Lietuviai atrado būdą, kaip nemokėti internete už suteiktas paslaugas
Interneto Gidas
Sekmadienis, 14 Birželis 2015 08:48

Galimybė nemokamai išbandyti vieną ar kitą produktą ar paslaugą yra jau seniai daugelio atrastas būdas sutaupyti. Vis daugiau gyvenimo vykstant virtualioje erdvėje, noras išleisti mažiau išlieka.

Dažnas žmogus yra girdėjęs, kaip anapus Atlanto, Jungtinėse Amerikos Valstijose žmonės artėjant svarbiam sporto kaip kad Supertaurė (angl. Superbowl) iš technikos parduotuvių “pasiskolina” plačiaekranį televizorių bei papildomą įrangą patogiam žiūrėjimui, pasinaudodami teise prekes grąžinti per tam tikrą laiko tarpą. O pasibaigus varžyboms “nepatikusias” prekes grąžina. Tokie ir panašūs scenarijai atsiranda dėka vartotojų teises ginančių įstatymų, bei pardavėjų siūlomų galimybių grąžinti prekes taip siekiant padidinti pardavimus.
Internete  užsisakant įvairias paslaugas, paslaugų prenumeratas ir t.t. dažnai yra siūloma paslaugą nemokamai išbandyti arba galimybė atgauti pinigus per tam tikrą laiko tarpą prekei nepatikus. Vienas iš lietuviams artimiausių pavyzdžių yra galimybė du mėnesius nemokamai išbandyti muzikos klausimosi internetu platformos “Spotify” prenumeratą. Ją galima užsisakyti suvedus savo kortelės duomenis, o pasibaigus nemokamam periodui kas mėnesį nuo kortelės bus nuskaičiuotas prenumeratos mokestis.

Šitoje vietoje lietuviai ir rado būdą sutaupyti, pasibaigus dviejų mėnesių bandomajam laikotarpiui, jie susikuria naujas sąskaitas ir suveda naujos mokėjimo kortelės duomenis. Kadangi, kas porą mėnesių išsiimti po naują mokėjimo kortelę iš banko nėra patogu, bei naudoti savo pagrindinę mokėjimo kortelę yra nesaugu, nes pamiršus nutraukti prenumeratą iš vartotojo sąskaitos bus nuskaičiuoti pinigai, lietuviai renkasi  virtualias išankstinio mokėjimo korteles, kurias galima užsisakyti internetu ir gauti akimirksniu, todėl atnaujinti nemokamą prenumeratą trunka keletą minučių.

Viena iš lietuviams priimtiniausių virtualių mokėjimo kortelių yra “SpectroCard.com”. Ją užsisakęs vartotojas gauna įprastos “MasterCard” kortelės duomenis ir gali atsiskaityti kur nori, o sąskaitą papildyti gali tiek bankiniu pavedimu tiek grynais pinigais “Perlo” terminaluose, Lietuvos Pašte ir kitose vietose.

 


Susijusios naujienos:


Reklaminis skydelis

Mūsų draugai

It naujienos

Deviceinformed