„Twitter“ kaltina „Google“ savo projektų protegavimu
Interneto Gidas
Ketvirtadienis, 12 Sausis 2012 12:47

Trumpųjų žinučių socialinis tinklas „Twitter“ apkaltino interneto paieškos milžinę „Google“ proteguojant savo projektus paieškos rezultatuose. Pastaroji atšauna, kad „Twitter“ pats pareikalavo pašalinti jį iš paieškos rezultatų.Vakar „Google“ pristatė paslaugą „Search plus Your World“ (liet. paieška plius tavo pasaulis), kuri paieškos rezultatus papildo socialinio tinklo „Google+“ turiniu (kuriuo pasidalino jūsų pažįstami), skelbia Tchland.time.com.

Panašu, kad „Twitter“ to jau seniai laukė, kadangi iškart po paslaugos pristatymo kompanija išplatino pranešimą spaudai, kuriame piktinasi tuo, jog „Google“ savo projektų turiniui paieškos rezultatuose suteikia prioritetą.

„Dažnai žmonės nori rasti daugiau informacijos apie svarbiausius pasaulio įvykius ar naujausias žinias. „Twitter“ iškilo, nes buvo svarbus naujausios informacijos šaltinis. Daugiau nei 100 mln. mūsų vartotojų išsiunčia per 250 mln. žinučių kiekvieną dieną praktiškai visomis įmanomomis temomis. Kaip jau teko nekartą įsitikinti, dažniausiai karštos naujienos pirmiausia pranešamos „Twitter“ tinkle. Taigi „Twitter“ vartotojų sąskaitos ir jų žinutės dažnai atspindi tiksliausius paieškos rezultatus. Mes esame susirūpinę, kad dėl pokyčių „Google“ paieškos sistemoje rasti tokią informaciją visiems bus gerokai sunkiau. Mes manome, kad tai pakenks žmonėms, leidėjams, naujienų agentūroms ir „Twitter“ vartotojams“, – rašoma „Twitter“ pranešime.

Netrukus „Google“ sureagavo į šį pranešimą, išplatindama trumpą komentarą, kuriame pabrėžė, kad kompanija „Twitter“ pati pareikalavo pašalinti jos turinį iš paieškos sistemos rezultatų.

„Mus nustebino „Twitter“ komentarai apie „Search plus Your World“, nes jie patys dar praeitą vasarą nusprendė neatnaujinti susitarimo su mumis (Goo.gl/chKwi). Nuo tada mes laikėmės jų „rel=nofollow“ (atributas, kuriuo svetainių administratoriai paieškos serveriams nurodo nesekti nuorodų puslapyje – aut. past.) instrukcijų“, – teigiama „Google“ pranešime.

Šaltinis: 

 


Susijusios naujienos:

 • Kas yra daiktų internetas? (2023-10-16)

  Nesunku pastebėti, kad internetas šiandien mums suteikia itin daug įvairių galimybių: būtent dėl jo, galime bendrauti su žmonėmis iš viso pasaulio, taip pat galime ir žiūrėti filmus, klausytis muzikos, apsipirkti, surasti mums reikiamą informaciją ir t.t. Tačiau net ir tai – dar ne viskas: o, ar esate girdėję apie daiktų internetą?

 • Kaip kurti logotipus? (2021-12-03)

  Logotipas yra vizualus kiekvieno verslo veidas. Tai visur – reklamoje, socialiniuose tinkluose, pakuotėse, elektroninėse parduotuvėse ir kitose komunikacijos formose. Dažniausiai logotipas yra įsimintiniausia vizualinė prekės ženklo detalė.

 • Perkame lauko šviestuvą internetu - kas svarbu? (2020-03-24)

  Šiuolaikinė rinka mirgėte mirga nuo pačių įvairiausių prekių pasiūlymų. Ne išimtis ir šviestuvai. Visgi tai nėra toks paprastas prietaisas kaip gali pasirodyti - tinkamai pritaikytas šviestuvas yra ne tik komfortą užtikrinantis praktiškas įrenginys, bet ir puikus aplinkos jaukumo elementas. Šiandien pačių įvairiausių įrenginių galima įsigyti ir internetinėje erdvėje. Ieškote joje lauko šviestuvo? Į ką turėtume atkreipti didžiausią dėmesį?

 • Draudimo skaičiuoklė internete - kad rastumėte geriausią pasiūlymą (2019-10-17)

  Renkatės naują automobilį, bet nežinote į ką atkreipti dėmesį, kad už jį nepermokėtumėte? Štai keletas patarimų kaip išvengti didesnių draudimo išlaidų įsigyjant transporto priemonę.

 • Pigiausias internetas Kaune: kaip tokį atrasti? (2017-06-14)

  Ar galite įsivaizduoti savo gyvenimą be interneto, kuris lydi mus kiekviename žingsnyje. Turbūt sunkiai, kadangi internetas yra ne tik pramogos, tačiau ir darbo priemonė. Juolab, įprastus darbus jis mums padeda atlikti kur kas geriau, o šiuolaikiniame pasaulyje labai svarbus laiko taupymo aspektas. Visgi, šiuo metu interneto paslaugas teikia tiek daug tiekėjų, kad gali būti sunku pasirinkti, kuris variantas Jums tinka labiausiai. Pigiausias internetas Kaune nebūtinai yra blogiausias kaip kartais priimta manyti. Pigumas taip pat gali reikšti kokybę, tik reikia mokėti ieškoti ir atradus priimti pasiūlymą.


Komentarai

Reklaminis skydelis

Naudingos nuorodos

ManoIT.ltMūsų draugai

It naujienos

Deviceinformed