„Megaupload“ uždarymas išgąsdino kitų failų apsikėtimo tinklalapių savininkus
Interneto Gidas
Antradienis, 24 Sausis 2012 00:38

Netikėtas vienos stambiausių failų apsikeitimo interneto svetainių „Megaupload“ uždarymas privertė sunerimti analogiškų servisų savininkus.

Vienas pirmųjų sureagavo Honkonge užregistruotas servisas „Filesonic“. Interneto svetainės vadovybė atjungė galimybė keistis failais, suteikdama galimybę vartotojams valdyti tik savo įkeltą informaciją. Tai reiškia, kad prieiga prie duomenų turės tik tie, kas juos įkėlė. Be to, tinklalapis nebemokės aktyviausiems vartotojams. Tokiu sprendimu labai nepatenkinti tie, kas sumokėjo po 55 dolerius už galimybė metus siųstis failus be greičio apribojimų.Kiek kitaip pasielgė servisas „Uploaded.to“ – jis tapo nepasiekiamas JAV gyventojams. Interneto svetainės savininkai mano, kad taip FTB bus sunkiau juos apkaltinti piratavimu. „Uploaded.to“ oficialiai neskelbė apie vartotojų iš JAV blokavimą, taip pat nėra aišku, tai laikinas ar nuolatinis blokavimas.

Nepaisant to, failų apsikeitimų tinklų savininkai teigia, kad jiems nėra ko baimintis, nes jie nepažeidžia įstatymų. Failų hostingo „Mediafire“ generalinis direktorius Derekas Labianas pareiškė, kad „Mediafire“ verslo modelis jokiu būdu neskatina piratavimo. Tuo tarpu „Megaupload“ ir kiti stambūs failų apsikeitimo servisai suteikia privilegijas ar net moka vartotojams, kurie įkelia daug duomenų ir kurių failai dažnai atsisiunčiami.

Parengė: redakcija

 

 


Susijusios naujienos:

 • Kas yra daiktų internetas? (2023-10-16)

  Nesunku pastebėti, kad internetas šiandien mums suteikia itin daug įvairių galimybių: būtent dėl jo, galime bendrauti su žmonėmis iš viso pasaulio, taip pat galime ir žiūrėti filmus, klausytis muzikos, apsipirkti, surasti mums reikiamą informaciją ir t.t. Tačiau net ir tai – dar ne viskas: o, ar esate girdėję apie daiktų internetą?

 • Kaip kurti logotipus? (2021-12-03)

  Logotipas yra vizualus kiekvieno verslo veidas. Tai visur – reklamoje, socialiniuose tinkluose, pakuotėse, elektroninėse parduotuvėse ir kitose komunikacijos formose. Dažniausiai logotipas yra įsimintiniausia vizualinė prekės ženklo detalė.

 • Perkame lauko šviestuvą internetu - kas svarbu? (2020-03-24)

  Šiuolaikinė rinka mirgėte mirga nuo pačių įvairiausių prekių pasiūlymų. Ne išimtis ir šviestuvai. Visgi tai nėra toks paprastas prietaisas kaip gali pasirodyti - tinkamai pritaikytas šviestuvas yra ne tik komfortą užtikrinantis praktiškas įrenginys, bet ir puikus aplinkos jaukumo elementas. Šiandien pačių įvairiausių įrenginių galima įsigyti ir internetinėje erdvėje. Ieškote joje lauko šviestuvo? Į ką turėtume atkreipti didžiausią dėmesį?

 • Draudimo skaičiuoklė internete - kad rastumėte geriausią pasiūlymą (2019-10-17)

  Renkatės naują automobilį, bet nežinote į ką atkreipti dėmesį, kad už jį nepermokėtumėte? Štai keletas patarimų kaip išvengti didesnių draudimo išlaidų įsigyjant transporto priemonę.

 • Pigiausias internetas Kaune: kaip tokį atrasti? (2017-06-14)

  Ar galite įsivaizduoti savo gyvenimą be interneto, kuris lydi mus kiekviename žingsnyje. Turbūt sunkiai, kadangi internetas yra ne tik pramogos, tačiau ir darbo priemonė. Juolab, įprastus darbus jis mums padeda atlikti kur kas geriau, o šiuolaikiniame pasaulyje labai svarbus laiko taupymo aspektas. Visgi, šiuo metu interneto paslaugas teikia tiek daug tiekėjų, kad gali būti sunku pasirinkti, kuris variantas Jums tinka labiausiai. Pigiausias internetas Kaune nebūtinai yra blogiausias kaip kartais priimta manyti. Pigumas taip pat gali reikšti kokybę, tik reikia mokėti ieškoti ir atradus priimti pasiūlymą.


Komentarai

Reklaminis skydelis

Naudingos nuorodos

ManoIT.lt

Mūsų draugai

It naujienos

Deviceinformed