„Megaupload“ uždarymas išgąsdino kitų failų apsikėtimo tinklalapių savininkus
Interneto Gidas
Antradienis, 24 Sausis 2012 00:38

Netikėtas vienos stambiausių failų apsikeitimo interneto svetainių „Megaupload“ uždarymas privertė sunerimti analogiškų servisų savininkus.

Vienas pirmųjų sureagavo Honkonge užregistruotas servisas „Filesonic“. Interneto svetainės vadovybė atjungė galimybė keistis failais, suteikdama galimybę vartotojams valdyti tik savo įkeltą informaciją. Tai reiškia, kad prieiga prie duomenų turės tik tie, kas juos įkėlė. Be to, tinklalapis nebemokės aktyviausiems vartotojams. Tokiu sprendimu labai nepatenkinti tie, kas sumokėjo po 55 dolerius už galimybė metus siųstis failus be greičio apribojimų.Kiek kitaip pasielgė servisas „Uploaded.to“ – jis tapo nepasiekiamas JAV gyventojams. Interneto svetainės savininkai mano, kad taip FTB bus sunkiau juos apkaltinti piratavimu. „Uploaded.to“ oficialiai neskelbė apie vartotojų iš JAV blokavimą, taip pat nėra aišku, tai laikinas ar nuolatinis blokavimas.

Nepaisant to, failų apsikeitimų tinklų savininkai teigia, kad jiems nėra ko baimintis, nes jie nepažeidžia įstatymų. Failų hostingo „Mediafire“ generalinis direktorius Derekas Labianas pareiškė, kad „Mediafire“ verslo modelis jokiu būdu neskatina piratavimo. Tuo tarpu „Megaupload“ ir kiti stambūs failų apsikeitimo servisai suteikia privilegijas ar net moka vartotojams, kurie įkelia daug duomenų ir kurių failai dažnai atsisiunčiami.

Parengė: redakcija

 

 


Susijusios naujienos:


Komentarai

Reklaminis skydelis

Naudingos nuorodos

ManoIT.lt
Antivirusinė NOD32Mūsų draugai

It naujienos

Deviceinformed