Lietuviai atrado būdą, kaip nemokėti internete už suteiktas paslaugas
Interneto Gidas
Sekmadienis, 14 Birželis 2015 08:48

Galimybė nemokamai išbandyti vieną ar kitą produktą ar paslaugą yra jau seniai daugelio atrastas būdas sutaupyti. Vis daugiau gyvenimo vykstant virtualioje erdvėje, noras išleisti mažiau išlieka.

Dažnas žmogus yra girdėjęs, kaip anapus Atlanto, Jungtinėse Amerikos Valstijose žmonės artėjant svarbiam sporto kaip kad Supertaurė (angl. Superbowl) iš technikos parduotuvių “pasiskolina” plačiaekranį televizorių bei papildomą įrangą patogiam žiūrėjimui, pasinaudodami teise prekes grąžinti per tam tikrą laiko tarpą. O pasibaigus varžyboms “nepatikusias” prekes grąžina. Tokie ir panašūs scenarijai atsiranda dėka vartotojų teises ginančių įstatymų, bei pardavėjų siūlomų galimybių grąžinti prekes taip siekiant padidinti pardavimus.
Internete  užsisakant įvairias paslaugas, paslaugų prenumeratas ir t.t. dažnai yra siūloma paslaugą nemokamai išbandyti arba galimybė atgauti pinigus per tam tikrą laiko tarpą prekei nepatikus. Vienas iš lietuviams artimiausių pavyzdžių yra galimybė du mėnesius nemokamai išbandyti muzikos klausimosi internetu platformos “Spotify” prenumeratą. Ją galima užsisakyti suvedus savo kortelės duomenis, o pasibaigus nemokamam periodui kas mėnesį nuo kortelės bus nuskaičiuotas prenumeratos mokestis.

Šitoje vietoje lietuviai ir rado būdą sutaupyti, pasibaigus dviejų mėnesių bandomajam laikotarpiui, jie susikuria naujas sąskaitas ir suveda naujos mokėjimo kortelės duomenis. Kadangi, kas porą mėnesių išsiimti po naują mokėjimo kortelę iš banko nėra patogu, bei naudoti savo pagrindinę mokėjimo kortelę yra nesaugu, nes pamiršus nutraukti prenumeratą iš vartotojo sąskaitos bus nuskaičiuoti pinigai, lietuviai renkasi  virtualias išankstinio mokėjimo korteles, kurias galima užsisakyti internetu ir gauti akimirksniu, todėl atnaujinti nemokamą prenumeratą trunka keletą minučių.

Viena iš lietuviams priimtiniausių virtualių mokėjimo kortelių yra “SpectroCard.com”. Ją užsisakęs vartotojas gauna įprastos “MasterCard” kortelės duomenis ir gali atsiskaityti kur nori, o sąskaitą papildyti gali tiek bankiniu pavedimu tiek grynais pinigais “Perlo” terminaluose, Lietuvos Pašte ir kitose vietose.

 


Susijusios naujienos:

 • Kas yra daiktų internetas? (2023-10-16)

  Nesunku pastebėti, kad internetas šiandien mums suteikia itin daug įvairių galimybių: būtent dėl jo, galime bendrauti su žmonėmis iš viso pasaulio, taip pat galime ir žiūrėti filmus, klausytis muzikos, apsipirkti, surasti mums reikiamą informaciją ir t.t. Tačiau net ir tai – dar ne viskas: o, ar esate girdėję apie daiktų internetą?

 • Kaip kurti logotipus? (2021-12-03)

  Logotipas yra vizualus kiekvieno verslo veidas. Tai visur – reklamoje, socialiniuose tinkluose, pakuotėse, elektroninėse parduotuvėse ir kitose komunikacijos formose. Dažniausiai logotipas yra įsimintiniausia vizualinė prekės ženklo detalė.

 • Perkame lauko šviestuvą internetu - kas svarbu? (2020-03-24)

  Šiuolaikinė rinka mirgėte mirga nuo pačių įvairiausių prekių pasiūlymų. Ne išimtis ir šviestuvai. Visgi tai nėra toks paprastas prietaisas kaip gali pasirodyti - tinkamai pritaikytas šviestuvas yra ne tik komfortą užtikrinantis praktiškas įrenginys, bet ir puikus aplinkos jaukumo elementas. Šiandien pačių įvairiausių įrenginių galima įsigyti ir internetinėje erdvėje. Ieškote joje lauko šviestuvo? Į ką turėtume atkreipti didžiausią dėmesį?

 • Draudimo skaičiuoklė internete - kad rastumėte geriausią pasiūlymą (2019-10-17)

  Renkatės naują automobilį, bet nežinote į ką atkreipti dėmesį, kad už jį nepermokėtumėte? Štai keletas patarimų kaip išvengti didesnių draudimo išlaidų įsigyjant transporto priemonę.

 • Pigiausias internetas Kaune: kaip tokį atrasti? (2017-06-14)

  Ar galite įsivaizduoti savo gyvenimą be interneto, kuris lydi mus kiekviename žingsnyje. Turbūt sunkiai, kadangi internetas yra ne tik pramogos, tačiau ir darbo priemonė. Juolab, įprastus darbus jis mums padeda atlikti kur kas geriau, o šiuolaikiniame pasaulyje labai svarbus laiko taupymo aspektas. Visgi, šiuo metu interneto paslaugas teikia tiek daug tiekėjų, kad gali būti sunku pasirinkti, kuris variantas Jums tinka labiausiai. Pigiausias internetas Kaune nebūtinai yra blogiausias kaip kartais priimta manyti. Pigumas taip pat gali reikšti kokybę, tik reikia mokėti ieškoti ir atradus priimti pasiūlymą.


Komentarai

Reklaminis skydelis

Naudingos nuorodos

ManoIT.lt

Mūsų draugai

It naujienos

Deviceinformed