Interneto Gidas
Elektroniniu būdu susirašė ketvirtadalis gyventojų
Interneto Gidas
Antradienis, 15 kovas 2011 14:05
Per dvi elektroninio gyventojų surašymo savaites duomenis apie save ir savo būstą internetu pateikė 816 tūkst. žmonių – 25 proc. Lietuvos gyventojų.

Statistikų duomenimis, aktyviausiai elektroniniame gyventojų ir būstų surašyme dalyvauja didžiųjų miestų gyventojai: jau susirašė 36 proc. vilniečių, 34 proc. kauniečių, 30 proc. šiauliečių, 29 proc. panevėžiečių, 28 proc. klaipėdiečių.
 
„Facebook" savo vartotojams ruošia nuolaidų paslaugą
Interneto Gidas
Antradienis, 15 kovas 2011 13:57
Socialinis tinklas „Facebook" ruošiasi savo vartotojams JAV pateikti bandomąją naujos paslaugos, siūlančios prekybines nuolaidas, versiją. Ilgainiui naująja nuolaidų paslauga galės naudotis visi „Facebook“  vartotojai, pranešė dienraštis „The Wall Street Journal".
 
JAV daugiau naujienų skaitoma internete nei laikraščiuose
Interneto Gidas
Antradienis, 15 kovas 2011 02:14
2010 metais pirmą kartą JAV buvo skaitoma daugiau naujienų internete nei laikraščiuose. Taip pat JAV interneto segmentas lenkia laikraščius pagal pajamas iš reklamos. Bendrovė „Pew Research Center“ tyrimo metu nustatė, kad 46% amerikiečių skaito naujienas internete mažiausiai 3 kartus per savaitę, o laikraščius (taip pat ir jų „online“ versijas) – 40%.

2010 metais JAV laikraščiai iš reklamos uždirbo apie 22,8 milijardo dolerių.
 
„Google“ leis blokuoti nepageidaujamas svetaines iš paieškos rezultatų
Interneto Gidas
Antradienis, 15 kovas 2011 02:12
„Google“ kompanija nesiliauja tobulinusi savo paieškos sistemą. Vienas iš dabartinių prioritetų yra rezultatų „personalizavimas“, kad žmogui siūlomos svetainės kuo labiau atitiktų jo asmeninius poreikius.

Ir šiuo atžvilgiu įgyvendinta nauja funkcija – galimybė pašalinti iš paieškos rezultatų nepageidaujamus tinklalapius.
 
Į pragarą Japonijoje – interneto greitkeliu (video)
Interneto Gidas
Pirmadienis, 14 kovas 2011 18:35
Jau po pirmųjų „amžiaus katastrofa" praminto žemės drebėjimo Japonijoje akimirkų internetu buvo galima sekti įvykius praktiškai realiuoju laiku.

„YouTube„, „Twitter“, „Facebook" ir kitos interneto paslaugos suteikė galimybę milijonams žmonių be tarpininkų – TV ar spaudos leidinių – išvysti tai, ką Japonijoje dirbantys žurnalistai jau vadina tikru pragaru žemėje.
 
„LimeWire“ nereikės mokėti trilijonų dolerių
Interneto Gidas
Pirmadienis, 14 kovas 2011 00:19
13 garso įrašų kompanijų („Arista“, „Atlantic“, „BMG Music“, „Capital“, „Elektra“, „Interscope“, „Laface“, „Motown“, „Priority“, „Sony BMG“, „UMG“, „Virgin“ ir „Warner Brothers“) pareikalavo iš failų apsikeitimo tinklo „LimeWire“ kompensacijos už kiekvieną nelegaliai atsisiųstą failą, atsižvelgiant į atsisiuntimų skaičių. Tačiau teisėja Kimba Wood nusprendė, kad kompensacija turi būti išmokėta vieną kartą, nepriklausomai nuo to, kiek žmonių arba kiek kartų buvo atsisiųstas failas.
 
„Kaspersky“: 4 iš 5 elektroninių laiškų yra brukalai
Interneto Gidas
Ketvirtadienis, 10 kovas 2011 16:51
Šiandien maždaug 4 iš 5 siunčiamų laiškų yra brukalai, skelbia pasaulinė antivirusinės programinės įrangos gamintoja „Kaspersky Lab.“. Bendrovė nustatė, kad dažniausiai el. pašto dėžutes siekiama užteršti įvairiais medicininiais pasiūlymais.

„Jeigu šiandien kelioms minutėms išjungtume el. pašto laiškų filtrus ir apsaugos sistemas, laiškų srautas išaugtų 400 proc. ir turbūt vos spėtume trinti į pašto dėžutę įkrentančius brukalus.
 
„Facebook“ ragina pranešti apie potencialius savižudžius
Interneto Gidas
Ketvirtadienis, 10 kovas 2011 01:07
„Facebook“ ragina vartotojus nelikti abejingiems draugų pranešimams, iš kurių galima suprasti apie jų ketinimus nusižudyti. Apie tokius pranešimus rekomenduojama pranešti socialinio tinklo administracijai, naudojant specialią formą. Formoje reikia nurodyti įtartino pranešimo nuorodą ir nurodyti jo paskelbimo datą.
 
Galinga DDoS ataka prieš Wordpress.com tinklalapį
Interneto Gidas
Ketvirtadienis, 10 kovas 2011 00:52
Praėjusią savaitę prieš Wordpress.com serverius buvo įvykdyta gana stipri vadinamoji DDoS (angl. distributed denial of service), ataka, apie tai praneša portalo kūrėjai.

Šių atakų esmė yra nukreipti vienu metu kuo daugiau užklausų į portalo serverius, taip juos apkraunant ir priverčiant tinklalapį veikti labai lėtai arba iš viso „užlūžti“.
 
Ūkininkų produkcija – internetu
Interneto Gidas
Ketvirtadienis, 10 kovas 2011 00:51
Derėtis turguje ar spustelėjus klavišą viską gauti į namus? Internetu ūkininkų produkcija prekiaujantys verslininkai pastebi, kad pirkėjų daugėja.

Dauguma jų – jaunos, vaikus auginančios moterys.

Pavakare į Kauno daugiabučius atvažiuojančiame mikroautobuse – gėrybės iš kaimo, kurias internetu perka jų išsiilgę miestiečiai.
 
„Google Maps“ padės vairuotojams išvengti spūsčių
Interneto Gidas
Trečiadienis, 09 kovas 2011 09:24
Viena iš gerųjų „Android“ telefono savybių yra integracija su „Google Maps“ – paslauga, kuri padeda vairuotojams kelyje. Nuo šiol ši funkcija taps dar geresnė.

Bendrovė paskelbė apie patobulinimą, po kurio „Google Maps Navigation“ rodys maršrutus, padedančius išvengti transporto spūsčių.
 
<< Pradžia < Ankstesnis 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 Kitas > Paskutinis >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL
Reklaminis skydelis

Mūsų draugai

It naujienos

Deviceinformed