„Microsoft“ atsisako „Encarta“ enciklopedijos
Interneto Gidas
Antradienis, 31 kovas 2009 13:29
Bendrovė „Microsoft“ pranešė planuojanti nutraukti savo elektroninės enciklopedijos „Encarta“ leidybą, nes ši neatlaikė nemokamos internetinės enciklopedijos „Wikipedia“ ir kitų universalių informacijos resursų „spaudimo“, skelbia „PC World“.
Pasak „Microsoft“ atstovų, nuo šių metų birželiobus nutraukta prekyba į optinius diskus įrašytomis „Encarta“ versijomis. Nuo spalio 31 d. bus uždarytos visos „Encarta“ svetainės, skirtos įvairių šalių vartotojams.
Pranešama, kad tiems iš jų, kurie buvo užsiprenumeravę „MSI Encarta Premium“ enciklopedijos versiją, suteikiančią galimybę gauti daugiau informacijos, bus grąžinti pinigai.
Bendrovės „Wikimedia Foundation“, koordinuojančios populiariosios internetinės enciklopedijos „Wikipedia“ projektą, atstovas spaudai J. Walshas pareiškė nesidžiaugiantis dėl to, kad uždaroma „Encarta“, ir išreiškė viltį, kad „Microsoft“ pasiūlys jos turinį kitoms interneto svetainėms, kurios jį prižiūrėtų ir padarytų prieinamą interneto vartotojams.

Šaltinis: balsas.lt
 


Susijusios naujienos:

 • Kas yra daiktų internetas? (2023-10-16)

  Nesunku pastebėti, kad internetas šiandien mums suteikia itin daug įvairių galimybių: būtent dėl jo, galime bendrauti su žmonėmis iš viso pasaulio, taip pat galime ir žiūrėti filmus, klausytis muzikos, apsipirkti, surasti mums reikiamą informaciją ir t.t. Tačiau net ir tai – dar ne viskas: o, ar esate girdėję apie daiktų internetą?

 • Kaip kurti logotipus? (2021-12-03)

  Logotipas yra vizualus kiekvieno verslo veidas. Tai visur – reklamoje, socialiniuose tinkluose, pakuotėse, elektroninėse parduotuvėse ir kitose komunikacijos formose. Dažniausiai logotipas yra įsimintiniausia vizualinė prekės ženklo detalė.

 • Perkame lauko šviestuvą internetu - kas svarbu? (2020-03-24)

  Šiuolaikinė rinka mirgėte mirga nuo pačių įvairiausių prekių pasiūlymų. Ne išimtis ir šviestuvai. Visgi tai nėra toks paprastas prietaisas kaip gali pasirodyti - tinkamai pritaikytas šviestuvas yra ne tik komfortą užtikrinantis praktiškas įrenginys, bet ir puikus aplinkos jaukumo elementas. Šiandien pačių įvairiausių įrenginių galima įsigyti ir internetinėje erdvėje. Ieškote joje lauko šviestuvo? Į ką turėtume atkreipti didžiausią dėmesį?

 • Draudimo skaičiuoklė internete - kad rastumėte geriausią pasiūlymą (2019-10-17)

  Renkatės naują automobilį, bet nežinote į ką atkreipti dėmesį, kad už jį nepermokėtumėte? Štai keletas patarimų kaip išvengti didesnių draudimo išlaidų įsigyjant transporto priemonę.

 • Pigiausias internetas Kaune: kaip tokį atrasti? (2017-06-14)

  Ar galite įsivaizduoti savo gyvenimą be interneto, kuris lydi mus kiekviename žingsnyje. Turbūt sunkiai, kadangi internetas yra ne tik pramogos, tačiau ir darbo priemonė. Juolab, įprastus darbus jis mums padeda atlikti kur kas geriau, o šiuolaikiniame pasaulyje labai svarbus laiko taupymo aspektas. Visgi, šiuo metu interneto paslaugas teikia tiek daug tiekėjų, kad gali būti sunku pasirinkti, kuris variantas Jums tinka labiausiai. Pigiausias internetas Kaune nebūtinai yra blogiausias kaip kartais priimta manyti. Pigumas taip pat gali reikšti kokybę, tik reikia mokėti ieškoti ir atradus priimti pasiūlymą.


Komentarai

Reklaminis skydelis

Naudingos nuorodos

ManoIT.ltMūsų draugai

It naujienos

Deviceinformed