IT knygynas
„Microsoft Windows 7“ („Internet Explorer 8“, „ Windows Live Mail“, „Windows Live Messenger“)
IT knygynas
Antradienis, 09 Vasaris 2010 15:54
Pavadinimas: „Microsoft Windows 7“
Paantraštė: „Internet Explorer 8“, „ Windows Live Mail“, „Windows Live Messenger“
Autorius: Birutė Leonavičienė
Išleidimo data: 2010-02-09
Puslapių skaičius: 400 psl.
Kaina: 28.34 Lt

Aprašymas:

„Windows 7“ versija panaši į „Vista“ naudotojo sąsają, tik praplėstos vizualių efektų ir informacijos prieigos galimybės, iš esmės patobulintos kompiuterio valdymo priemonės, pakeistas įrenginių tvarkymo centras.
 
Atmintinė. Microsoft Windows 7
IT knygynas
Antradienis, 09 Vasaris 2010 12:11
Pavadinimas: Atmintinė. Microsoft Windows 7
Autorius: Birutė Leonavičienė
Išleidimo data: 2010-02-05
Puslapių skaičius: 32 psl.
Kaina: 3.82 Lt

Aprašymas:

Skaitytojai sužinos, kaip dirbti „Windows 7“ operacinės sistemos aplinkoje, kaip paleisti taikomąsias programas ir jomis naudotis, įdiegti naujas, pašalinti nereikalingas, kaip naudotis kompiuterių tinklo galimybėmis, naršyti po internetą, siųsti el. laiškus.
 
Adobe Photoshop CS4 vaizdžiaiAdobe Photoshop CS4 vaizdžiaiPavadinimas :  „Adobe Photoshop CS4“ vaizdžiai
Paantraštė : 100 svarbiausių temų. Patarimai ir gudrybės
Autoriai : Lynette Kent
Išleidimo data : 2009-07-08
Leidėjas: Smaltija
Puslapių skaičius : 280 psl.
Kaina : 28.34 Lt

Aprašymas:

Norite sužinoti, kaip pritaikyti "Photoshop CS4" programą saviems darbams? Kaip apkarpyti nuotraukas, keisti jų dydį? Kaip retušuoti nuotraukas? Kaip pakeisti akių spalvą? Kaip pakoreguoti spalvas ir atspalvius? Kaip pritaikyti specialiuosius efektus? Ši knyga skirta kaip tik jums!
 
Pavadinimas: Praktiniai „Adobe Flash CS4 Professional“ patarimai ir nurodymai
Autorius: Mark Schaeffer
Išleidimo data: 2009-04-01
Leidėjas: Smaltija
Puslapių skaičius: 272 psl.
Kaina: 28,34 Lt

Aprašymas:
„Flash“ programa – populiariausia priemonė, skirta animaciniams filmams ir vaizdo klipams kurti ir demonstruoti. „Flash“ vaizdo klipai ir animaciniai filmai ne tik suteikia tinklalapiams vaizdingumo, bet leidžia kurti intuityviai suprantamas naudotojų sąsajas. „Praktiniai „Adobe Flash CS4 Professional“ patarimai ir nurodymai“ knygos autorius Markas Šeferis (Mark Schaeffer) aprašo geriausius būdus, kaip „Flash“ programa piešti ir animuoti grafikos elementus bei publikuoti vaizdo įrašus internete.
 
Pavadinimas: Informacinių technologijų pagrindai 2. Programavimo VBScript pradmenys
Autoriai: V.Keršienė, R. Makarevičius, J. Pauliutė, R. Sturienė
Išleidimo data: 2009
Puslapių skaičius: 70 psl.
Leidėjas: KTU leidykla Technologija
Kaina: 20,35 Lt

Aprašymas:
Knyga padeda įgyti algoritminio mąstymo bei programavimo VBScript įgūdžių. Leidinyje aiškinamos pagrindinės VBScript kintamųjų, konstantų, operatorių sąvokos, duomenų tipai, procedūros, sąlygos sakiniai, ciklo struktūros, pateikiami tipinių algoritmų ir jų programavimo VBScript pavyzdžiai.
 
