48 mln. - tiek „iPad“ šiais metais tikisi parduoti „Apple“
Kompiuterių pasaulis
Sekmadienis, 29 Sausis 2012 12:44

Nuo planšetinio kompiuterio „iPad“ išleidimo 2010-aisiais, kompanija „Apple“ pardavė daugiau nei 50 mln. šios planšetės vienetų. Tačiau kompanijos užmojai nuo to nesumažėjo - pranešama, jog iki šių metų galo planuojama parduoti per 48 milijonus „iPad“.

Kaip skelbia analitikas Shaw Wu, tai tėra preliminarūs skaičiai ir pardavimai gali siekti žymiai didesnes apimtis, atsižvelgiant į „iPad“ populiarumą bei galimai naujo „iPad“ modelio išleidimą.

Šiomis dienomis sklinda vis daugiau gandų ir spekuliacijų apie naują „iPad“ modelį. Anot gandų, „iPad 3“ turėtų pasirodyti vasario-kovo mėnesiais. Analitikas Shaw Wu mano, jog tuo metu išleista planšetinio kompiuterio „iPad“ versija bus atsakas sėkmingam kompanijos „Amazon“ debiutui planšetinių kompiuterių rinkoje - skaityklei „Kindle Fire“.

Neseniai „Apple“ paskelbė, jog per paskutinį praėjusių, t.y. 2011-ųjų, metų ketvirtį kompanija pardavė per 15,4 mln. „iPad“ vienetų. Tad su tokiais rodikliais „Apple“ neturėtų būti sunku pasiekti šių metų tikslo.

Šaltinis: 

 


Susijusios naujienos:

 • Koks spausdintuvas geresnis - lazerinis ar rašalinis? (2023-11-15)

  Ne paslaptis, kad šiandien mums yra ypač reikalingas ne tik kompiuteris, bet ir itin įvairūs jo priedai. Na, o vienas ypač populiarių ir itin svarbių priedų yra ir kompiuteriui skirtas spausdintuvas.

 • Kokį nešiojamą kompiuterį pirkti? (2021-12-03)

  Ilgą laiką nešiojamieji kompiuteriai buvo laikomi prabangos prekėmis. Kažkada beveik kiekvieno namuose šiandien buvo nešiojamas kompiuteris. Tokie kompiuteriai išpopuliarėjo dėl savo mobilumo ir patogumo, taip pat dėl ​​vis prastėjančio kainos ir kokybės santykio. Jie lengvi, gražūs ir patogūs naudoti. Ar planuojate jį įsigyti, bet esate ne IT specialistas? Nesijaudinkite, turite suprasti keletą pagrindinių žinių, kad suprastumėte terminiją ir techninius parametrus.

 • Kompiuteris: nauda ar žala vaiko vystymuisi? (2016-09-02)

  Šiais laikais tikriausiai vargu ar rasime šeimą, kurioje nėra kompiuterio. Be jo, kaip ir be telefono neįsivaizduojame ne dienos. Net ir vaikai, vietoj to, kad vasaros metu bėgiotu lauke, žaistų žaidimus su kiemo draugais ar statytų smėlio pilis, renkasi savo laisvalaikį praleisti prie kompiuterio, ne tik žaidžiant kompiuterinius žaidimus, bet ir naršant įvairiuose internetiniuose portaluose.

 • „Dell“ stebina nešiojamų kompiuterių tendencijomis (2016-08-09)

  Garsioji amerikiečių informacinių technologijų korporacija „Dell“ neseniai pristatė naują nešiojamų kompiuterių liniją. Naujieji „Inspiron“ kompiuteriai „2-in-1“ pasižymi unikalumu ir produktyvumu. Šie įrenginiai puikiai tiks verslo atstovams, studentams, ar šeimos nariams. Kompiuteriai, skirti tiek darbui, tiek ir kasdieniam naudojimui patenkins visų poreikius.

 • Tryliktą kartą skelbiamas geriausias Lietuvos IT sistemų administratorius (2015-08-03)

  Lietuvos IT sistemų administratorių konkursą, kuriame dalyvavo 120 „adminų“ iš visos šalies, nugalėjo Aleksandr Stankevič. Visas „SysadminDay LT“ konkurso užduotis įveikė 22 dalyviai.

  Liepos 31 d. minint pasaulinę IT sistemų administratorių dieną tryliktą kartą apdovanojami ir geriausi Lietuvos „adminai“. Jie paaiškėjo po vakar visą dieną vykusio konkurso, kurio užduotis parengė IT ir telekomunikacijų bendrovės „Teo“ „adminų“ komanda. Įvairių specializacijų IT sistemų administratoriai varžėsi, kas greičiau atrakins vartus, iššifruos standartus ir  kodus, skambino „ufonautui“, siuntė laiškus, o atsakymų laukė brukalų paskyroje.


Komentarai

Reklaminis skydelis

Naudingos nuorodos

ManoIT.lt

Mūsų draugai

It naujienos

Deviceinformed