Prie mobilaus socialinio tinklo “Eskimi” prisijungė jau daugiau nei 5 milijonai klientų
Interneto Gidas
Trečiadienis, 25 Sausis 2012 12:03

Mobilus socialinis tinklas Eskimi pasiekė 5 milijonų klientų skaičių. 2011 metų sausio mėnesį Eskimi turėjo apie 200’000 klientų. Augimo tempai didėja ir šiandien Eskimi auga daugiau nei 30’000 naujų klientų per dieną.

“Išlaikėme savo koncentraciją besivystančiose rinkose, pradėjome augti keliose naujose rinkose, sustiprinome produktą – šie veiksmai ir buvo pagrindinės tolimesnio augimo priežastys”,- pristatė augimo rezultatus Vytautas Paukštys, Eskimi vadovas.

Eskimi pagrindinės rinkos išliko Afrikos ir Azijos šalys. Pirmuosius 6 mėnesius Eskimi labiausiai augo Nigerijos, Ganos, Indonezijos, Vietnamo rinkose. “Paskutiniu metu išplėtėme rinkų geografiją, daugiau nei milijoną klientų turime iš Indijos, Tailando, Kenijos, Pietų Afrikos, Tanzanijos, Namibijos rinkų”,- pasakojo Vytautas Paukštys.

Unikali auditorija reklamuotojams

Afrikoje ir Azijoje mobilusis telefonas yra pirminis interneto naršymo įrankis, todėl ten Eskimi naudojasi masinė auditorija. Europoje Eskimi klientai yra unikali auditorija, kuri nesinaudoja tradiciniu, o tik mobiliu internetu. “Tai gana įdomi auditorija reklamuotojams, kadangi jie negali jos pasiekti per tradicinę skaitmeninę žiniasklaidą. Taip pat galime išskirti itin tikslines auditorijas pagal miestą, lytį, mobilų operatorių”.

Mobilieji pinigai besivystančiose rinkose

Didžiausią sėkmę Eskimi sieja su mobiliųjų pinigų augimu Afrikoje ir Azijoje. “Didžiausia Afrikos rinka Nigerija seka Kenijos pėdomis ir praėjusiais metais išdavė 11 mobilių pinigų licencijų. Tai galimybė klientams, net neturintiems banko sąskaitos, atlikti mokėjimus mobiliu internetu. Išaugus mobilių mokėjimų rinkai, mobile
žiniasklaida bus pagrindinis bendravimo kanalas su klientais”,- pasakoja planus Vytautas Paukštys. Kenijoje itin populiarios mobiliųjų pinigų paslaugos “m-pesa” transakcijos sudaro net 15% nuo viso šalies BVP.

Pranešimas žiniasklaidai

 


Susijusios naujienos:

 • Kas yra daiktų internetas? (2023-10-16)

  Nesunku pastebėti, kad internetas šiandien mums suteikia itin daug įvairių galimybių: būtent dėl jo, galime bendrauti su žmonėmis iš viso pasaulio, taip pat galime ir žiūrėti filmus, klausytis muzikos, apsipirkti, surasti mums reikiamą informaciją ir t.t. Tačiau net ir tai – dar ne viskas: o, ar esate girdėję apie daiktų internetą?

 • Kaip kurti logotipus? (2021-12-03)

  Logotipas yra vizualus kiekvieno verslo veidas. Tai visur – reklamoje, socialiniuose tinkluose, pakuotėse, elektroninėse parduotuvėse ir kitose komunikacijos formose. Dažniausiai logotipas yra įsimintiniausia vizualinė prekės ženklo detalė.

 • Perkame lauko šviestuvą internetu - kas svarbu? (2020-03-24)

  Šiuolaikinė rinka mirgėte mirga nuo pačių įvairiausių prekių pasiūlymų. Ne išimtis ir šviestuvai. Visgi tai nėra toks paprastas prietaisas kaip gali pasirodyti - tinkamai pritaikytas šviestuvas yra ne tik komfortą užtikrinantis praktiškas įrenginys, bet ir puikus aplinkos jaukumo elementas. Šiandien pačių įvairiausių įrenginių galima įsigyti ir internetinėje erdvėje. Ieškote joje lauko šviestuvo? Į ką turėtume atkreipti didžiausią dėmesį?

 • Draudimo skaičiuoklė internete - kad rastumėte geriausią pasiūlymą (2019-10-17)

  Renkatės naują automobilį, bet nežinote į ką atkreipti dėmesį, kad už jį nepermokėtumėte? Štai keletas patarimų kaip išvengti didesnių draudimo išlaidų įsigyjant transporto priemonę.

 • Pigiausias internetas Kaune: kaip tokį atrasti? (2017-06-14)

  Ar galite įsivaizduoti savo gyvenimą be interneto, kuris lydi mus kiekviename žingsnyje. Turbūt sunkiai, kadangi internetas yra ne tik pramogos, tačiau ir darbo priemonė. Juolab, įprastus darbus jis mums padeda atlikti kur kas geriau, o šiuolaikiniame pasaulyje labai svarbus laiko taupymo aspektas. Visgi, šiuo metu interneto paslaugas teikia tiek daug tiekėjų, kad gali būti sunku pasirinkti, kuris variantas Jums tinka labiausiai. Pigiausias internetas Kaune nebūtinai yra blogiausias kaip kartais priimta manyti. Pigumas taip pat gali reikšti kokybę, tik reikia mokėti ieškoti ir atradus priimti pasiūlymą.


Komentarai

Reklaminis skydelis

Naudingos nuorodos

ManoIT.lt

Mūsų draugai

It naujienos

Deviceinformed