo detalė.

 • Perkame lauko šviestuvą internetu - kas svarbu? (2020-03-24)

  Šiuolaikinė rinka mirgėte mirga nuo pačių įvairiausių prekių pasiūlymų. Ne išimtis ir šviestuvai. Visgi tai nėra toks paprastas prietaisas kaip gali pasirodyti - tinkamai pritaikytas šviestuvas yra ne tik komfortą užtikrinantis praktiškas įrenginys, bet ir puikus aplinkos jaukumo elementas. Šiandien pačių įvairiausių įrenginių galima įsigyti ir internetinėje erdvėje. Ieškote joje lauko šviestuvo? Į ką turėtume atkreipti didžiausią dėmesį?

 • Draudimo skaičiuoklė internete - kad rastumėte geriausią pasiūlymą (2019-10-17)

  Renkatės naują automobilį, bet nežinote į ką atkreipti dėmesį, kad už jį nepermokėtumėte? Štai keletas patarimų kaip išvengti didesnių draudimo išlaidų įsigyjant transporto priemonę.

 • Pigiausias internetas Kaune: kaip tokį atrasti? (2017-06-14)

  Ar galite įsivaizduoti savo gyvenimą be interneto, kuris lydi mus kiekviename žingsnyje. Turbūt sunkiai, kadangi internetas yra ne tik pramogos, tačiau ir darbo priemonė. Juolab, įprastus darbus jis mums padeda atlikti kur kas geriau, o šiuolaikiniame pasaulyje labai svarbus laiko taupymo aspektas. Visgi, šiuo metu interneto paslaugas teikia tiek daug tiekėjų, kad gali būti sunku pasirinkti, kuris variantas Jums tinka labiausiai. Pigiausias internetas Kaune nebūtinai yra blogiausias kaip kartais priimta manyti. Pigumas taip pat gali reikšti kokybę, tik reikia mokėti ieškoti ir atradus priimti pasiūlymą.


Komentarai

Reklaminis skydelis

Naudingos nuorodos

ManoIT.ltMūsų draugai

It naujienos

Deviceinformed