Interneto Gidas
Lietuviškame socialiniame tinkle „Eskimi“ – milijonas pasaulio vartotojų
Interneto Gidas
Trečiadienis, 16 kovas 2011 17:00
Vietnamas, Indonezija, Nigerija, Meksika – šiose ir daugelyje kitų egzotiškų šalių pernai startavęs mobilus socialinis tinklas „Eskimi“ perkopė milijono vartotojų ribą.

Šiuo metu projektas lygiagrečiai plėtojamas ir Lietuvos, ir sparčiai augančiose Azijos, Afrikos bei Pietų Amerikos mobiliose rinkose.
 
Lietuvos tikslas – sparčiai didinti interneto vartotojų skaičių
Interneto Gidas
Trečiadienis, 16 kovas 2011 16:56
Artimiausius keletą metų Lietuva ketina sparčiai didinti interneto vartotojų skaičių – iki 2019 m. nuolat naudotis internetu turėtų ne mažiau kaip 85 proc. šalies gyventojų. Toks siekis numatytas Susisiekimo ministerijos parengtoje Informacinės visuomenės plėtros 2011-2019 m. programoje, kurią šiandien patvirtino Vyriausybė.

Statistikos duomenimis, 2010-aisiais internetu nuolat naudojosi 58 proc. Lietuvos gyventojų.
 
Didžiausia interneto tendencijų konferencija „Login 2011“ – tiesiogiai visam pasauliui
Interneto Gidas
Trečiadienis, 16 kovas 2011 16:53
Kovo 17-18 d. konferencijų centre „Litexpo“ vyksianti didžiausia Baltijos šalyse interneto tendencijų konferencija „Login 2011“ bus transliuojama tiesiogiai internetu. Konferencijos centro Didžiojoje salėje skaitomus pranešimus galės matyti ne tik Lietuvoje, bet ir kitose šalyse gyvenantys interneto tendencijų sekėjai.
 
Lošimų organizatoriams palankus teismo sprendimas įteisina interneto cenzūrą
Interneto Gidas
Trečiadienis, 16 kovas 2011 16:49
Kovo 10 dieną priimtas Vilniaus apygardos teismo sprendimas formuoja naują precedentą, atveriantį kelią interneto ribojimui Lietuvoje. Internetinio ryšio teikėjams nurodyta blokuoti prieigą prie nelicencijuotas lošimų paslaugas teikiančių internetinių svetainių, nepaaiškinus, kaip tą padaryti ir kieno lėšomis. Greičiausiai nutartis toliau bus skundžiama.
 
Teismas nepaaiškino, kaip blokuoti prieigą prie lažybų tinklalapių
Interneto Gidas
Antradienis, 15 kovas 2011 18:43
Vilniaus apygardos teismo teisėjų kolegija atmetė interneto paslaugų teikėjų prašymą išaiškinti, kaip uždrausti prieigas prie lažybas internetu organizuojančių svetainių. Nors nepaaiškino, kokiomis priemonėmis blokavimas turėtų būti vykdomas, teismas pabrėžė, kad blokavimą interneto paslaugų tiekėjai privalo vykdyti.

Anot teismo sprendimo, technologinius sprendimus turi priimti patys paslaugų teikėjai.
 
Elektroniniu būdu susirašė ketvirtadalis gyventojų
Interneto Gidas
Antradienis, 15 kovas 2011 14:05
Per dvi elektroninio gyventojų surašymo savaites duomenis apie save ir savo būstą internetu pateikė 816 tūkst. žmonių – 25 proc. Lietuvos gyventojų.

Statistikų duomenimis, aktyviausiai elektroniniame gyventojų ir būstų surašyme dalyvauja didžiųjų miestų gyventojai: jau susirašė 36 proc. vilniečių, 34 proc. kauniečių, 30 proc. šiauliečių, 29 proc. panevėžiečių, 28 proc. klaipėdiečių.
 
„Facebook" savo vartotojams ruošia nuolaidų paslaugą
Interneto Gidas
Antradienis, 15 kovas 2011 13:57
Socialinis tinklas „Facebook" ruošiasi savo vartotojams JAV pateikti bandomąją naujos paslaugos, siūlančios prekybines nuolaidas, versiją. Ilgainiui naująja nuolaidų paslauga galės naudotis visi „Facebook“  vartotojai, pranešė dienraštis „The Wall Street Journal".
 
JAV daugiau naujienų skaitoma internete nei laikraščiuose
Interneto Gidas
Antradienis, 15 kovas 2011 02:14
2010 metais pirmą kartą JAV buvo skaitoma daugiau naujienų internete nei laikraščiuose. Taip pat JAV interneto segmentas lenkia laikraščius pagal pajamas iš reklamos. Bendrovė „Pew Research Center“ tyrimo metu nustatė, kad 46% amerikiečių skaito naujienas internete mažiausiai 3 kartus per savaitę, o laikraščius (taip pat ir jų „online“ versijas) – 40%.

2010 metais JAV laikraščiai iš reklamos uždirbo apie 22,8 milijardo dolerių.
 
„Google“ leis blokuoti nepageidaujamas svetaines iš paieškos rezultatų
Interneto Gidas
Antradienis, 15 kovas 2011 02:12
„Google“ kompanija nesiliauja tobulinusi savo paieškos sistemą. Vienas iš dabartinių prioritetų yra rezultatų „personalizavimas“, kad žmogui siūlomos svetainės kuo labiau atitiktų jo asmeninius poreikius.

Ir šiuo atžvilgiu įgyvendinta nauja funkcija – galimybė pašalinti iš paieškos rezultatų nepageidaujamus tinklalapius.
 
Į pragarą Japonijoje – interneto greitkeliu (video)
Interneto Gidas
Pirmadienis, 14 kovas 2011 18:35
Jau po pirmųjų „amžiaus katastrofa" praminto žemės drebėjimo Japonijoje akimirkų internetu buvo galima sekti įvykius praktiškai realiuoju laiku.

„YouTube„, „Twitter“, „Facebook" ir kitos interneto paslaugos suteikė galimybę milijonams žmonių be tarpininkų – TV ar spaudos leidinių – išvysti tai, ką Japonijoje dirbantys žurnalistai jau vadina tikru pragaru žemėje.
 
„LimeWire“ nereikės mokėti trilijonų dolerių
Interneto Gidas
Pirmadienis, 14 kovas 2011 00:19
13 garso įrašų kompanijų („Arista“, „Atlantic“, „BMG Music“, „Capital“, „Elektra“, „Interscope“, „Laface“, „Motown“, „Priority“, „Sony BMG“, „UMG“, „Virgin“ ir „Warner Brothers“) pareikalavo iš failų apsikeitimo tinklo „LimeWire“ kompensacijos už kiekvieną nelegaliai atsisiųstą failą, atsižvelgiant į atsisiuntimų skaičių. Tačiau teisėja Kimba Wood nusprendė, kad kompensacija turi būti išmokėta vieną kartą, nepriklausomai nuo to, kiek žmonių arba kiek kartų buvo atsisiųstas failas.
 
<< Pradžia < Ankstesnis 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 Kitas > Paskutinis >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL

Komentarai

Reklaminis skydelis

Naudingos nuorodos

ManoIT.lt

Mūsų draugai

It naujienos

Deviceinformed