Pavadinimas: Mac OSX Leopard knyga
Autorius: Scott Kelby
Išleidimo data: 2009
Leidėjas: Datacom
Puslapių skaičius: 247 psl.
Kaina: 49,29 Lt

Aprašymas:
Kaip su MAC kompiuteriu padaryti tai, ko norisi, paklausiausios pasaulyje knygos The iPod Book autorius atskleidžia tokiu pat pripažinimo susilaukusiu paprastu stiliumi ir vaizdžia forma, vengdamas techninių smulkmenų ir profesinio žargono. Dabar mokytis dirbti su Mac bus taip pat smagu, kaip ir juo naudotis.
Knyga grindžiama išradinga prielaida, autoriaus apibūdinta taip. „Šią knygą rašiau tarsi jums, pirmą kartą įsigijusiems Mac kompiuterį, atėjusiems pas mane į namus ir klausiantiems, kaip juo naudotis.
 
Pavadinimas: Microsoft Office 2007 sistemos pagrindai: MS Excel
Autoriai: R.Lamanauskienė, R.Grašys
Išleidimo data: 2009
Leidėjas: RDĮ grupė
Puslapių skaičius: 112 psl.
Kaina: 20,20 Lt

Aprašymas:
Ši knyga skirta darbo su naujausia 2007 metų versijos skaičiuoklės programa MS Excel pažinčiai ir nuosekliam praktinių įgūdžių lavinimui. Ją sudaro septyni skyriai. Pirmuose skyriuose supažindinama su programos Microsoft Office Excel 2007 aplinka, darbo lapo formatų ir darbo knygos tvarkymu, o vėliau išsamiai pateikiamos formulių, funkcijų ir diagramų taikymo galimybės. Knyga nuo kitų įvairioms MS Excel versijoms skirtų knygų skiriasi tuo, kad čia pateikiamas smulkus pagrindinių skaičiuoklės priemonių aprašymas, praktinio taikymo galimybės iliustruojamos pavtzdžiais. Knygos gale pateikti skirtukų grupių komandų mygtukai ir aptarta jų paskirtis.
 
Pavadinimas: Interneto paslaugos ir svetainių kūrimas
Autoriai: Antanas Vidžiūnas, Daiva Vitkutė
Išleidimo data: 2009-01-13
Leidėjas: Smaltija
Puslapių skaičius: 328 psl.
Kaina: 28.34 Lt

Aprašymas:
Internetas yra viena populiariausių ir sparčiausiai besivystančių praktinio kompiuterių naudojimo sričių, kuri atveria neribotas informacijos paieškos, savišvietos, bendravimo ir naujų veiklos rūšių paieškos galimybes. Elektroninis paštas, pokalbiai internete, informacijos paieška, elektroninės bankininkystės ir kitos internetu teikiamos paslaugos jau seniai tapo neatskiriama daugelio mūsų kasdienės veiklos dalimi. Tačiau šiandieną tokių paslaugų daugeliui interneto vartotojų jau nepakanka. Pageidaujama ne tiktai naudotis internete pateiktais duomenimis, bet ir patiems jame pateikti savo turimą informaciją, interneto paslaugas naudoti savo versle.
 
Pavadinimas: BIOS. Tikslus kompiuterio parametrų nustatymas
Autorius: P. Arsenjevas
Išleidimo data: 2008-12-11
Leidėjas: Smaltija
Puslapių skaičius: 160 psl.
Kaina: 19.62 Lt

Aprašymas:
Kaip susigaudyti kompiuterio nuostatose ir nepasimesti tarp daugybės BIOS parametrų, kaip padidinti kompiuterio darbo spartą ir išsaugoti jo darbo stabilumą - apie visa tai paprastai bei aiškiai rašoma šioje knygoje.
Daugeliui kompiuterių naudotojų BIOS atrodo sudėtinga ir nesuprantama. Knygoje mokoma naudotis BIOS sistema bei suderinti kompiuterio nuostatas. Knyga skirta pradedantiesiems naudotojams, tačiau ir kompiuterinių eksperimentų mėgėjai joje ras daug naudingų ir įdomių žinių.
 
<< Pradžia < Ankstesnis 1 2 Kitas > Paskutinis >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL

Komentarai

Reklaminis skydelis

Naudingos nuorodos

ManoIT.lt

Mūsų draugai

It naujienos

Deviceinformed